| Artemis a întrebat:

Cum pot face pe hi5 Barn Buddy Credits? happy [si anume banuti de aia rosii ] love struck! Fundaa la primul care imi spune :*!

Răspuns Câştigător
| Escape a răspuns:

Daia rosi iti da la fiecare 4 nivele de ex acum ai lvl 2 o sa iiti da la lvl 6 si de aia galbeni... vinzi fructe. pls funda

151 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stati linistiti ca nu o sa iesiti in pierdere daca fura cineva de la voi. o sa aveti aceleasi fructe de recoltat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, pai trebuie sa faci cupe la flori, legume/fructe si animale.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci cupa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa obtzi credite trebuie sa faci iti cumperi o capra neagra si atunci cand vei colecta laptele de la capra o sa primesti 60 credite la fiecare mulgerewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui aceeasi planta pana iti da la acea planta cupa si iti la 800 de credit anume banuti de aia rosii

| raduvasile a răspuns:

Fiecare floare, planta, animal la realizari daca cautati are 3 medalii si o cupa, cand luati cupa va da un anumit nr.de credite incearca si vei vedea ca am dreptate nici eu nu stiam dar am luat 2000 credite la muls vaca.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu nu e asa cum spuneti voi trebuie sa castigi trofee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NMai prosti in lumea asta ba firatai dreaqu de porsti este un hack pe care il ambig grin kosmin_boss2011@yahoo.com detalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ii primesti atunci cand ai facut cupele la flori, animale, legume si fructe kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate
si eu caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monede rosii se da doar cand termini de recoltat la plante tot, si depinde, la nap nu-ti da nici la ridichi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai artemis trebuie sa faci multe cupe cum ar fi planteaza vreme numai trifoi sau ridiche rosie care sunt cele mai usoare si faci cupe si iti da 200 de credite, si tot asa cu restul plantelor. poti face si cu vaca si cu multe animale.de ex:baca, porcul, cu oaia, si mai multe animale.succes.sa faci multe, multe credite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu intri pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai bani adevarati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am LvL 131 si pana acum am strans 8, 150 de credite de la LvL 1 Credite faci daca iei cupa la animale si plante...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credite pe hi5 poti face daca : iti adaugi cu telefonul sau faci cupe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face credite la barn buddy numai daca iei cupa de ex (trifoi) si ati da 200 de credite sau credit cu telefonul numai asa poti

| cosminX a răspuns:

Pai poti face cu cupe de exemplu cupa la trandafir special ...am level250 si azi am facut cupa la trandafir special pe care il primesti la levele si am primit 14940 credite... funda

| adrian_5818 a răspuns:

Pai trebuie sa ai putintica rabdare, trebuie sa faci cele 3 medali:alba,rosie,si albastra,apoi mai trbebuie sa lucrezi putin pana optii trofeul,daca obtii trofeu primesti credit,banuti rosii:p dar nu te bucura prea tare ca nu-ti da asa mult credit, dupa mai multe trofee faci mai multe monde rosii, ex:vreo 10 trofee macar ca sa poti sa-ti iei cevatongue. sper sa ai rabdare ii fain jocu...eu is niveul 94 si sper ca ti-am fost de folos:*

| balautarazvan a răspuns:

Trebuie sa-ti faci cont pe hi5 Barn buddy si iti da credit!

| ililililililililililililililililili a răspuns:

Eu sunt lvl 92 si am 4500 de credite iti da doar daca cumperi pe tel. sau la cupe.te sfatuiesc sa iei la flori ca e mai usor baftabig grinbig grinbig grinbig grin

| sabinyo a răspuns:

5 euro pe cosmote si iti dau un pont pentru ati incarca 50 000 monede rosii...winking

| katalyn_5421 a răspuns:

Daia rosi iti da la fiecare 4 nivele de ex acum ai lvl 2 o sa iiti da la lvl 6 si deaia galbeni... vinzi fructe . pls funda

| JoKeR_9303 a răspuns:

Sunteti prosti ca nu va da credite cand treceti levelele ci va da credite cand faceti o cupa

| JoKeR_9303 a răspuns:

Ca sa faci credite trebuie sa faci cupele

| ღAstaMicaღ a răspuns:

Trebuie sa faci cupe in recolta de legume sau flori, atunci iti dau credite ...sau poti cumpara credite de pe telefonul mobil! By3

| monocont3 a răspuns:

Trebuie sa faci cupe platind la fiecare cupa iti da 300 monezi bb eu am aut 5, 782 am lv 157 40 animale

| gabyx_7346 a răspuns:

Ha.Bagi dupa telefon, asteas prosti fatooo. Exista doar o singura modalitate de a castiga credite nu 3rolling on the floorrolling on the floor. Trebuie doar sa faci la: legume,flori si animale :medalia sadalba, rosie, si albastra) dupa care cupa. Deci in total 4 pasi mari si lati.Dar daca u ai crezi pa toti astia crede-ma ca esti chiar Naivaaarolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| PiSsicutZza a răspuns:

Sunt la lvl 156 si credite rosii iti da doar la primele nivele si sa faci cupe la flori, animale si legume.sau. poti cumpara cu telefonul mobil...

| Pinky13 a răspuns:

Păi,poți să-ți cumperi animalehappy Cum ar fi la vacă, porc, oaie, cal happy. Mi se pare că primești 300 de credite la trofeu, apoi poți face trofee lahappy flori, plante.De exemplu, dacă ești la nivelul 54, atunci primești orhidee, la trofeu iei 1000 de credite, la fel ca la și trandafirhappy. Eu le-am făcut deja. Mai am trofeele de făcut la struguri, portocale, nuci de cocos și la mergehappy la care m-am apucat deja. Sunt la nivelul 174. thinking Până acum am fi trebuit să am 10000 și ceva de credite, dar mi-am luat măgar maro și mamă-cangur. Cel mai bine e să faci trofeehappy la flori, pentru că acolo iei cele mai multe creditewinking.