| Dean1996 a întrebat:

Daca ati avea,, placerea" sa il vedeti pe Gastin Gayber(Justin Bieber) in realitate, ce i-ati spune?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| WhiteWolf7 a răspuns:

Mama mi-a spus ca daca nu pot spune o vorba buna cuiva mai bine tac asa ca daca l-as intalni pe Justin i-as sparge fata, rupe gatu, i-as smulge coa**le (daca are, daca nu vad eu) si i leas baga pe gat, i-as taia limb si i-as bagao in cur sau pur si simplu ii contopesc fata cu asfaltu de vreo 10-20 de ori ca ce am zis mai sus e mult de munca si pentru unu ca el nu merita osteneala.

43 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

I think you represent lesbians very well!

| Dash a răspuns:

Mama mi-a spus ca daca nu pot spune o vorba buna cuiva mai bine tac asa ca daca l-as intalni pe Justin nu i-as zice nimic.

| pinguinuVerde a răspuns:

I-aş spune că până şi străbunicumeo e mai frumos ca el.

| pinguinuVerde a răspuns:

Moamă ce ne umplu fanii Number one Justin Bieber de stupizi laughing)
Oricum nu mi se rupe, MI SE FLOŞCĂIE.

| Digital112 a răspuns:

asta : sa moara Gibilan ce gay esti laughing

| Mitsa a răspuns:

I'as spune:
Du'te direct in p.la si i'al p c.at si baga'ti'l in gura cu mot cu tot, s'o f.ti de 3 ori in m.ie cu ma'ta, si cu tact'o si cu tot neamu tau de naveta spatiala...nesimtitu' dracu' care esti!
:]]

| SaintJimmy a răspuns:

Heeeey, Justin, say HI to my lil' friend.
*vine din spatele ei un rechin nemâncat de câteva zile*

| kiky278 a răspuns:

Aaaa de mult te asteptams a te intalnesc.Esti cel mai tare *fata de demon*.Si atunci scot orice am la indemana si il lovesc tare pana zice ca se lasa de cantat.

| AcidCuSange a răspuns:

Frumos esti maaa day dreaming! Stiu foarte bine,si tu stii foarte bine,si ele stiu foarte bine, si ei stiu foarte bine, si toooooooaaata lumea stie foarte bine ca esti cel mai prost cantaret si ca ai 51 de anibatting eyelashes.

| Minty a răspuns:

Mars inapoi de unde ai venit!laughing))

| Cereala a răspuns:

cu cine face banking?

| BOOBZen a răspuns:

Pai,el a fost descoperit pe net,de catre Usher,i-as spune:Ce a vazut Usher la tine cand a dat click-ul ala pe video-ul tau de pe youtube,si a risipit sansa altora,poate o bucata de carne cu freza care alearga dupa fete.
Bine inteles,nu cred ca ia-s spune asta,sunt doar un copil,si oricum recunosc ca as tipa,si as sari de i-as rupe gatul, mi-ar conveni sa fac asta, dar cred ca as primi o amenda frumoasa pentru parintii mei

| SunnyMidnight a răspuns:

Sa te chis in freaza ta de gay mediocrulaughing

| SuperMagicSmile a răspuns:

Love you like a sister!(asta isi spun lesbiencele...ptc. sa recunoastem,. Gustin nu arata a baiat)

| Anonymus314 a răspuns:

I-as spune ca il iubesc copiii de 13 ani de pe TPU care vor sa para mai speciali prin faptul ca spun aici ca nu le place muzica luiwinking
ps: serios,voi ganditi inainte sa postati?
pe cine naiba intereseaza daca va place voua sau nu de ala?, vreti sa pareti jmecheri a?, cititi o cartewinking

| Anonymus314 a răspuns:

Crytical:
e banking draugle, oricum, buna replica laughing

| mirunix a răspuns:

Nu i-as spune nimic, ca nu-mi pasa... Nu sunt anti el, da nici nu sunt fana. As trece pe langa el pe strada, ca pe langa oricare alt om...

| LoveSelena a răspuns:

Nu-mi place de tine pleaca de aici

| Kqzu97 a răspuns:

Impusca`telaughing

| crytical a răspuns:

Cu cine face baking? laughing

| crytical a răspuns:

Speeder96
"e banking dragule", oricum, mersi de observatie

| Deeu_1723 a răspuns:

Mai pe engleză i-aşi spune să se spânzure, Terra nu are nevoie de gay.

| Kesariona a răspuns:

"Sall cf?"
Btw, mi-a placut aia cu banking-ul \m/.

| andrada a răspuns:

Asta: '' Justin te iubesc, esti cel mai cool, plz da-mi un autograf, te adooor, yu are the best boy ever, i like you love struck love struck love struck ''

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Fuck you!

| Tasya05 a răspuns:

I-as spune:,, Justin estii cel mai cool si dragut baiat din lume ai o voce de aur si te ador...si nu fii suparat pentru ce zic totii prostii (aicii ma refer la voi. daca nu stiati).
Oricum Justin e THE BEST BOY INTHE WORD!tongue

| ionif a răspuns (pentru Tasya05):

Poate "The best gay in the world"

| AxxyAlexandra a răspuns:

Da nici nu vreau sa am "placerea" sa-l intalnescoh go on

| Yzzza a răspuns:

Dar tu ce i-ai zice?happyhappyhappy

| Majj a răspuns:

Fapte nu vorbe, mai concret l-as izbi cu capul de bordura

Întrebări recente