| R0R0 a întrebat:

Voi de ce le dati ignore unor useri?
(adica ce trebuie sa faca un utilizator TPU ca sa se aleaga cu un ignore)

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Pai sa puna multe multe intrebari si sa ii enerveze pe altii cu notificarile interminabile, asa cum fac eu si patesc tot eu?laughing
Probabil asta e motivul prin care mai multi prieteni din lista de TPU ma au pe ignorelaughing

Eu am dat ignore doar celor cu care m-am certat/contrat mai dur.happy

Zi faina.

99 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns (pentru R0R0):

Te iubesc.

| LePotato a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Hmm, vrei să spui că dacă te contrazici cu mine(ipotetic vorbind) până se poate spune ca ne contrazicem "dur", tu nu mai ești în stare să ții pasul și îmi dai ignore?

Seems legit thinking

| Aberdeen a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, dacă aș avea o fundă ți-aș da-o.

| Florentina9210 a răspuns:

Ii dau ignore in momentul in care a uitat sa se respecte pe el. Daca intelegi.

| R0R0 explică (pentru Florentina9210):

Da.

| R0R0 explică (pentru LePotato):

Nu ti-as da ignore.
I-as da ignore tipului care spune ca vrea sa ne petrecem noaptea impreuna, care ma bate la cap sa ii dau informatii despre mine.

| R0R0 explică (pentru raMLesS):

Eu -Nu! laughing

| LePotato a răspuns (pentru R0R0):

Răspunsul era pentru Alan, dar aparent odată ce a luat funda, nu-i mai poți da "reply" thinking

Scuze.

| R0R0 explică (pentru LePotato):

Stiu.Am observat dupa laughing