| LisaJulie a întrebat:

Cum ca ca internetul sa meargă mai bine intr-o tara unde internetul e slab ca Albania sau Republica Moldova?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Totul depinde de retelele lor. Tu nu poti face nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea, reformuleaza-o ca nu are nici un inteles sau logica!

| LisaJulie explică (pentru Violleta2022):

Tari cu internet slab sa ma pot conecta mai bine și mai repede

| Violleta2022 a răspuns (pentru LisaJulie):

"acum 6 minute | LisaJulie explică (pentru Violleta2022):
Tari cu internet slab sa ma pot conecta mai bine și mai repede"

Nu face nici un sens fraza de mai sus!
Ori esti incapabila sa gandesti ori habar nu ai ce scrii!
Tarile care au internetul slab este imposibil sa te poti conecta mai repede si mai bine!

| LisaJulie explică (pentru Violleta2022):

Ba sunt metode, aplicații și abonamente!

| Violleta2022 a răspuns (pentru LisaJulie):

Ufff tare greu cu limba romana, nici sa te exprimi corect, ca sa te faci inteleasa, nu esti capabila.

| LisaJulie explică (pentru Violleta2022):

Tu chiar nu ai auzit de metode de a te conecta rapid la internet?

| LisaJulie explică (pentru LisaJulie):

Oricum nu am de ce sa te întreb pe tine pentru ca ești în Australia și ai cam pierdut contactul cu Europa

| Violleta2022 a răspuns (pentru LisaJulie):

Mai fetita, ia de citeste ce ai scris ca NU face nici un sens!

| LisaJulie explică (pentru Violleta2022):

Atunci nu răspunde dacă nu știi!

| Violleta2022 a răspuns (pentru LisaJulie):

La ce sa raspund fetita, odata ce tu esti total incapabila sa intelegi ca nu te-ai exprimat logic in scris si nu face sens cerinta din topicul tau.
Am incercat de mai multe ori, sa te rog sa reformulezi cerinta din topic, dar vad ca nu pricepi deloc.
Banuiesc ca esti copil de scoala generala, care acum invata cate ceva, de aceea te sfatuiesc sa pui mana serios pe carte, ca ai lacune mari in educatie si exprimare.

| LisaJulie explică (pentru Violleta2022):

Tu nu înțelegi nimic! Ma mir cum te descurci în Australia fără supărare

| flaviuss04 a răspuns:

Dacă vrei pe cartela, nu prea ai ce sa faci fiindcă tine de antenele lor de semnal. Dar dacă vrei ceva mai avansat cu un abonament la starlink și o mica investiție pentru antena o sa ai semnal dea satelit indiferent de zona, chiar și în mijlocul oceanului.