| R0R0 a întrebat:

Voi de ce le dati ignore unor useri?
(adica ce trebuie sa faca un utilizator TPU ca sa se aleaga cu un ignore)

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Pai sa puna multe multe intrebari si sa ii enerveze pe altii cu notificarile interminabile, asa cum fac eu si patesc tot eu?laughing
Probabil asta e motivul prin care mai multi prieteni din lista de TPU ma au pe ignorelaughing

Eu am dat ignore doar celor cu care m-am certat/contrat mai dur.happy

Zi faina.

99 răspunsuri:
| R0R0 explică (pentru Idkidk):

Nu exista nici pentru el.
Stii bine ca eu nu sunt de acord cu asta.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu nu am dat ignore nici o data.
Unii au motivele lor poate ca cineva i-a suparat sau mai stiu eu ce sau nu se inteleg.

| R0R0 explică (pentru Doarunaltutilizator):

Poate o să dai si tu cuiva.

| whatevernvm a răspuns:

Ce drame aveti pe aici, sa mor rolling on the floor)
"Sa nu uiti asta niciodata"-wtf
Referitor la intrebare, nu dau ignore

| R0R0 explică (pentru whatevernvm):

Sincer, ma asteptam sa ai o lunga lista cu oameni ignorati laughing

| MistretulPufos a răspuns:

Sa ma injure sau sa imi trimita felicitari si mesaje fara numar fiind obsedat/a de mine

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Nu cred ca as da ignore unui utilizator TPU.In general eu nu pot da ignore cuiva, sunt de firea mea foarte sociabila, deci nu stiu daca ar putea face un utilizator ceva care sa ma faca sa fac asa ceva.Cred ca as da ignore doar cuiva care m-a jignit, in rest totul e ok.

| R0R0 explică (pentru MistretulPufos):

OMG! laughing

| R0R0 explică (pentru FrumusicaSufletista):

Esti buna

| MistretulPufos a răspuns (pentru R0R0):

Dar nimeni nu e obsedat de un Mistret vorbitor...

| RAY a răspuns:

Daca ma jigneste, ma injura, sau n-am ce discuta cu persoana respectiva, numi pot pierde timpul aiurea cu tot felul de gunaoie umane

| R0R0 explică (pentru RAY):

Tu esti faimos pentru numarul de ignore-uri.

| R0R0 explică (pentru MistretulPufos):

Oh, tu...
Nu deznadajdui...
Poate este un mistret de sex feminin pe-aici.

| alexandrualind a răspuns:

Pentru ca nu imi place de el.Raspunsul era foarte simplu.

| FrumusicaSufletista a răspuns (pentru R0R0):

Mersi happy

| R0R0 explică (pentru alexandrualind):

Ce direct! laughing

| R0R0 explică (pentru FrumusicaSufletista):

Nu ai de ce.
Purul adevar! big grin

| alexandrualind a răspuns (pentru R0R0):

big grin

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

In ultimul timp nu prea am dat ignore, recunosc ca dau ignore cateodata prea des, in general cele mai bune prieteni cu fetele le-am avut cu care ma certam la inceput

| R0R0 explică (pentru alexandrualind):

Inseamna ca iti place de cei carora nu le-ai dat ignore.

| R0R0 explică (pentru RAY):

Huh,cu mine inca nu te-ai certat!

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu dau, mi se da laughing. Multi papa lapte pe aici. Primesc ignore mai ales cand le arat cat de mult gresesc unii si ii roade invidia. Dupa ce ca sunt prosti mai sunt si papa lapte. Mai ales fetele imi dau, mor de ciuda cred eu ca nu toti baietii sunt de acord cu ele. S-au invatat cu prea multi pupincuristi care nu rateaza o ocazie sa le spuna cat de inteligente sunt, chiar daca nici ei macar nu cred asta.

| R0R0 explică (pentru UnBroken2016):

Tu mereu zici verde-n fata. laughing
Dar nu mă deranjeaza.
App : "pupincuristi" e o expresie ce nu am mai intalnit-o laughing) De unde ti-a venit? (stiu de la ce vine)

| whatevernvm a răspuns (pentru R0R0):

Nu, eu nu am nimic cu nimeni

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Pacat

| deeeaqq a răspuns:

Scuze, n-am dat niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu stiu, dau sau iau?!

NOname
| NOname a răspuns:

Nu le dau.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru R0R0):

Am auzit-o prin clasa 12-a prima oara parca, nu mai stiu laughing. Stiu ca zic, de aia nu am oameni falsi pe langa mine.

| R0R0 explică (pentru whatevernvm):

Ce inocenta!