| BellaCullen_8476 a întrebat:

Sunt clasa a8a si pentru liceu m-am gandit sa merg la Stiintele Naturii Intensiv Japoneza la Colegiu National "Ion Creanga", iar eu acum fac franceza si engleza, intrebarea este: japoneza se ia de la 0 sau trebuie sa am cat de cat cunostinte? Si pentru cine invata la liceul Ion Cranga, ce-mi puteti spune despre liceu? Este bun?

3 răspunsuri:
| kain333 a răspuns:

Viata-i de **** si tu esti plin de viata.

| BellaCullen_8476 explică (pentru kain333):

Pot sa stiu si de ce? o fi viata naspa, dar din pacate ai doar una.

| kain333 a răspuns (pentru BellaCullen_8476):

Am scris raspunsul la vrajeala.Ma plictiseam. Apropo, aia de la TPU au pus stelutele gresit ei au pus 4 stelute dar de fapt zicala zice:"viata-i de c*cat si tu esti plin de viata.