| Artemis a întrebat:

Cum pot face pe hi5 Barn Buddy Credits? happy [si anume banuti de aia rosii ] love struck! Fundaa la primul care imi spune :*!

Răspuns Câştigător
| Escape a răspuns:

Daia rosi iti da la fiecare 4 nivele de ex acum ai lvl 2 o sa iiti da la lvl 6 si de aia galbeni... vinzi fructe. pls funda

151 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tot ziceti voi ca la lv 12 iti da credite ca mie nu mi-a dat si sunt level 30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui asa cum zice pers de mai jos
trebuie sa faci cupa ca sa-ti dea bani din aia rosii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci trofee la animale si plante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inii nu mia vorbi prostii ma! credite iti da cand faci cupe ai de capu vostru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot descarca jocul plyz raspundeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci din aai roshi cand iei cupa ...de ex prima oara ia o medalia alba apoi roshie apoi albastra sh apoi cupa sh cand iei cupa iei credite.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai
trebuie sa cumperi cu monede hi5tongue eu am 1000000000 de credite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cand iti faci cupele iti da banuti rosii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu merge sa mai adaug prieteni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru credite trebuie sa acumulezi un numar mare de flori. Cand primesti trofeul pentru flori se activeaza 200 credite in contul tau. Atunci iti dai log of hi5 apoi inapoi log in si primesti 200 credite. Foarte simplu. Pentru mine deoarece am nivel 62

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe versiunea veche. acum nu se mai da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai monede hi5 vindele si o sa vezi cate de alea rosii ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orhidee iti da 1250 XP si 1000 credit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi cu 10 mii bucata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bla bla mai vb mult?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banutii rosi i faci atunci cand strangi medalile si asjungi la cupe cand ai luat cupa atunci iti da darnu la toate plantele la rosi porumb pepene nu primesti credit rosu ceaw!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti da cand faci cupe la flori, animale si legume

| Pawel95 a răspuns:

Lool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am din pacate ca si eu am aceeasi problema happy:=)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa faci credit barn buddy sunt 2 modalitati 1 sa faci cupe la animale la flori si faci medalia alba rosie albastra raosie si cupa si iti da credit 2 pai dac vrei sa bagi bani in joc mane_raul@yaho.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe sa recoltezi pana iti da trofeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui adevarat ca daca faci cupa la ceva iti da credit. mie nu imi mai da credit daca fac cupe decat la primele 2 cupe atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei jetoane din alea rosii dai adauga credite si scrii nr tau de telefon pls :Xfunda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sa iti iei caine daca nu ai vecini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si cum se vinde funtita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer sa iti spun fac credite facand cupe la plante si flori si animale dar la unele legume nu iti da cupa. sper sa faci si tu si sa ai multe creditewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu monede hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai caine ii poti impiedica cat de cat sa fure punand tot ce ai cusca hambar casa... peste cultura