| Woodenpints91 a întrebat:

Aliceinchains doreşte să slăbească şi nu reuşeşte. Cine o ajută?

75 răspunsuri:
| Woodenpints91 explică (pentru aliceinchains):

Multe lucruri poţi face cu o bere, graso smug

| Dumnezău a răspuns (pentru aliceinchains):

Am mintit.Nu esti slaba,am zis asta ca sa par gentleman, si sa te fac sa bagi mai multi hămbărgăi, sa te faci mai grasa. smug

| Woodenpints91 explică (pentru Dumnezău):

Poate se sinucide :-s

| Dumnezău a răspuns (pentru Woodenpints91):

Atunci o mancam, ca avem ce.Nu mai trebuie sa merg la piata sa imi iau ceafa si costita.Da' nu se sinucide,ca e prea greu pentru ea sa se desparta de saorma si carne rosie, nu-i asa, Alice?

| Woodenpints91 explică (pentru Dumnezău):

Io iau fălcile b-)

| Dumnezău a răspuns (pentru Woodenpints91):

Eu iau altceva...si trimit la necrofilul satului...if you know what I mean whistling

| aliceinchains a răspuns (pentru Woodenpints91):

Cum să mă sinucid? Hehe, ai vrea tu să scapi de mine așa de ușor...

| aliceinchains a răspuns (pentru Dumnezău):

Nu mănânc shaorma, ultima dată cred că aveam vreo 12 ani. Eu îți zic că te-a corupt...te-a văzut mai mic, am eu grijă de el! Șiii... ai o minte care mă sperie. worried

| Woodenpints91 explică (pentru aliceinchains):

Dar nu vreau să mori aşa.
Sau, dacă tot mori, lasă-mi şi mie ceva thinking

| Dumnezău a răspuns (pentru aliceinchains):

Nu conteaza ca esti mic, poti sa minti cu subtilitate la orice varsta.Si eu sunt mai incoruptibil ca un procuror suedez! Si stiu ca mananci saorma,pentru ca,vorba lui Deliric:

Si,printesele,dupa doispe se transforma,
Ca e buna o salata, da' mai buna-i o saorma!

Nu trebuie sa te sperii, asa m-am nascut.Si inca mai poate scoate din ale sale strafunduri, idei si mai grind si gore.

| aliceinchains a răspuns (pentru Woodenpints91):

Cum ar fi? Și să nu te aud că vrei fălcuțele. Mă gândeam să i le dau lu mister Vlad, dar sunt în dilemă. Toți vreți ceva de la mine. Deci, tu ce vrei? thinking

| Woodenpints91 explică (pentru aliceinchains):

Păi cu fălcuţele oricum nu mai am ce face, că intră în putrefacţie, deci Vlad. distracţie plăcută cu moaştele lu' Alice laughing
Eu mă gândeam la moţ.

| aliceinchains a răspuns (pentru Woodenpints91):

Aaa, moțul meu. laughing
Mi-l lași în pace, nu ți-l dau, ce să faci cu el? worried

| Woodenpints91 explică (pentru aliceinchains):

Îmi fac mustaţă b-)

| aliceinchains a răspuns (pentru Woodenpints91):

Vedea-te-aș cu mustață! laughing Mai bine cu barbă...

Întrebări recente