| Woodenpints91 a întrebat:

Aliceinchains doreşte să slăbească şi nu reuşeşte. Cine o ajută?

75 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Sa nu se mai urce pe cantar cu "chains", si va cantari mai putin.

| aliceinchains a răspuns:

Și tu faci pe bunul samaritean, yeaa... laughing
Și eu am auzit că unu, Wooden, dorește niște p.uli în gură, dar nu reușește să le primească. Deci, cine îl ajută?

| Downfall a răspuns:

Eu aş putea să o să verific dacă se ţine de curile de slăbire şi dacă merge la sală o dată pe zi, aşa cum a promis big grin Doar dacă oferă un salariu bunicel, clarhee hee

| Woodenpints91 explică:

Cineva se oftică.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru aliceinchains):

Merge şi strap-on? Nu beneficiez de unul real.

| Woodenpints91 explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Tu taci. Eşti grasă. Miroşi urât.

| GusWaters a răspuns:

O ajut eu...if ya' know what I mean. smug

| GhostStar a răspuns (pentru GusWaters):

Pai tu esti Dumnazau, ma faci si pe mine sa iau 4 la biologie...

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Woodenpints91):

Şi tu eşti gay.

| ViezurE a răspuns:

Sexu arde caloriile.O ajut eu.

| ViezurE a răspuns (pentru Woodenpints91):

"Mirosi"...daca vrei sa fie atinsa la corason trebuie sa ii zici "Puti fa"

| GusWaters a răspuns (pentru GhostStar):

Nu ajut decat daca imi iese ceva, ca plata.Now,get on your knees,*** and do as you're told!

| Ţepeşu a răspuns:

Http://www.youtube.com/......verify_age
La asta mă gândesc de o lună încoace.

| Bogdanux a răspuns:

Cu multa placere.Hardway sau softway? Poate cea din urma nu va da rezultate perfecte.

| Nolkyz a răspuns:

Ahahaa laughing Interpretabil.

| aliceinchains a răspuns (pentru GusWaters):

Pai daca tu nu ajuti decat daca iti iese ceva, acu' ce vrei sa-ti iasa? thinking

| GusWaters a răspuns (pentru aliceinchains):

Ahm...falcute! smug

| Woodenpints91 explică (pentru GusWaters):

Te atingi de ele şi ajungi tocană waiting

| GusWaters a răspuns (pentru Woodenpints91):

Man,please...n-ai ce sa mananci din mine, plus ca la Alice falcutele sunt din belsug si ai de unde alege.

| Woodenpints91 explică (pentru GusWaters):

Păi da, dar mie nu-mi palce să împart, şi falcuţele ei îmi aparţin în totalitate.

O bere şi-i toată a ta big grin

| aliceinchains a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ma dai pentru o bere? Nu pot sa cred...

| Woodenpints91 explică (pentru aliceinchains):

Uh,ce-a fost în capul meu.sad
Mai bine te vând la kg

| aliceinchains a răspuns (pentru GusWaters):

Iti dau falcutele mele... oricum Wooden nu le merita, ca lui nu-i plac doar ale mele! sad

| aliceinchains a răspuns (pentru Woodenpints91):

Si eu n-am nimic de zis aici? thinking

| GusWaters a răspuns (pentru Woodenpints91):

Bere neagra iti place,bre pulete? Sau nu iti convine ca are cofeina? Ca numai de asta am momentan... straight face Si ce facem noi aici e cam ilegal,da' merge, pot sa o inscriu la scoala de fete, si sa se imbrace ca in 1850. devil

| GusWaters a răspuns (pentru aliceinchains):

Genial gest.Can I hear a Hallelujah,brotherz and sisterz? Acum nu-mi mai trebuie nici mâţe, nici caini, ca am ce sa zmotocesc.

| Woodenpints91 explică (pentru aliceinchains):

Fetele grase nu au nimic de zis. Ai ajuns monedă de schimbsad
O monedă mare big grin

| Woodenpints91 explică (pentru GusWaters):

S-a schimbat oferta.
O bere pe kilogram thinking

| GusWaters a răspuns (pentru Woodenpints91):

Du-te,ba,in **** meu de evreu santajist.De unde dracu' fac rost de 92 de beri, pe cancerul asta? :

| Woodenpints91 explică (pentru GusWaters):

Vezi,de asta îmi convine mai mult să o dau la kg b-)

Întrebări recente