| 3NGL3ZUL a întrebat:

Deci am si eu o intrebare legata de metin2 united pe mine m-a ajutat un viitor GM si am ajuns intre timp lv 87 cu otel +9 cu bonusuri partisan+9 cu bonusuri etc pana acum m-a crescut Gm in v2 si in v3 si in padurea rosie.De padurea rosie voiam sa va zic in special fiindca am intrebat pe toata lumea pe care o stiu "unde cresc foarte bine la lv 87 razboinic si toti au zis padurea rosie.
pe scurt:Mai este un loc unde sa cresc foarte la lv 87 razboinic in afara de padurea rosie
(va rog cititi tot)

306 răspunsuri:
| razboiniculsebi a răspuns:

Daca aia uinelul ala carfe te teleporteaza dai pe other si dupa aia pe ultima ca

| stefan2002_5087 a răspuns:

Hei dracula stiu eu unde ti creste la lv 87. in new map, te duci la eleporter si jos scrie new map. dar te rog sa imi raspunzi si mie la o intrebare. deci eu am facut niste itm foarte bune si alt cineva imi mai stia contul si am vrut sa schimb parola dar nu stiu cum sa o schimb si mai este ceva am schimbat-o cred si nu mi-a venit parola in email si cand ma loghez imi zice ca este parola gresita, te rog eu foarte mult ajuta-ma! sa imi recapat cntul ma poti ajuta? stii ce sa fac? te rog ajuta-ma

| claudiupolistutimisoara1997 a răspuns:

New map cresti super

| George_4935 a răspuns:

Du-te in v3 ca acolo cresti repede si bine si pica arme ca am gasit king+9 aruncat pe jos pote gasesti si tu te salut

| edysor2 a răspuns:

Dau cont de lv 116 war cu king2+9 excalibur+9 de fapt FUL+9

| alessandro30 a răspuns:

Pai in New Map cresti cel mai bine la 85