| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani. Am facut sex cu iubitul meu. La 5 zile dupa aceea mi-a venit ciclul. Dupa aceea mi-a venit luna viitoare la 25 de zile dupa. La acel contact sexual am folosit prezervativ si nu a ejaculat in interiorul vaginului meu. Acuma ar trebui sa-mi vina iar ciclul dupa calculul meu dar parca am o senzatie de voma. Oare sa fiu insarcinata? Sau ce se intampla? Mi-am cumparat un test de sarcina dar mi-e frica sa-l fac. Vreau sa aflu si parerea voastra. Am auzit ca ciclul poate veni si peste sarcina. Doamne ce frica imi este. Va dati seama ca la 16 ani e greu sa ai un copil. De la atatea griji urasc si bebelusi. Nu mai pot. Simt ca inebunesc.Multumesc pentru raspuns.

186 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa testul de sarcina ai grija. consulta-te cu parintii tai. ar trebui sa te consulti foarte mult cu tatal copilului. voma nu poate veni neaparat dintr-o alta problema. de obicei cand ai acele senzatii esti insarcinata. Stiu asta pentru ca sunt doctora. si am fost si pshiatru 1 an de zile dar acum depinde de tine sa pastrezi sarcina la loc sigur. ma puteti gasi pe id giany_love_199. putem discuta despre problemele voastre doamnelor si domnilor. in plus am studiat foarte mult stomatologia happy sper sa putem discuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca nu esti basa de proasta a ce zici faw testul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

16 ani e fliac sunt fete si de 14 ani care au ramas insarcinate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Consider ca cel mai bine ar fi sa iti afci testul de sarcina si sa discuti cu iubitul tauwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te mai speria si eu am trecut prin asa ceva fa testul de sarcina si totu o sa iasa bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fata bine ca tyay facut testulwhew!... daca nu tyl faceai mai bine iti anuntay parintyhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa testul. si data viitoare protectie"""""""""""""""! el e mai mare decat tine? si multa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal am 25 da ani ma numesc bogdan. ce *** faceti sex cand sunteti minori?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bah eu am facut sex la 12 ani si n-am avut nici pa draq

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti testul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alta data zi sa ti-o dea in fundulet happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

straight face trist, frate daca ati folosit prezervativul, se se poate intampla? Va spun eu, absolut nimic big grin, bine asta daca prezervativul era in regulahappy, adica sa nu fie spart / gaurit.In principiu pe la varsta asta mai intarzie ciclul : A si faza cu sa vina ciclul peste sarcina, e imposibil [ Documenteaza-te ] Deci : No stress happy

| Iuliii_6724 a răspuns:

straight face trist, frate daca ati folosit prezervativul, se se poate intampla? Va spun eu, absolut nimic big grin, bine asta daca prezervativul era in regulahappy, adica sa nu fie spart / gaurit.In principiu pe la varsta asta mai intarzie ciclul :Ma rog incearca si testul acela. A si faza cu sa vina ciclul peste sarcina, e imposibil [ Documenteaza-te ] Deci : No stress happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai de ce sa iti faci griji

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as zice sa faci testul de sarcina si pe urma sa discuti cu prietenul tua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti tespu si nu-i bate capul despre babe dar cindeste ce o sati spuie parintii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca erai proasta

| vladalex90 a răspuns:

Nu mai incepeti viata sexuala daca nu stiti nimic, vorbiti cu care stiu cum sa va explice sa va protejati, si ieu am patit cu o fata asa.nu-ti fie frica nu esti insarcinata. daca ti-a venit ciclul nu ai pentru ce sa te te-mi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ap fa sex mai departe,,,,,, vina si la mini dac vrei,,, oaio si esti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sa te *** si eu... unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te-ai protejat...atunci fii sigura ca totul este normal!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu 17 ani si mieste frica sa-mi fac testul de sarcina l-am cumparat si me frica rauu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea ca la varsta ta nici nu trebuia sa te gandesti la sex. Prima data trebuia sa te gandesti la o casatorie legala, adica : stare civila si cel mai important in fata lui Dumnezeu. Dupa aceea mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cred ca esti insarcinata

| SteffJess a răspuns:

Fal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate...de daca ti-a placut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti insarcinata sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa mai repede testul ala se vezi ce ai ca esti tanara ce draq

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e intr-adevar greu sa ai un copil la 16 ani... da asta nu e o problema, strange din dinti si fa testul, asa vei fi mai linistita...