| Artemis a întrebat:

Cum pot face pe hi5 Barn Buddy Credits? happy [si anume banuti de aia rosii ] love struck! Fundaa la primul care imi spune :*!

Răspuns Câştigător
| Escape a răspuns:

Daia rosi iti da la fiecare 4 nivele de ex acum ai lvl 2 o sa iiti da la lvl 6 si de aia galbeni... vinzi fructe. pls funda

151 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma voi nu stiti nimic poti pune cat credit vrei tu cu cheat engine 5. 6winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand banuti aia rosii sunt credit si ca sa stii si tu ca se castiga prin levele.cu cat esti mai bun cu atat faci mai mult credet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa le faci facand cupa la ceva legume fructe si animale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face credit daca iti faci cupa la animale si flori

| dinnamomanianebunia a răspuns:

Sall! ca sa faci credits sunt 2 modalitati :
1. Cel mai utilizat este sa-ti faci multe cupe adica sati cumperi animale si plate etc. pana faci cupe siti da credits
2.Sati cumperi bani pe hi5 si aia sai transformi in credit barn buddy
3. ce ai auzit cati da la inceput 2000 credits la primele nivele is doar minciuni iti da doar 300! sper ca te-am ajutat :-) :-d;-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani rosii castigi doar daca iai mai multe trfeie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat ca iti da monede rosii cand ai trofeul de aur la vreuna din plante... eu am 2 trofee si nu mi-a dat nici un banut din ala rosu...este o prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tuh credit poti face plantand plant si dinaia rosii facand leval mare peste 70 iti da dinaia rosi cate 200

| sergyu13 a răspuns:

Da dar acum nu mia da este v2 si e mai fain.pacxat ca nu da credite la level sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am la lvl 50 si 40 000 000 de credite eu le-am primit la un concurs am iesit pe locul 4 pe locul 3 60 000 000 credite pe locul 2 3 000 000 000credite si pe locul 1 infinit concursu asta a fost in 25 august 2010.

| sTeLiAnO a răspuns:

Pai...simplu...faci cupa la diverse plante si iti da credite si xp

| sTeLiAnO a răspuns:

Pai...simplu...faci cupa la diverse plante si iti da credite si xp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde Bag Parolele?
moneyinfinis si cardcrno?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iei un trofeu la o recoltare primesti creditehappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi iti zic eu ...eu am obtinut trebuie sa recoltezi o planta cum ar fi trifoi si dai pe un premiu acolo sus si iti arata cat trebuie sa mai faci sicand termini iti adauga 200 de credits

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi bani pe hi 5 de pe telefon si apoi dai sa cumperi credite

| LYLYshor25 a răspuns:

Deci, sunt foarte multe variante, dai acolo la hi5 pe,, castiga monede'' si iti apare ori,, flirt'' ori,, games'' si dai pe,, instaleaza bara hi5'', dupa ce o instalezi iti da coins(monede hi5) apoi transferi pe barn buddy siti da bb, sau faci cupe la flori(orhidee-1000bb), sau daca trimiti 1 euro sau 2 dupa tel... fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate trebuie sa faci cupe la flori legume si animale, iar atunci vei primi coinsuri rosii, dar pana atunci trebuie sa iti faci cont in banca si sa bagi bani reali in joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credite iti dau atunci cand faci toate medaliile la fructe...eu sunt la 37 si am 1, 512 credite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi sugeti pul cu jocu vostru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creditele sa fakk pe cupee...adikaa cand ai facut o cupa cu ceva nu conteaza cu ce ex : rosi flori...si faci cupa dai referess si iti da credita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fc cupe la ceva ca sa primesti credite eu asa am facut si am primt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa platesti poti face rost de credite BB doar daca ai cupa castigata. sfat-mai multe cupe mai multe credite
poate mai sunt posibilitati.am abia lvl 22

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum platesc sa cumpar credite sa dau bani din joc sau in realitate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai ia-ti monede hi5 si dupa aia iti iei credit cu monedele pe care leai cumparat... app credit iti iei din joc dai cat de jos merge si vezi acolo...eu 30000 de credit si lv 168

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ndy15 cum ai tu 4000 de credite mie nu mi-a dat cand am facut lvl
Am lvl 40 si 530 de creditestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi bag si eu credite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am lvl 102 pe hi5, si nu mi-a dat la nici un lvl banii rosii straight face am facut singur medaliile si cupele la animale si plante si atunci iti da banii rosii nu mai bateti campii degeaba, la animale iti da intre 200-600 bani la cupa si la flori 1000 la orhidei 400 la red poisentia si nu mai stiu la restul,... nu am vazut sa-ti dea credite la lvl doamne ce nubi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci cupe. eu, pe hi5 am 3 cupe aproape 4 o fac azi