| FlameHaze a întrebat:

Ce mai făceţi copchilaşi? Cum o fost prima zi dă şcoală?batting eyelashes

69 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Mă, mie chiar mi-a plăcut deși trec a IX-a.
Mi-am cunoscut niște colegi deja acum câteva zile înainte prin intermediul facebook-ului (cine zice că facebook-ul nu e folositor?), am căzut cu colege pe care le-am avut și în școală, avem o dirigă de treabă, clasele lasă de dorit pentru că un corp e în renovare dar în rest a fost super.
Deocamdată nu e așa nasol la liceu. Simt că am să mă intregrez repede.
Succes tuturor în noul an școlar! big grin

| skrillex79 a răspuns:

Tu de unde esti? thinking

| Aneurysm a răspuns (pentru AikkoxD):

Da, sigur. Cred că tot 3 voi face...

Răspuns utilizator avertizat
| AikkoxD a răspuns (pentru Aneurysm):

Eu am 5 ore pe săptămână, conform orarului ăsta tâmpit. Tu fă ca mine: din 2 în 2 ore.

| Kryss13 a răspuns:

A fost binetongue

| answers98 a răspuns:

Ca dracu`, asa e in fiecare an laughing

| RAY a răspuns (pentru Rooobi):

De maine incepe calvarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost super mi-am sclantit si picioru dar in fiine am inceput cu nebniile din prima zi a zis diriga ca nu mai calca in clasa aia cat mai traie.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Cum să fie?
Am început cu caterinca din prima zi.
Avem noroc că diriga-i de treaba... dacă nu era nu mai călca prin clasa noastră nici s-o împuşti.
Avem o colegă nouă(e prea liniştită) o să mă înţeleg cu ea dar nu o să fim "B.f.f".Am stat la şcoală 2 ore să ascult nu ştiu ce reguli şi să semnez 6 procese verbale.Desigur toţi am început să facem mişto de dirigă şi tot aşa.Mi-am revăzut vacile şi bovinele. Unii profesori au plecat.Am o vacă la Română ca anul trecut(tu-o-n gât ).Am plecat de la şcoală m-am dus cu o vacă şi un bou în parcul nostru de toate zilele.Am fost la Mc am mâncat mai rău ca porcii.Am rămas fără cartelă.M-a dus vărul meu. Apoi a mers la mine ne-am dus din nouîn parc şi a dormit la mine.

Drăguţ, nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Paulla a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Dar cât credeai că am?

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru Paulla):

happy

| FlAiser a răspuns:

Naspaaa ca toate azi a fost cea mai plictisitoare zi de scoala si sunt pe a 8..sunt undele si faine

| Paulla a răspuns (pentru IMC90):

sad

| IMC90 a răspuns (pentru Paulla):

De unde atata tristete?hee hee

| Aneurysm a răspuns (pentru AikkoxD):

Ok, thanks.

| Dedelicii a răspuns:

Foarte Shod... Avem 2 Dirigi surzi...eh` viata oh go on straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Paulla):

Și... până la urmă, cum a fost în prima zi de liceu?

| NoShit a răspuns (pentru Aneurysm):

Unde naiba ai găsit profesori buni şi blajini la mate-info?

| Aneurysm a răspuns (pentru NoShit):

La mine la şcoală. Cel puţin profa de română aşa e...

| NoShit a răspuns (pentru Aneurysm):

Ai zis cuvântul magic. Exact acolo unde eu am parte de opusul. Mă, dacă ţie îţi place fizică, mate, info, chimie bla bla, dar înveţi şi pentru restul, n-am ce comenta. În schimb, ai grijă. Ştiu mulţi care se vaită că-s la mate-info. That's why I chose filo ftw!

Răspuns utilizator avertizat
| iKeel a răspuns:

Mai am 2 ani dă liceu.

Când am intrat în clasă, normal, eu '' Da-ţi-vă nenorociţilor, locul din spate e al meu ''.

A ta cum a fost copchilaş?

| iKeel a răspuns:

Am şi eu trei piţi în clasă şi 5 cocalari. XD Ce să faci... Te obişnuieşti, mai ales că dacă se apropie unu de mine primeşte cafteală.

| sesilia2 a răspuns:

Naşpa