| FlameHaze a întrebat:

Ce mai făceţi copchilaşi? Cum o fost prima zi dă şcoală?batting eyelashes

69 răspunsuri:
| ƒαηтαѕу a răspuns:

Haha la mine n-a fost chiar asa de rau.
De ce?laughing
Pai chestia e ca la noi s-a inceput la 7:30 pana la vreo 10-11 asarolling on the floor
Chestia interesanta e ca eu am intarziat deci am ratat discursul de **** al directoarei si asezarea in "clase"laughing
Deci eu am venit si tot ce am apucat a fost sa iau manualele si sa stau vreo 20-30 de minute in clasa ca proastalaughing
Dupa...ISTORIE, fiule, ISTORIElaughing

| Paulla a răspuns (pentru IMC90):

Am observat câtă prostie este şi la liceu, iar asta mă întristează.sad

| Paulla a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu mai ştiu media, cu 9 şi ceva la Ştiinţe Naturale.

| Paulla a răspuns (pentru anonim_4396):

A fost plictisitor, la fel ca şi în a doua zi. Am nişte colegi letargici, nimeni nu râde, nimeni nu plânge, nimeni nu face nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Paulla):

Eh, mai trebuie timp să se dezmorțească. Eu și sfert de clasă am început clasa a 9-a cu absență. Și 3. La prima oră. La desen. Ce vremuri...laughing

| IMC90 a răspuns (pentru Paulla):

Da-le niste prozac, sa-i mai trezesti nitel la viata laughing

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

DAAA... Foarte misto! Mai ales ca am stat in picioare aproape o ora si am si mers 3 kilometri pana la scoala straight face. Crezi ca a fost misto?straight face

| 니코 a răspuns (pentru AikkoxD):

Pebune?

| MoniiZambilici a răspuns:

Hello! big grin Păi, nimic special. Pizza cu colegii și diriga și prelegeri ciudate din partea celei din urmă. laughing Acum, vedem ce ne rezervă anul școlar. La tine cum a fost?batting eyelashes