| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani. Am facut sex cu iubitul meu. La 5 zile dupa aceea mi-a venit ciclul. Dupa aceea mi-a venit luna viitoare la 25 de zile dupa. La acel contact sexual am folosit prezervativ si nu a ejaculat in interiorul vaginului meu. Acuma ar trebui sa-mi vina iar ciclul dupa calculul meu dar parca am o senzatie de voma. Oare sa fiu insarcinata? Sau ce se intampla? Mi-am cumparat un test de sarcina dar mi-e frica sa-l fac. Vreau sa aflu si parerea voastra. Am auzit ca ciclul poate veni si peste sarcina. Doamne ce frica imi este. Va dati seama ca la 16 ani e greu sa ai un copil. De la atatea griji urasc si bebelusi. Nu mai pot. Simt ca inebunesc.Multumesc pentru raspuns.

186 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mihai_6060 a răspuns:

Esti proasta ca ai facut asat succes in continuare of da proasta mai esti ^_^_^_^thahaha Fa-ti test si gata da mai tare dupa cum inteleg te temi de parinti asa? ei mai bine afla testul si peurma cu greu dar sa ii spui parintilor haide SUCCES! da ce prezervativil nu a lucrat?^_^_^_^_^happyhappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eshty proasta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai... ce sati zic incearca testul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iti face griji cel mai bine e sa afli cat mai devremedecat mai tarziu vorbeste cu undoctor saucu "parinti".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate sa ramai insarcinata...Incearca testul de sarcina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cand ai facut sex, nu te-ai gandit si la consecinte? Cel mai bine e sa faci testul sa fii sigura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti testul si daca esti insarcinata...imi pare rau pentru tine

| costy_1977 a răspuns:

Pai ar trebui sa incerci testul sarcini
mai precis u ai facut sex de placere sau din obligatye

| costy_1977 a răspuns:

Pai u ce vrei sa zici ai mai multe senzatyy in afara de voma
?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai fa odata sex si ai sa vezi rolling on the floor)))))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O singura data trebuie sa dai de oo greseala minora.ca dupa aceea vei realiza ca aceea greseala ( iti strica tineretea.sau nu. ). depinde si daca prietenu tau a lasat in tine sau nu. da nu are minte suficienta prietenu tau? nu trebuie sa te superi,, eu unu stiu ca ramai si daca vine ciclu. dar nu trebuie sa te speri. poti sa te inbolnavesti psihic.noroc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nai frica! larisa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parintii tai ce zic?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai ramas ansarcinata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fdfbg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa in continuare sex nu ai ramas insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ti-a placut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai parerea mea este sa nu intri in panica. Fa-ti testul de sarcina si vei vedea. Aaa! Si daca a folosit prezervativ ar trebui sa su fi ejaculat nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai si pe la noi...noi ne protejam mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti proasta fa! XD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ciclul menstrual poate sa apara in timpul sarcini cu o conditie poate muri nou nascutul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer fa-ti testul ala de sarcina, macar asa o sa te linistesti, din cate stiu eu, si am experienta in asa ceva, crede-ma fa un test, acela iti spune sigur daca esti sau nu, pentru ca daca esti macar sa ai timp sa faci un avort ca altfel te ve trezii cu un copil pe cap...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea e ca esti o inconsienta si o persoana fara gandire corespunzatoare la varsta pe care o ai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa vezi daca ai un copil sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se intampla nimic daca faci sex cu toate masurile de siguranta sunt doctor sexcronologic si iti spun nu se intampla nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti proasata fa avort daca ai copil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred ca ai ramas insarcinata. Mie de exemplu imi vine ciclu odata la 2 luni, si am fost la control si Doctorul a zis ca n-am nimic, poate si tie sa-ti intarzie; stai linistita. Dar daca nu pota fa-ti testul de sarcina... oricum iti va da negativ.Ai sa veziwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai gresit in viata nimeni nu poate sa te ajute si daca esti insarcinata nu fa la copil rau caci si tu ai fost la mamica ta bebelus in burta ia nu ti-a facut rau si tia crescut pina la 16 ani acum in moment nu stiu dar cretca estyi insarcinatra vezi fa sa fiba numai de bine si daca ti se primeste scrienee ca e totul bini

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai gresit in viata nimeni nu poate sa te ajute si daca esti insarcinata nu fa la copil rau caci si tu ai fost la mamica ta bebelus in burta ia nu tia facut rau si tia crescut pina la 16 ani acum in moment nu stiu dar cretca estyi insarcinatra vezi fa sa fiba numai de bine si daca ti se primeste scrienee ca e totul bini