| Frau a întrebat:

Pe ourworld chiar nu exsista un loc unde sa pot face rost de un cod ce imi da mai mult de 10 gemssad? am intrat pe last cookie codes ca doar pe asta il stiu dar... e cam putin 10 gems pe saptamabig grin...pls

69 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da si eu stiu

| AlexbrUneTu a răspuns:

Nu este cod de 30 de gems dar este de 25

| amy300 a răspuns:

Se poate dar numai la extra coduri.Eu o data am primit 90 de gems si inca 10.Sa sti e tare da nu mai mere acum dar in curand o sa bage iarasi.

| Crissu2001 a răspuns:

Ade ma nu stiti nu exista coduri peste 10 s`au 20 de gems`uri dar e o singura cale rezidentzaa :X sper ca te-am ajutat

| cris_3309 a răspuns:

Nu prea sunt
stiu pentru ca sunt la nv 99 la our world

| anaviorela a răspuns:

Exista... e foarte simplu tongue se gaseste usor

| Stephy_3344 a răspuns:

Buna si eu am cont pe OW si ca sa primesti 10 gems in fiecare saptamana iti trebuie OW toolbar(desi cred ca stiai astalaughingbig grin)in fine, eu m-am jucat OW pe facebook si am dat din greseala la deconectare(adica niciodata sa nu ma mai conectez la fb cand ma joc)si de atunci nu-mi mai pot accessa contul nici pe miniclip.com nici pe FBat wits' end si sincer nici eu nu stiu ce sa fac in aceasta privintasad...

| dragutzyka a răspuns:

Da stiu e cam putin... dar decat deloc e bine zic eu. si nu e numai last cookie care iti da codurile saptamanal poti downloada toolbar si iti apare in fiecare saptamana. da sunt si coduri de 20 si 100 gems si de 90 dar apar rar crying din pacate dar na...asta e si poti baga in fiecare zi un cod pentru flow care incepe cu 9 si creste tot cu 3 flow. eu sunt lv 40 acum dar am si un cont de lv 70 dar ma poti adauga daca doresty id meu e alexutzza999!

| Daniela224 a răspuns:

Am un cont pe Ourworld si de cand am contul am gasit doar un cod de 20 de gems e enervant fiindca cateodata sunt coduriile expirate sad