| Woodenpints91 a întrebat:

Aliceinchains doreşte să slăbească şi nu reuşeşte. Cine o ajută?

75 răspunsuri:
| GusWaters a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nu faci si tu o reducere acolo? Mie imi trebuie doar capul, eventual si parul, nu cred ca fac mai multe de 20 de kile amandoua.

| Woodenpints91 explică (pentru GusWaters):

Păi şi cu restul de grăsime ce fac, că nu o ia nimeni pe piese thinking

| GusWaters a răspuns (pentru Woodenpints91):

O duci la abator, scoti profit, si iti iei bere de bani.Seems legit.

| Woodenpints91 explică (pentru GusWaters):

Mmm,prea mult de muncă. Nu mai bine o iei tu toată? Hai că o las la 70.

| GusWaters a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ma,ultima mea oferta e 40 de beri si un butoi de vin de 5 litri,daca nu accepti asa, poti s-o pastrezi, ca pot sa cumpar destui sclavi ieftini.

| aliceinchains a răspuns (pentru GusWaters):

Bă, ce dracu e aici? Păi se poate?
Momentan îs groaznic de răcită(măcar nu mă duc la școală), deci n-aveți ce face cu mine acu'. Nici măcar cu fălcuțele...

| GusWaters a răspuns (pentru aliceinchains):

Meh,ba avem ce face cu tine, cu toate ca esti racita.Indiciu: Ion Clamparu.Prin asta o sa facem rost de bani de bere si alte licori. Google the mo'fo. smug

You're going to kill me for this.batting eyelashes

| Woodenpints91 explică (pentru aliceinchains):

Păi ai zis că mie nu-mi mai dai fălcuţe, deci te vând. Iar tu nu ai cum să te opuibatting eyelashes

| aliceinchains a răspuns (pentru GusWaters):

Ba, in incultura mea...n-am auzit de personaj, si-am dat un Google.
Wooden..., Mister Vlad...care ar vrea niste falcute cu 39.5 grade? Ziceti voi. nimeni!batting eyelashes

| Woodenpints91 explică (pentru aliceinchains):

Intră pe mess ca să te ierthee hee

| GusWaters a răspuns (pentru aliceinchains):

Ca n-ai auzit nu-i problema, da' cineva ingenios si rau intentionat te-ar trimite sa lucrezi pentru el. smug

Daca ai 39, 5 grade, deja putem sa venim la capataiu' tau sa iti facem un Maslu si sa iti zicem ruga de moarte, ca e cam mult.Si eu am fost racit, da' am balotat niste beri, ia incearca si tu.Eu le-as vrea, sa le pun in frigider la racit.

| aliceinchains a răspuns (pentru GusWaters):

Nu stiu de ce cred c-o sa borasc daca-mi dai bere...mai bine nu. worried

| GusWaters a răspuns (pentru aliceinchains):

Da' pe langa temperatura ce simptome mai ai? Sau s-o datora temperatura asta faptului ca ai o greutate, incat nici vanduta nu mai poti fi, fara rusine pentru vanzator si cumparator? tongue

| aliceinchains a răspuns (pentru GusWaters):

Mi-e rau si atat...s-ar putea sa am rubeola, la fel ca vreo 15 din clasa mea, desi nu cred. Vanduta nu ma las...dar iti las tie falcutele mele!

| GusWaters a răspuns (pentru aliceinchains):

Da' prin ce se manifesta rubeola asta,ca eu nu stiu o boaba de biologie? Ma multumesc cu falcutele, dar trebuie sa mai slabesti, ca altfel te dau lui Falci.Ala din film. devil

| Woodenpints91 explică (pentru aliceinchains):

Şi eu cu ce mă aleg? sad

| aliceinchains a răspuns (pentru GusWaters):

Pff, deja câte știu despre boala asta, că-i epidemie. Păi apar niște pete roșii care mănâncă și ustură vreo 2 săptămâni. Nu e prea fain...decât faptul că stai degeaba acasă.
De slăbit, o să slăbesc. Și-ți dau fălcuțele mele, dar n-ai voie să le împrumuți sau să-ți placă altele. :-W

| aliceinchains a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nici măcar să le atingi. Tu nu meriți!

| Woodenpints91 explică (pentru aliceinchains):

Atunci meriţi să rămâi grasă!

| GusWaters a răspuns (pentru aliceinchains):

Adica te astepti de la un necredincios ca mine, sa fie credincios, si sa se multumeasca doar cu o pereche de falucte? Challenge denied! Te pastreaza Wooden!

| Woodenpints91 explică (pentru GusWaters):

Nu o mai păstrez nici eu laughing

| GusWaters a răspuns (pentru Woodenpints91):

Atunci o ducem intr-un sat din Buzau ca tot ninge acolo, si o lasam in zapada, sa se mumifice.

| aliceinchains a răspuns (pentru GusWaters):

Nu țineți deloc la mine. sad

| Woodenpints91 explică (pentru GusWaters):

Eu zic să o urcăm pe un munte înalt,şi să-i dăm drumul de acolo să se rostogolească până jos,distrugând şi câteva gospodării big grin
Filmăm, punem pe youtube, facem milioane de vizualizări şi sjungem bo$$i smug

| GusWaters a răspuns (pentru aliceinchains):

Pai,la ce gabarit ai,cam greu sa tinem, fara sa te pravalesti pe noi, si noi nu vrem asta.

| GusWaters a răspuns (pentru Woodenpints91):

Dar problema se pune altfel? Putem sa o facem rotunda,ca un bolovan,si uniforma,ca sa ii dam drumul la vale? Si, mai e o problema, oare ea o vrea sa ajunga celebra prin metoda asta?

| Woodenpints91 explică (pentru GusWaters):

Da ce trebuie să vrea? Suntem 2 la 1...nare nici o şansă!

| GusWaters a răspuns (pentru Woodenpints91):

Seems legit.Da' decat cu forta, nu mai bine un pistol cu electrosocuri, si o facem peste balon electric?

| Woodenpints91 explică (pentru GusWaters):

Sau mai bine o ademenim cu mâncare. La asta chiar nu poate rezista devil

| aliceinchains a răspuns (pentru GusWaters):

Tu ziceai acu' ceva vreme ca îs slabă...mi te-a corupt Wooden. sad

Întrebări recente