| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani. Am facut sex cu iubitul meu. La 5 zile dupa aceea mi-a venit ciclul. Dupa aceea mi-a venit luna viitoare la 25 de zile dupa. La acel contact sexual am folosit prezervativ si nu a ejaculat in interiorul vaginului meu. Acuma ar trebui sa-mi vina iar ciclul dupa calculul meu dar parca am o senzatie de voma. Oare sa fiu insarcinata? Sau ce se intampla? Mi-am cumparat un test de sarcina dar mi-e frica sa-l fac. Vreau sa aflu si parerea voastra. Am auzit ca ciclul poate veni si peste sarcina. Doamne ce frica imi este. Va dati seama ca la 16 ani e greu sa ai un copil. De la atatea griji urasc si bebelusi. Nu mai pot. Simt ca inebunesc.Multumesc pentru raspuns.

186 răspunsuri:
| George-alexandru_Pop_1980 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa te stresezi...adik in fine...laughing

| costy_1977 a răspuns:

Pai ar trebui sa incerci testul sarcini
mai precis u ai facut sex de placere sau din obligatye

| costy_1977 a răspuns:

Pai u ce vrei sa zici ai mai multe senzatyy in afara de voma
?

| vladalex90 a răspuns:

Nu mai incepeti viata sexuala daca nu stiti nimic, vorbiti cu care stiu cum sa va explice sa va protejati, si ieu am patit cu o fata asa.nu-ti fie frica nu esti insarcinata. daca ti-a venit ciclul nu ai pentru ce sa te te-mi

| Mihai_6060 a răspuns:

Esti proasta ca ai facut asat succes in continuare of da proasta mai esti ^_^_^_^thahaha Fa-ti test si gata da mai tare dupa cum inteleg te temi de parinti asa? ei mai bine afla testul si peurma cu greu dar sa ii spui parintilor haide SUCCES! da ce prezervativil nu a lucrat?^_^_^_^_^happyhappyhappyhappy

| Denisse_6957 a răspuns:

Drăguțo,ar fi trebuit să te fi documentat înainte să bagi lemne pe sobă, oricum dacă nu s-a rupt prezervativul n-ai nimic. Dar.baftă. P.S: Mama lui de test, ar fi bine să-l faci cat mai repede! (: