| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani. Am facut sex cu iubitul meu. La 5 zile dupa aceea mi-a venit ciclul. Dupa aceea mi-a venit luna viitoare la 25 de zile dupa. La acel contact sexual am folosit prezervativ si nu a ejaculat in interiorul vaginului meu. Acuma ar trebui sa-mi vina iar ciclul dupa calculul meu dar parca am o senzatie de voma. Oare sa fiu insarcinata? Sau ce se intampla? Mi-am cumparat un test de sarcina dar mi-e frica sa-l fac. Vreau sa aflu si parerea voastra. Am auzit ca ciclul poate veni si peste sarcina. Doamne ce frica imi este. Va dati seama ca la 16 ani e greu sa ai un copil. De la atatea griji urasc si bebelusi. Nu mai pot. Simt ca inebunesc.Multumesc pentru raspuns.

186 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am 16 ani si am aceeasi problema ca si tinestraight face mi-e frica... tot imi spun ca totul e ok si incerc sa nu ma mai gandesc la asta. niciodata nu am asteptat cu atata nerabdare sa-mi vina menstruatia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu cred ca ar trebui sa le spui si parintilor tai ca daca se intampla ceva mai grav pe urma nu mai stii ce sa faci.Si ar trebui sa faci acel test de sarcina chiar daca tie frica, alta modalitate nai sau sa mergi la ginecolog si de facut avort esti prea mik sadimi pare rau pentru ce ti s-a intamplat sper sa nu fii gravida si se mai cunoaste cand esti gravida cand te insemneaza adica in loc sa-ti vina ciclu iti curge un lichid roz pe tampon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine fa testul acela sa fi sigura daca e ceva poate ca doar iti intarzie si cu tinerea bebelusului daca e sa fie ceva nu sunt de acord adica faci cum vrei dar nu cred ca iubitul tau va mai sta cu tine adica va mai sta dar o sa va desparrtiti ca e tanar si el vrea sa incerce mai multe nu numai cu tine si copilu de la varsta asta fa-ti testul ala nu iti fie fricaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cre ca esti inarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, da-mi add pe messenger sa discutam problema.
Y! M legend. powergame

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da la 16 ani nu a fost greu sa te fu? a folosit prezervativ cu prietenul ei si a ejaculat extern dar sa ne povesteasca si despre restul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing ha ha esti tare alecs laughing si ai si dreptate rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai test de sarcina...folosestel.
si afli de una singura ce se intampla.
daca ai ramas insarcinata ...sa iti traiasca.

| vally400 a răspuns:

De ce tie frica sa faci testul de sarcina? lol big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vn la mine sa te rezolv

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai dar ce dracul mai intrebi laughingmai fut3t3 odata si ai sa vezihappybig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trbuia sa faci sexxxxx

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti analizele stiu prin ce treci si eu la 18 ani am ramas insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai de ce sa faci avort sau alte chestii eu zic sa va sustineti reciproc. Tu si iubitul, deoarece veti trece imediat peste asta si un copil nu e ceva asa de rau. Un copil este cadoul lui DUMNEZEU asa ca aveti grija!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intradevar este naspa sa fii insarcinata la o asemenea vaesta.dar de ce nu iei anticonceptionale nu vor da gres.fii puternica mereu o sa ai pe cineva aproape.te inteleg deoarece avem varste apropiate.fii tare orice s.ar intampla

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne faci sex la 16 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sarcina este exclusa daca s-a folosit prezervativul corect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur esti insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu esti oaie parca ai zis ca ai folosit prizervativ cum poti fi insarcinata salavo?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul and v-ati grabit putin dar cere spatul unu doctor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa mai fa-ti sex du-te la mafia Rusa acolo gasesti baieti care vor sa ti-o traga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai fa testul' ala cat de greu poate fi? daca tie greata,vomiti, de doare capu, burta inseamna ca e rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa testul de sarcina, dc ii pozitiv trebuie sa vorbesti cu parinti si cu iuditul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm, o gramada de pacatosi care dau indicatii cu mine in frunte,
mai fata din moment ce te-ai apucat sa faci sex, raspunzi si de consecinte, sau daca nu vrei sa raspunzi de consecinte nu mai faci sex. In primul rand avortul este o crima, daca faci avort e ca si cum ai omora un om, e acelasi lucru, pentru ca fiinta a fost conceputa deja, deja are suflet, si omori un suflet. Nu ar fi mai bine sa mai cresti putin sa iti vina mintea la cap?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti testul daca sti ca te-ai protejat nai de ce sa-ti faci griji

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bravo ai facut ke trebuia te felikit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iesti gravida dr.sireanu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tia trebuit futai da nu are nici o treaba daca a folosit prezervativu sa stii si sa nu iti faci proble big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine tea pus sa faci sex daca nu poti sa suporti consecintele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca spui ca ai folosit prezervativ nu cred ca ar trebui sa iti faci griji.