| Artemis a întrebat:

Cum pot face pe hi5 Barn Buddy Credits? happy [si anume banuti de aia rosii ] love struck! Fundaa la primul care imi spune :*!

Răspuns Câştigător
| Escape a răspuns:

Daia rosi iti da la fiecare 4 nivele de ex acum ai lvl 2 o sa iiti da la lvl 6 si de aia galbeni... vinzi fructe. pls funda

151 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mai imi merge sa intru pe barn buddy!crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cumperri! depinde cati vrei sau pe la lv 18 primesti sunt mateut calin
hi5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 160 monede hi5.si nu pot sa iau credit.banuti rosii... dau acolo buy si nu merge tot asa ramane.care stie dc sa-mi zica si mie raspunsu la id : alecsfcs va multumesc frumos,, rog seriozitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primerti credit doar cand treci la anumite nivele sau faci vreo cupa

| zoomix a răspuns:

Cum furi daca vecinu respectiv are caine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi. a dat niciofata credit cand am trecut la urmatoru nivel straight face de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat ce ziceti
am levelul 96 si pana acum nu am primit credite
trebuie sa faceti cupa la orice fruct sau floare sau animale si va da credite
de ex:clover, radish-200 credite avocado-300, si la animale orice animal iti da 200

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am primit dupa nici un nivel trebuie sa ai cupe asa primesti

| Madu_6527 a răspuns:

Poti face credits facand cupe multe

| SteauaROsie a răspuns:

Haaa stiu hack(cod)la acest jocbig grin

| alex12 a răspuns:

Ati zic daca imi sugi ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strangi forte multi bani 10000 si dai pe transfer si ai facut unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea sa fim prieteni pe barn buddy click aici http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa completezi si sa iei o cupa si ati da 8, 000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah mie nu mi-a dat la primele nivele bani rosii... mi-a dat doar ca am facut trofeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti da credite la fiecare cupa primita. eu am 3 cupe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai deci creditele le cumperi cu monede hi5 pe care le ei cu bani de pe telefon sau iti mai da cand faci trofee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credit iti da cand castigi o cupa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inii esti proasta ca nu asa se face creditul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu la Lvl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand faci cate un trofeu pentru fiecare planta, animal, floare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi merge doar daca fac cupehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai banutii rosi tii da atunci cand faci cupa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa cupa la ceva si iti da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti dea credite atunci cand faci o cupa si iti da si exp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuei sa faci cimplet traseul cele trei medali si cupa ca sa iti dea creditewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau coduri? moneyinfinis cod pentru bani infiniti
pentru caruduri e codu:cardcrno!wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma voi va auziti ce vorbiti? eu joc de 1 luna is in lvl 58 trec pe 59, dar nu mi-a dat credite la fiecare 4 lvl, mie imi da credite cand fac cupe, asa se fac creditele pe barn buddy, sau dai monede hi5 pentru credite barn buddy dar asta merge numai la cine are monede hi5, sper ca te-am ajutat.