| 3NGL3ZUL a întrebat:

Deci am si eu o intrebare legata de metin2 united pe mine m-a ajutat un viitor GM si am ajuns intre timp lv 87 cu otel +9 cu bonusuri partisan+9 cu bonusuri etc pana acum m-a crescut Gm in v2 si in v3 si in padurea rosie.De padurea rosie voiam sa va zic in special fiindca am intrebat pe toata lumea pe care o stiu "unde cresc foarte bine la lv 87 razboinic si toti au zis padurea rosie.
pe scurt:Mai este un loc unde sa cresc foarte la lv 87 razboinic in afara de padurea rosie
(va rog cititi tot)

307 răspunsuri:
| SpeedZa a răspuns:

In grota exilului( harta orci, stanga jos)

| yomari78 a răspuns:

In liho cresti foarte bine si da multi bani sunt monstri lvl 85 90 si 95

| alex2001_6999 a răspuns:

Salut eu iti recomand new map sau v3 da este mai bine in new map ca eu am lvl 100 si cresc foarte bine acolo.

| nagyistvanjunior a răspuns:

Eu cresc in red leaf forest ca acolo este un loc de copaci de lvl 75 74 etc in cinci minute cresc foarte repede

| Avanu_Laurentiu_1997 a răspuns:

Tu ai putea sa cresti in V3 sau new map caci daca ai lv 87 ai putea sa bati eu am un cont de lv100, eu l-am facut in alta parte

| Avanu_Laurentiu_1997 a răspuns:

Poti sa cresti in green valley pana la 110, totusi ai putea sa cresti pana la 90 in v4

| sHadDy_4056 a răspuns:

Cum puteti sa spuneti ca, cresteti bine pe muntele sohan facand 25% PE ZI, pe un servar privat cum e united poti face intr-o singura zi lvl 90+... dracula sfatul meu e sa nu te iei dupa cei care spun sa cresti pe muntele sohan. Du-te in v3 prin ultimele camere pana pe la lvl 90-93, pe urma du-te in new map "Linho" daca ai iteme bune poti creste de acum in new map, dar va fi mai greu pentru ca cei de lvl mare din alte regate te vor bate mereu.

| boozeredyy17 a răspuns:

Ba vrau si eu un cont de mt 2 united ca nu ma lasa sa fac cont pe site plizzzzz dati idul si parola la eduard_pip@yahoo.com\

| Glas a răspuns:

Care-mi da si mie un cont de lvl 1

| Glas a răspuns:

A da damisi mie mpls un cant te cresti mai bine in multele sohan
vreau si eu un cont oe metin2. united

| alexandru_5155 a răspuns:

Ma te cresti cel mai bine de la levalul tau la watery caverne

| Anonim_6355 a răspuns:

Da poti sa mergi pe Muntele Sohan si faci lure la aia eu am un cont de 85 si aclo cresc si cresc dcestul de repede

| Anonim_6355 a răspuns:

Am cont de 85 si merg pe Muntele Sohan cresti repede eu cel putin fac 25% exp. intr-o zii unii cand se duc in padurea rosie cresc 1%intr-o zii asa ca ar fi bine sa mergi pe Sohan casa cresti nu stiu daca o sa tii cont de sfatul meu dar...

| Anonim_6355 a răspuns:

Am un cont de lv 85 si merg pe sohan dar cresc 25%pe zi in padurea rosie cresti 1% pe zi dar daca o sa tii cont de sfatul meu o sa ajungi lv mare

| LoRdUnted a răspuns:

Ma asculta cu magi bune tot arme ARMURA scut cercei etc... te duci la TIM, dai pe Lihon si te duce undeva intrul loc eu de la lv 75 ca numa de la 75 poti sa te duci puteam sa omor o grupa! acolo in vreo 100 zile joc mult faci lv 127 si am ceva sa iti spun GM nu are cum sa te cresca e diferenta lvl 30 poate peste daca vrei mai multe informati idu meu- sergiutoader2001

| Florynn_3708 a răspuns:

Da v3

| AlyTheBest a răspuns:

Mane cresti fft bine in liho

| AlyTheBest a răspuns:

In new map cresti szooper

| kapy a răspuns:

Daca vreti sa aaflati toate ras intrati aici http://fripta.com/u.php?user=ca@py

| kapy a răspuns:

Intra aici si vei afla toate raspunsurile http://fripta.com/u.php?user=ca@py

| botasalex a răspuns:

La 80-90 eu cresteam V3.

| laurentiu98_6008 a răspuns:

Cand o sa mearga metin2 united pm ofer 50lei pentru o informatie

| fabian_3367 a răspuns:

1.GM nu poate sa te creasca. 2.cresti bine in V3 si new land se spune cresti bine eu am lv 115+ e misto dar n-am itemeuri.

| sakur18 a răspuns:

Dc nu merge unitedu?

| sakur18 a răspuns:

Dc nu merge unitedu postat data 20.02. 2011 pls rasp

| valentinvali a răspuns:

"doamne" ce idiot sti macar ceva legat de metin 2 united esti idiot daca nu sti du-te in lumea noua "liho" cica se cheama de la tim intereseaza-te mai mult daca nu vrei sa fi idiot

| valentinvali a răspuns:

Auzi eu sunt gm asa ca daca vreau iti banez contul " da dc n-am nevoie sunt saman king2 +9 clopot de 90 +9 si magi de viindecare i-am batut pe toti am magiile la pp nu p faci un miss la lv 100 ( daca mai vreti raspunsuri sunt disponibil laorice dsp metin 2 oarecare stiu totu! nu mas lauda dar liho e cea mai buna lume creata de mine ( da recunosc eu am creat metinul asta am si hackuri daca vreti ceva doar scrieti-mi va multumesc la revedere

| Wox_YoDenis_1994 a răspuns:

Poti sa mai cresti in GSP Error dar is monstri de 87 si 89 ...iti trebuie itm cu Hp si pe arma monstri+6+7+8

| SerGiu17 a răspuns:

Auziti.
Am downloadat si eu metin 2 united.Am intrat in el si am dat pe Check For Update.Am asteptat 4-5 h. Apoi am dat Start Game, dar nu a intrat in joc. Oare de ce? astept raspunsuri

| Wox_YoDenis_1994 a răspuns (pentru SerGiu17):

Poate nu-ti merge bine calc sau nu ai downlandat cv bine

| silvicu97 a răspuns:

Eu va recomand sa cresteti in muntele jiho! monstri de lv
l 100