| anonim_4396 a întrebat:

Deci mi-a venit o idee geniala sa fac o intrebare unde o sa scriu ce calitati negative aveti din punctul meu de vedere.
Killerici:
Deci, eu nu ma consider urat eu spusem atunci ca-s uratenie cu o sublima ironie, si NU AM NEVOie de nici o consolatie pacatoasa din partea voastra mai ales dupa ce v-am injurat in ruseasca cum am putut. Ma enerveaza ca esti sadic, crede-ma, nu te va ajuta calitatea asta NICIODATA.
Croampa
Mai ardeleanule eu nu stiam ca tu nu stii modurile nepersonale si ca "stiut" e verb la participiu, iar stiut-am unde "am "e pronume reflexiv. Deci, esti foarte patetic, ca si mine Zombisor
EU nu inteleg de ce fetita asta vede doar partea rea a lucrurilor cand am crezut ca am putut fi prieteni buni, si ea crede ca-i vreau raul. Si nu-s misogin, is nebun mai degraba.
Depress
Nu stiu poate cred gresit dar, eu cred ca nu ar trebui sa iti faci asa de mari griji de acei care te inconjoara fiindca daca te gandesti logic, cand ei ultima data si-au facut griji in privinta ta?
Imperatrix
Prea multa Lady Gaga.( Nu-mi pasa ca-i Maria nu stiu cum acolo, pentru mine esti Lady Gaga si punct.)
Copac.
Daca continui sa ma ignorezi iti tai tulpina.
Daisuki.
Dece mi se pare ca-i "pohuista", dar nu, nu.
Mad Potato
Pari de treaba, dar de ce mi se pare ca esti prea credul?
Katal1n
Absolut niciun defect, ideal in toate sensurile cuvantului, mai ideal ca si Serafim Urechean laughing
Kill me please
Prea... Patetica, poate mai patetica ca mine chiar.
Sweety.
NU te preface in Othello terog.

70 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Pai nu stiu cine esti, scuza-ma terog.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Si eu?

| implant a răspuns:

ii bine ca nu-s acolo, inseamna ca nu am defecte

| Croampa a răspuns:

Domnu' roman adevarat( Moldova-i alta tara, deci nu esti roman) pe langa ca nu scrii corect mai si critici pe altii! laughing

Speak with my hand, it know moldoveneasca! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Da,foarte serios.
Doar o gluma.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Yep.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jar mananci

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cine zice? laughing o pohuista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce e aia?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu-ti voi traduce ca esti prea mizera pentru nivelul meu.

Întrebări recente