| blueheart a întrebat:

Un tip se duce la biserica sa se spovedeasca. Preotul il intreaba:
- Ai facut pacate?
- Da parinte.
- Te lepezi de Satana?
- M-as lepada parinte, dar am 2 copii cu ea.

Mi-ar placea sa postati cat mai multe bancuri, sa avem o seara vesela. Multumesc frumos. happy

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Murise un programator, si dupa moarte a ajuns in iad.
Dupa o saptamana suna satana lui Dumnezeu
- Doamne, ce nebun mi-ai trimis, a distrus toate cazanele, a ucis toti dracii, alearga prin tot iadul si striga in gura mare `Unde-i iesirea spre nivelul 2!`

105 răspunsuri:
| Euuu99 a răspuns:

* Bancher = cineva care iti imprumuta umbrela lui cand afara e soare si apoi ti-o cere inapoi cand incepe sa ploua.

* – Daca nu e mancarea gata in cateva minute, ma imbrac si ma duc la restaurant.
- Mai asteapta, te rog, zece minute.
- De ce? E mancarea gata?
- Nu, ma imbrac si eu si vin cu tine.

| IssabellaLoLa a răspuns (pentru blueheart):

rolling on the floor)))))

| slowswag a răspuns:

Anchetatorul:
-De ce v-aţi înjunghiat soţul?
-Păi dacă-l împuşcam, trezeam copilul...şi e cam bolnăvior...

| blueheart explică (pentru slowswag):

-Ce face un politai cand castiga la loto un milion de euro?
- Isi cumpara o intersectie si se privatizeaza.

Multumesc pentru raspuns. happy

| blueheart explică (pentru Euuu99):

- De regula, spune profesorul, un nebun poate pune mai multe intrebari decat poate raspunde un om intelept!
- Pai nu e de mirare ca pica atatia la examenul dumneavoastra!

Multumesc pentru raspuns. happy

| Andr3y007 a răspuns:

Soferul unui dric incearca sa agate o tipa pe strada:
- Hei papusa...ce zici de o plimbarica?
- In masina aia? sper ca glumesti!
- Sa glumesc? ...lumea moare ca sa faca o tura cu masina asta! rolling on the floor)

| blueheart explică (pentru Andr3y007):

laughing)

| Andr3y007 a răspuns (pentru blueheart):

Asta cred ca este bancul meu preferat rolling on the floor

| blueheart explică (pentru Andr3y007):

Multumesc pentru raspuns. happy

| SSScr a răspuns:

Http://signup.leagueoflegends.com/? ref=508befc5b460f355847590

| Euuu99 a răspuns (pentru blueheart):

laughing

| blueheart explică (pentru Euuu99):

Ma bucur sa stiu ca ti-au adus un zambet glumele de aici. happy

| zZRewind a răspuns:

Sunt doi frati :Nimeni si Prost. Ei hotarasc sa mearga la plaja...
Nimeni se duke in apa iar Prost vede ca acesta se inneaca.

Prosta suna la salvamari :
Prost: Alo domnule salvamar se inneaca vineva!
Slvamarul:Cine se inneaca!?
Prost:Nimeni!
Salvamarwl :Ba tu esti prost>?
Prostbig grina, ew sunt!

| zZRewind a răspuns:

Exista google!

| blueheart explică (pentru zZRewind):

Poate ca exista google. Eu am vrut doar sa aduc un zambet celor care intra aici si citesc glumele happy

Întrebări recente