| R0R0 a întrebat:

Voi de ce le dati ignore unor useri?
(adica ce trebuie sa faca un utilizator TPU ca sa se aleaga cu un ignore)

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Pai sa puna multe multe intrebari si sa ii enerveze pe altii cu notificarile interminabile, asa cum fac eu si patesc tot eu?laughing
Probabil asta e motivul prin care mai multi prieteni din lista de TPU ma au pe ignorelaughing

Eu am dat ignore doar celor cu care m-am certat/contrat mai dur.happy

Zi faina.

99 răspunsuri:
| R0R0 explică (pentru RAY):

Voiai sa zici "din fericire".

| R0R0 explică (pentru deeeaqq):

Poate o să dai.

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Ambele,fluturas!

| R0R0 explică (pentru NOname):

Never say never!

| deeeaqq a răspuns (pentru R0R0):

Poate că nu, csf.

| R0R0 explică (pentru UnBroken2016):

Ești norocos atunci.
Lumea e plina de ei.

| whatevernvm a răspuns (pentru R0R0):

Neh, nu imi plac multi e aici. Dar nu am nicio treaba cu ei

| R0R0 explică (pentru whatevernvm):

E oke.

| R0R0 explică (pentru deeeaqq):

N-ai csf laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru R0R0):

Adica,dau si iau in aceeasi masura, fluturas?

| R0R0 explică (pentru anonim_4396):

Nup.
Daca vrei dai; de primit nu stiu daca primesti.

| alexandrualind a răspuns (pentru R0R0):

Da,celor care nu le-am dat ignore inseamna ca sunt persoane care incearca cat de cat sa ne intelegem bine.Asta e chestia.

| R0R0 explică (pentru alexandrualind):

Bine ca nu ma aflu pe lista cu cei ignorati! big grin

| alexandrualind a răspuns (pentru R0R0):

Nu,tu te afli in lista de prieteni pt.ca nu ai facut nimica ce nu imi comvine mie si chiar ne intelegem foarte bine.

| Drimmero a răspuns:

Nu am dat nimanui si nici nu voi da. Daca e sa am ceva de impartit cu cineva, voi riposta cu aceeasi unitate de masura!

| R0R0 explică (pentru alexandrualind):

Ai dreptate!

| oprescudorin11 a răspuns (pentru DoarBogdan):

O sa fie EXACT ca si viata! Vrei sa existi 'for ever'?

| oprescudorin11 a răspuns:

Unele raspunsuri pot parea, in anumite conditii de stare a mea, dispretuitoare, nelegate de intrebare, repetat batjocoritoare.Rar mi s-a intamplat sa gasesc asemenea specimene in TPU, dar exista cativa, carora nu le-as rosti numele.Nici macar amuzanti nu mi se par! Paradoxul este ca tot ei m-au ignorat. Abia scap de personaje incompatibile.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Știu că poti face asta.
Mi-ai dovedit -o de multe ori.

| Idkidk a răspuns (pentru whatevernvm):

Ai ceva cu mine! laughing

| R0R0 explică (pentru oprescudorin11):

Stiu la cine va referiti.

| whatevernvm a răspuns (pentru Idkidk):

Cum ai ajuns tu la concluzia asta?

| Idkidk a răspuns (pentru whatevernvm):

Se vede.

| Aberdeen a răspuns:

Okay, cum poți verifica dacî cineva ți-a dat ignore? laughing Există vreo lista, ceva, sau trebuie să-ți dai singur seama?

| oprescudorin11 a răspuns:

Ideea este ca orice 'IGNORE' este resimtit ca pe un insucces in comunicare, indiferent de cauza.Insucces personal.
Pe de alta parte nici nu poti fi inteles de toata lumea. Trebuie sa ne multumim cu parcela care ni se cuvine.Nu este nimic rau in asta.

| R0R0 explică (pentru Aberdeen):

Trebuie sa iti dai singura seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Aberdeen):

Nu ai cum să îți dai seama singură, nu primești notificare sau ceva de genul, dar când vei intra să răspunzi la întrebarea celui care ți-a dat ignore, îți va apărea acest anunț, în momentul ăla îți dai seama că ai primit ignore.
http://i.imgur.com/NCdnKRg.png

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ohwaw, înainte eram și gunoi uman, ce drăguț puppy dog eyes.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu cand ai fost vreodata pentru mine gunoi uman? sa stiu si eu, team ignorat sti tu de ce dar nu pentru ca mai jignit sau ca nu aveam ce conversa citestemi raspunsul am sus ca nu am de ales cu cei care ma injura, jignesc sau cu care m-as putea contrazice pana in lumea cealalta de exemplu crestini inflacarati de credinta

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi raspunzi secolul asta?