A venit timpul, din nou, pentru userul anului!

Dragilor, am tot văzut discuțiile voastre din comunitate legate de noul user al anului. Ne-am lăsat puțin așteptați, dar știți și voi că e o perioadă tare aglomerată. Mai ales că și acest an a fost unul atipic.

Așadar, lăsați propunerile voastre în răspunsuri, puțin mai jos. Înainte de a face asta, aruncați un ochi pe userul propus să vă asigurați că îndeplinește următoarele criterii:

- să fi avut în ultimul an minimum 50 de răspunsuri pe lună pe o perioadă de cel puțin 6 luni.

- răspunsurile de la Trivia/Amuzante și Conversații nu sunt luate în considerare, iar cei care au deja acest titlu nu mai pot fi propuși.

Puteți face câte propuneri doriți atât timp cât sunt respectate condițiile de mai sus. Termenul limită este 31 decembrie apoi vom analiza și vom valida membrii, după care va începe procesul de votare.

Premiul e unul surpriză din magazinul de premii și vom mai acorda încă unul pentru cel mai activ nou membru TPU.

Să lăsăm discuțiile și să curgă propunerile, dar și autonominalizările :)

162 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acuma nu are rost sa analizăm mult ca sa ne dam seama.Nu iti pot spune de x sau y cand se vede cu ochiul liber cine cu cine face glume si cine apare mereu in topuri.Cine se cheamă in privat sau pe alte site-uri sa vorbeasca si tot asa.
Cati crezi ca votează aici pe TPU, vreo 10 maxim si aia se votează intre ei.

| Nirvanaaa a răspuns:

Floareasoarelui26.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Eu ma gandeam ca ma propui pe mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SusCatreCerImiEPrivirea ar merita

| cristi202 a răspuns:

Se pare ca alegerea mea tine de doua persoane controversate. Dar, mai putin conteaza ce vor zice altii, este parerea mea:
Jassmina
LovedbyGrace
Daca nu va convine, puteti schimba:
LovedbyGrace
Jassmina
happy

| Lukasssz a răspuns:

Cata drama pe site-ul asta -_-

| DonEduardo a răspuns:

Si FloareaSoarelui26 ar fi demna de acest titlu, consider eu.

| RAY a răspuns (pentru Lukasssz):

Îmi confirma întrebarea

| RAY a răspuns:

Propun sa fie nominalizați toți care au răspuns la întrebarea asta, semn ca sunt implicați în votarea userului anului, măcar sa ne votam pe noi

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Te poți auto nominaliza naty și asta lista de nominalizare e cam goala, eu propun nominalizarea tuturor care au răspuns

Răspuns utilizator avertizat
| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru RAY):

Danke schön!

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Anul trecut au votat vreo 400 de persoane
https://www.tpu.ro/totul-despre-tpu/voteaza-userul-anului-2020/

| relian a răspuns (pentru cristi202):

laughing aveam pretentii la tine, ori poate nu te stiam eu mai bine

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

De mine ati uitat? laughing

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nominalez asa:
Eu
Ray
Mossoti
Lukassz

| RAY a răspuns:

Donna Jassmina Australia Melbourne Aprob si sustin spusele celor cu puta mica si fara un dolar in portofel care au semnat, nu am ce cauta acolo.

| RAY a răspuns:

Relian faza este omule ca eu nu te am raportat, mai glumeam cu tine, dar ai devenit paranoic, ai spus ca octavian cica sunt eu, nu poti sa afirmi asa ceva fara dovezi, ai o varsta

| RAY a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Eu am venit cu ideea ca toți care au răspuns sa fie nominalizați, mulțumesc de nominalizare

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Hexagonulpentagona ce ganduri fanteziste, eu sunt fan sf nu fantezi, orice este posibil doar prin stiinta

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lasa Naty1! Nu te supara pe ea. O sa-i treaca.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

VerginicaVacaGrasa, RAY, Lukass, DominicT, Schizotix... elita TPU, si mai propun pe Jassmina pentru abordarea directa si usturatoare.

| Ryumex a răspuns:

As mai vrea sa mai adauga inca cativa useri care mi se par activi, pe langa ceilalti pe care i-am nominalizat deja pe pagina 1.
Deci ar mai fii:
cristi202
doctorandus
relian
NoTurbinaNoGood
GabiDumitrescu
supadeceapa

App nu recomand AlexDorinel, face cam mult spam. zici ca s-a tras din aceeasi specie de extraterozaur ca si domnișorul RAY tongue
Succes tuturor! big grin

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Felicitari!

| Catrice a răspuns:

Îmi place ca 90% din ce e aici e ceartahee hee
Of iar s-au șters răspunsuri, precis am ratat chestii importante sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma propun și pe mine, am ajutat o mulțime de utilizatori cu depresie și anxietate,pana și în privat,și fără sa dau copy-paste, eu am citit câteva cărți de psihologie, eu singur am învins o anxietate ieșită din comun care avea rezistenta la orice tratament prin reautoeducarea refluxului mental. Nu cred ca pot fi votat ca sunt suspendat, știu ca am greșit și nu m-am comportat ok,dar am ajutat o mulțime de useri cu probleme emoționale,în viata oamenii vad doar lucrurile urate și defectele la un om, mai puțin calitățile, binele făcut și răbdarea de a ajuta cu cea mai mare placere atâția useri cu anxietate și depresie, binele se uita în câteva clipe, răul toată viata.eu nu cred ca o dat cineva răspunsuri mai utile decât mine la userii cu probleme emoționale. Va doresc sărbători fericite tuturor!, învățați sa iertați și sa fiți mai buni.

| gigite a răspuns (pentru Catrice):

Si eu la fel de altfel...

| gigite a răspuns (pentru Catrice):

Ok.

| SG1995 a răspuns:

Minrest, are răspunsuri foarte bune.