| scrisoarededragoste a întrebat:

Care este cea mai mare dorinţă a ta? Justifică-ţi răspunsul!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy pai ar fi o dorinta..doua.
bolnava find, ma rog sa ma tina bunul Dumnezeu cat mai mult in viata sa ma pot bucura de familia mea, sa imi vad copilasii la casele lor si sa ma vad bunicutalove struck, fiica mea si-a gasit iubirea si este fericita, dar fiind amandoi la facultate, nu vor sa auda acum de un ingeras in viata lor(pentru moment), iar fiul a zis ca mai are de copilarit si nu se insoara acum ca e bine la mama acasatongue astea sunt dorintele mele.
O zi minunata sa ai si multa sanatatehappy

119 răspunsuri:
| Băă_Ada_1998 a răspuns:

Sa fiu cu persoana pe care o iubesc :X E departe de mine sad Speram ca distanta sa nu mai existe happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru W3R4):

Nu vrei să vin eu?

| W3R4 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Vii tu tocmai din Bucuresti? tongue

| oo4099 a răspuns:

Dorinta cea mai mare? Sa nu mai fiu asa singurasad

| scrisoarededragoste explică (pentru floresdemayo):

Mă bucur că am făcut o alegere bună. Lipsa banilor ne ucide pe toţi; aş veni şi eu chiar acum cu tine în croazieră.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

E loc suficient.Vino.

| scrisoarededragoste explică (pentru mgtow):

Mult succes îţi doresc.

Cât despre justificare este clar că ai fost dezamăgit total de o fostă prietenă/logodnică. Îmi pare rău, dar niciodată nu trebuie să spui niciodată!

| scrisoarededragoste explică (pentru caramela):

Cu multă plăcere. Şi eu vă mulţumesc de asemenea!

| scrisoarededragoste explică (pentru W3R4):

E bine că eşti obtimistă. Aşa să faci mereu, fugi de singurătate!

| scrisoarededragoste explică (pentru Woodenpints91):

Egoist mai eşti! Nu-ţi convine să-ţi risipeşti toată veşnicia îngropând oameni.

Şi când vei rămâne doar tu singur, ce vei face?!

| scrisoarededragoste explică (pentru Băă_Ada_1998):

Distanţa poate despărţi doar două corpuri, nu şi două suflete!

| scrisoarededragoste explică (pentru oo4099):

În ce sens eşti singură? Ce-ţi lipseşte pentru a umple golul singurătăţii?

| scrisoarededragoste explică (pentru floresdemayo):

Vin! Îmi place să călătoresc. Deci până la urmă vei suporta tu toate cheltuielile?

| oo4099 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Imi lipsesc prietenii....nu am cu cine sa vorbesc.Simt ca pot avea incredere numai in mine si mie teama sa fac ceea ce imi spune inima, deoarece nu am pe nimeni care sa ma incurajeze.Ma inteleg foarte bine cu parintii, dar nici nu pot sa le spun lor toate "prostiile"mele de adolescenta...m-as simti putin penibil.Mi-ar placea sa am o persoara careia sa ii pot spune orice imi trece prin gand fara sa fiu judecata si sa pastreze tot ce ii spun ca si cum ar fi propriul sau secret.

| mgtow a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Poate o sa treci si tu prin multe probleme in viata si dupa aia imi dai dreptate, depinde de fiecare in ce circumstante ajunge.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Voi face ce vreau laughing. Atunci, nu o să-mi mai spună nimeni nimic, nu-mi mai interzice nimeni nimic. Oricum nu-s genul care să se plictisească atunci când este singur, mereu găsesc ceva interesant de făcut.

| LetMeHelp a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Multumesc pentru aprecieri! happy Stiu ca nu este posibil de aceea este cea mai mare dorinta a mea.Ei au avut grija de mine de mic copil si mi se pare de asteptat sa ii iubesc, sa ii respect si sa existe comunicare intre noi.
Sunt dezamagit cand vad unii copii care nu dau nicio importanta parintilor si ii iau in ras(celor care nu merita)...pana la urma mama putea sa faca avort si el nu mai putea exista...totusi!

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Sa fiu sotia lui Neptun/Poseidon=zeul marii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa am noroc in viata.Toate lucrurile bune vin cu elhee hee.

| Alishia a răspuns:

Dorinta mea este sa ma trezesc o data la realitate, sa fiu in stare sa schimb greselile pe care le-am facut deoarece imi e ciuda cand ma gandesc ca unele lucruri le puteam evita.

| Xtadelo a răspuns (pentru Woodenpints91):

Hmmm... buna alegere! Imi place dorinta asta a ta. happy

| scrisoarededragoste explică (pentru oo4099):

Te-aş sfătui să o laşi pe mama ta să-ţi fie cea mai bună prietenă. Ea nu-ţi va fura iubitul, nu te va vorbi pe la spate, nu va profita de tine, nu-ţi va vorbi urât, te va înţelege cu adevărat şi-ţi va da sfaturi bune de viitor.

Mult succes!

| scrisoarededragoste explică (pentru mgtow):

Am trecut stai liniştit. Dreptate ţi-am dat deja, doar te-am sfătuit că niciodată să nu spui niciodată!

Depinde de caracterul fiecăruia. Că dacă erai unul căruia să nu-ţi pese mergeai mai departe dând cu şutul trecutului.

| scrisoarededragoste explică (pentru Woodenpints91):

Interesant. Într-o lume pustie, un suflet singur, făcând ceea ce vrea...hmm. Rămân la concluzia mea: vei muri de plictiseală tu şi singurătatea.

| scrisoarededragoste explică (pentru LetMeHelp):

Da ai dreptate. Unuii chiar nu ştiu să preţuiască lucrurile, fiinţele importante din viaţa lor.

Trist, dar adevărat!

| scrisoarededragoste explică (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Te aşteptăm în Croaziera noastră de lux, dar să ştii că te băgăm la plată, nimic nu-i gratis.

Cât despre dorinţa ta te-aş întreba de ce ai facut acestă alegere? De ce Neptun şi nu altul?!

| scrisoarededragoste explică (pentru anonim_4396):

Credinţă,sănătate şi noroc. Eu sunt de acestă părere.

| scrisoarededragoste explică (pentru Alishia):

Aşa se întâmplă oricărei persoane. Ajungem să regretăm greşelile făcute, privim în trecut şi parcă am dori să mai schimbăm ceva, iar în final ne dăm seama că posibilitatea de a schimba trecutul este 0, 0000... %

Ţi-aş îndrepta privirile spre acest blog.

http://scrisoarededragoste.blog.com/

Vei descoperi întâmplări adevărate din viaţa unor persoane. Sper să înveţi ceva frumos urmărindu-l şi citindu-l.

Trezeşte-te la realitate astăzi, mâine nu se ştie ce va fi. Mult succes!

| scrisoarededragoste explică (pentru Xtadelo):

Acum m-am lămurit! (răspunsul este şi pentru @Woodenpints91) Voi v-aţi pus de acord să vă omorâţi plictiseala amândoi într-o lume pustie, fără fiinţe.

Ok, atunci nu mai discut nimic.

P.S. Mult succes la îngropat oameni! laughing