| scrisoarededragoste a întrebat:

Care este cea mai mare dorinţă a ta? Justifică-ţi răspunsul!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy pai ar fi o dorinta..doua.
bolnava find, ma rog sa ma tina bunul Dumnezeu cat mai mult in viata sa ma pot bucura de familia mea, sa imi vad copilasii la casele lor si sa ma vad bunicutalove struck, fiica mea si-a gasit iubirea si este fericita, dar fiind amandoi la facultate, nu vor sa auda acum de un ingeras in viata lor(pentru moment), iar fiul a zis ca mai are de copilarit si nu se insoara acum ca e bine la mama acasatongue astea sunt dorintele mele.
O zi minunata sa ai si multa sanatatehappy

119 răspunsuri:
| lovelala a răspuns (pentru floresdemayo):

Da unde esti?

| ChloeCupcake a răspuns:

As vrea ca Guvernatorul American de la Ambasada SUA din Romania sa ne afirme actele pentru a primi viza si sa ma mut mai repede in America sa-mi revad tatal. happy

| Kimmiii a răspuns:

Sa nu mai fiu asa de timida. Cand ma duc undeva mi-e rusine. Si la mine in sathappy.

| Biibiiana a răspuns:

Să împlinesc odată 18 ani, să gat şcoala, apoi să merg în SUA! (ăsta e visul meu.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... nu am doar o dorinta. Dar as vrea mult o chitara electrica (cu chitara clasica pe care deja o am, nu pot sa cant genul de muzica pe care l-am ales), sa imi intalnesc trupele favorite (Ghost, Metallica) si deocamdata astea sunt principale happy

| Filipjack a răspuns:

Dorinte la infinit. Astfel voi avea tot ce vreau oricand vreau.

| scrisoarededragoste explică (pentru ):

Cu multă plăcere.

| scrisoarededragoste explică (pentru lovelala):

Frumos căţelul tău.Prima dorinţă se poate îndeplini, nu-i ceva imposibil, dar a doua dorinţă e ceva mai mult decât imposibil.

O dupamiază plăcută.

| scrisoarededragoste explică (pentru ChloeCupcake):

Sper să vă aprobe actele cât mai curând. Vă doresc de pe acum un drum bun şi liniştit.

O dupamiază plăcută.

| scrisoarededragoste explică (pentru Kimmiii):

Timiditatea este ceva normal pentru fetele de la ţară. Este şi ceva frumos pentru unele persoane. Unuii băieţi preferă să vădă o fată înroşindu-se în obraji decât una care i-ar trage de mânecă...

O dupamiază plăcută.

| scrisoarededragoste explică (pentru Biibiiana):

Mai bine ai învăţa să scrii corect, iar după aceea ai pleca liniştită în ţările calde.

O dupamiază plăcută.

| scrisoarededragoste explică:

Nu-ţi place pentru că nu ştii să o trăieşti cu-adevărat. Nu trebuie să gândeşti aşa. Moartea nu este o soluţie, ci o cale mai uşoară să scapi de "chinul" de pe pământ ca să ajungi să trăieşti adevăratul chin al infernului...

O dupamiază plăcută îţi doresc şi gânduri paşnice.

| scrisoarededragoste explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi plac trupele, dar dorinţa de aţi cumpăra o chitară nu-i rea. Baftă!

| scrisoarededragoste explică:

Mă bucur că ai ajuns acasă cu bine. Cât despre răspunsul dat Kimmiei nu a fost atât de frumos. Nu trebuie să fi atât de mirată doar pentru faptul că o fată e foarte timidă. Nu este nimic anormal sau urât în aşa ceva. Timiditatea nu e ceva de râs şi nici de plâns, e ceva natural şi frumos. Nu trebuie să discriminăm persoanele timide. Nu-mi spune mie că tu nu ai fost timidă niciodată!

Şi ţi-ar fi plăcut să fi bârfită într-un sat? Nu cred. Satul e mic şi tot ceea ce faci sau zici vor ştie şi persoanele de la capătul celălalt al satului. Nu e chiar atât de frumos să nu saluţi o persoană care o cunoşti. Nu mor de oftică, doar că vor spune: "nu a fost educată, ce să-i faci?" Şi pe cine vei răni aici? Pe mama ta.

Măcar persoanele în vârstă le saluţi...ok ce să zic.

O dupamiază plăcută.

| scrisoarededragoste explică (pentru Filipjack):

O dorinţă multiplicată. E ceva.

O dupamiază plăcută.

| IMC90 a răspuns (pentru mgtow):

Esti mandria siteului happy Doar esti in top big grin
Eu as zice sa ne reprezinti dpdv legal, vorbeste cu Tenita... poate aranjeaza ceva rolling on the floor

| mgtow a răspuns (pentru IMC90):

Mai sa fie, vedem ce ne rezerva viitorul in TPU.

| mgtow a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Prezentul e destul de crud ca sa mai pot sterge un trecut problematic la capitolul relatie. Mi-am dat seama ca singuratatea e unica solutie care o mai am.

| scrisoarededragoste explică (pentru IMC90):

La întrebările mele nu vreau conflicte. Aşa că te-aş sfătui să te muţi în altă parte. Ai ceva de spus cuiva? Există şi privatul.

| scrisoarededragoste explică (pentru mgtow):

Şi totuşi ai putea cunoaşte o altfel de dragoste, una dintre cele mai frumoase posibile. Priveşte doar:

http://www.youtube.com/watch?v=M-Q7hOxquyo

O seară plăcută.

| IMC90 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Sper ca glumesti laughing

| scrisoarededragoste explică (pentru IMC90):

Nu,chiar deloc. Subiect încheiat!

| IMC90 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Cred ca iti dai cam multa importanta tongue

| scrisoarededragoste explică (pentru IMC90):

Iar eu cred că trebuie să faci nani. Somn uşor copile!

| IMC90 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Esti femeie sau barbat?
Daca esti femeie, vin imediatbatting eyelashes Daca esti barbat, iti trimit o scandura rolling on the floor

| scrisoarededragoste explică (pentru IMC90):

Lol... Nu contează ce sunt, cine sunt şi de unde sunt. Nu te priveşte pe tine!

| IMC90 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Acum cine a depasit ora de culcare? laughing

| scrisoarededragoste explică (pentru IMC90):

Cine întreabă.

| florinmarius20 a răspuns:

Daca exista cu adevarat, Dumnezeu sa faca totul perfect adica sa renunte la blesteme si sa ne ia pe toti in Rai.