| scrisoarededragoste a întrebat:

Care este cea mai mare dorinţă a ta? Justifică-ţi răspunsul!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy pai ar fi o dorinta..doua.
bolnava find, ma rog sa ma tina bunul Dumnezeu cat mai mult in viata sa ma pot bucura de familia mea, sa imi vad copilasii la casele lor si sa ma vad bunicutalove struck, fiica mea si-a gasit iubirea si este fericita, dar fiind amandoi la facultate, nu vor sa auda acum de un ingeras in viata lor(pentru moment), iar fiul a zis ca mai are de copilarit si nu se insoara acum ca e bine la mama acasatongue astea sunt dorintele mele.
O zi minunata sa ai si multa sanatatehappy

119 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

[-x
El cu treaba lui, eu cu ea mea.
P.S. Eu nu ingrop oameni! laughingdevil

| Kazumi a răspuns:

Cea mai mare dorinta a mea este sa ajung la "Jocurile Olimpice" peste 4-8 ani.Sa fiu prima care ia aurul la spada-scrima.

| Anonima264 a răspuns:

Sa devin cantareata deoarece imi place sa cant!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

De ce m-aş plictisi într-o lume unde pot face absolut tot ce vreau eu?

| oo4099 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Multumesc mult pentru sfat!
Apreciez!

| a răspuns:

Hey! Cea mai mare dorinta a mea...chiar nu m-am gandit la asta...hee heecred ca ar fi sa se mute cel mai bun prieten al meu la mine in oras si la mine la scoala, si sa stau non-stop cu el. Imi face placere sa vorbesc cu el love struckdar nu e apoape de mine. Si am mare nevoie de el love struck. Am sta impreuna mereu. Ne-am intelege super bine love struck! Si poate, am fi cei mai buni prieteni pentru totdeauna, si poate poate, am forma si un cuplu love struck. Visehee hee love struck frumos sa devina realitate love struck. Fundita big grin?

| scrisoarededragoste explică (pentru Xtadelo):

Ok. Mă gândeam doar că m-aţi tras pe sfoară şi v-aţi pus de acord să trăiţi doar voi o veşnicie.

| scrisoarededragoste explică (pentru Kazumi):

Frumooos! Sper să aud peste câţiva ani că ai câştigat aurul. România se mândreşte cu asfel de persoane.

Mult, mult succes şi multă sănătate îţi doresc!

| scrisoarededragoste explică (pentru Anonima264):

Frumos,dar de la a plăcea până a face e cale lungă. Ar trebui să munceşti mult să faci canto pentru aţi modela vocea, pentru a o lucra...

Baftă!

| scrisoarededragoste explică (pentru Woodenpints91):

Oare ce poţi face de unul singur într-o lume pustie?

| scrisoarededragoste explică (pentru oo4099):

Cu multă plăcere. O seară plăcută!

| venusdoom a răspuns:

Sa fiu o persoana normala...

| scrisoarededragoste explică (pentru ):

M-a durut faptul că ai încheiat cu "Fundiţă?".

Cât despre răspunsul dat...
Tu deja îl placi. Acea persoană pentru tine nu mai este "cel mai bun prieten". Deja îl priveşti altfel. Te-ai întrebat oare dacă şi el simte mai mult pentru tine?

Nu ai de unde să ştii că timpul petrecut împreună vă va crea amintiri frumoase. E doar o prietenie pe net. Când veţi fi faţă în faţă poate va spune: "nu-mi place comportamentul tău." Ce vei face?

P.S. Foloseşti prea multe emoticoane. Încearcă să le diminuieşti, faci rău site-ului.

O seară plăcută!

| scrisoarededragoste explică (pentru venusdoom):

Şi de ce nu eşti o persoană normală?

O seară plăcută îţi doresc.

| Anonima264 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Mersi!
Bafta si la dorinta ta!

| venusdoom a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Poate ca daca ai sta in preajma mea o jumatate de ora ti ai da seama.

Asemenea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Sanatatea tine si ea,intr-o foarte mare masura, de noroc, de aceea nu am mentionat nimic de ea si am preferat sa spun ca "toate lucrurile bune vin odata cu el(norocul)". Credinta, in schimb, tine de noi.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Pot face orice. Oricum, mă plictisesc mai repede când sunt înconjurat de oameni, decât atunci când sunt singur.

| a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Scuze pentru acel 'sfarsit' ...Si da, m-am intrebat daca simte si el la fel pentru mine, dar nu am gasit niciodata un raspuns care sa ma linisteasca. Dar am realizat si singura ca mai bine prieteni decat o relatie de scurta durata care sa se termine urat. Si am tot incercat sa nu ma atasez asa mult de el, dar nu am reusit! Stiu si singura ca e posibil sa nu ma mai placa (ca prietena) daca ma cunoaste personal, dar nu i-am ascuns nimic niciodata, mereu am fost sincera, si el mereu a pus pret pe chestia astahee hee. In fine...eu una nu as putea sa recunosc ca il vad mai mult decat ca pe 'cel mai bun prieten'. Si multumesc, la fel si tie, o seara placuta happy!

| RoXyJuCaUs a răspuns:

Cea mai mare dorinta a mea e aceea de a face ocolul lumi cu bicicletawinking...[pentru ca mi se pare un lucru fantasticlove struck

| silvipisicutza a răspuns:

Cea mai mare dorinta a mea? Hmm... sa nu mor virginalaughing ( Iar prin asta nu ma refer sa mi-a trag doar asa cami vine mie la nesfarsit, vreau sa zic sa aiba si roadehee hee

| scrisoarededragoste explică (pentru venusdoom):

Aş încera să stau în preajma ta să văd ce-ar fi atât de anormal. Cu siguranţă mi-ar face plăcere.

| scrisoarededragoste explică (pentru anonim_4396):

Îmi place finalul. Eşti realist/ă.

Vise plăcute!

| scrisoarededragoste explică (pentru Woodenpints91):

Eşti a doua persoană care o aud spunând acest lucru. Mai am eu un amic.

| scrisoarededragoste explică (pentru ):

De această dată sunt acceptate scuzele. Mă bucur că te înţelegi bine cu al tău amic virtual, dar ai grijă...

Vise plăcute!

| scrisoarededragoste explică (pentru RoXyJuCaUs):

Foarte frumos. Eu l-aş face cu rolele. Vrei să-ţi ţin companie?

Vise plăcute.

| scrisoarededragoste explică (pentru silvipisicutza):

No comment!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Acum? Să ajung acasă, in pătucul meu. Daca m-as putea "teleporta", oh ce bine ar fi, dar mai am două ore de mers până ajung. Si mi-s asa obosită că-mi vine sa dorm in clipa asta, acum, aici.

| a răspuns (pentru scrisoarededragoste):

Multumesc mult!

| lovelala a răspuns:

Vreau un bischon ca ala nu creste big grin chiar daca mai am un caine (ala din poza) mai vreau unu ..si sa nu moara nimeni niciodata de fapt doar dusmanii :d laughing