| Dean1996 a întrebat:

Daca ati avea,, placerea" sa il vedeti pe Gastin Gayber(Justin Bieber) in realitate, ce i-ati spune?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| WhiteWolf7 a răspuns:

Mama mi-a spus ca daca nu pot spune o vorba buna cuiva mai bine tac asa ca daca l-as intalni pe Justin i-as sparge fata, rupe gatu, i-as smulge coa**le (daca are, daca nu vad eu) si i leas baga pe gat, i-as taia limb si i-as bagao in cur sau pur si simplu ii contopesc fata cu asfaltu de vreo 10-20 de ori ca ce am zis mai sus e mult de munca si pentru unu ca el nu merita osteneala.

43 răspunsuri:
| Boboleu a răspuns:

laughing i-as spune sa arate ca un barbat si glasul de 16 ani e la fel-de copil laughing

| Raptor a răspuns:

Sa se duca in... de unde a venithappy daca ma intreaba "what?" --> Shoot yourself

| _pink a răspuns:

Nu inteleg de ce toata lumea te place.

| OnnySky a răspuns:

Voi vb fara sa stiti daca nu va place ceva nu mai comentati fratilor ce naiba. Daca la-s vedea i-as spune ce mama drag vezi la parasuta de gomez mai bine ramaneai cu jasmin

| analoveskorea a răspuns:

Nu i-as spune nimic...

| DeniiiD a răspuns:

@ śŇŇŇiKeŘś : mi-ai luat vorba din gurarolling on the floor!

| Rebe_6259 a răspuns:

Ca are o voce frumoasa, Ca e simpatic, Las ruga sa-mi dea un autograf...(Minciuni)Ca mie nu imi prea place de el.
Dar depinde de tine.
O funda?
PLs

| Simona_7121 a răspuns:

Daca l`as vedea (f2f)...e cam imposibil, dar ma rog, vorbim si noi, asa ipotetic...rolling eyes
ce i`as spune... sa se dea la o parte, sa trec eu
pe bune acuma...nu t`i se pare cam. "neinspirata" "prost aleasa" "aiurea" etc intrebare? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-aș spune: Băăă, până și văru-meo de 3 ani are vocea mai groasă decât tine! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You're the guy in the world sucks! A bull without voice! And you're uglylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dracu de gay ce esti si sa nu te mai intorci desi cred ca nu este nici acl primit la cate face rolling on the floor laughing

| alexush a răspuns:

Ca e un gay drogat imputit care canta naspa.

| Roxanabuiltforsin a răspuns:

I-as spune atat : Go and kill yourself! happy

Întrebări recente