| Giulia911 a întrebat:

Dragi useri, cum ați reacționa daca o persoana necunoscuta de sex opus v ar săruta brusc pe strada?

155 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Ai spus tu mai sus, ai spus cu tastatura ta ca e normal sa te uiti pentru ca se imbraca ele nu stiu cum. Din punctul ala, ai ajuns in ochii mei un pervers si un pedofil.

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

De obicei nu am rabdare sa explic astfel de lucrui banale in care am sperat ca am fost exact dar multi se prefac ca nu inteleg daar avand in vedere ca esti cam de aceeasi varsta o sa explic.
In viata o sa vezi ca esti exacr ceea ce arati ca esti, daca stai cu boschetarii, lumea o sa te catalogheze boschetar, daca stai cu betivi esti betiv, daca te imbraci ca o centruista cum crezi tu ca te vede lumea? exact.
Nu ai cum sa te deghizezi in clovn si sa ai pretentia ca lumea sa nu te vada clovn, tot clovn esti cu toate ca poate tu te consideri print.
Mai banal de atat nu pot explica, sper ca ai inteles.

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Ok, am inteles, ai vrut sa ne demonstrezi ca esti si superficial...ok, felicitari

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

Nu sunt superficial, o sa vezi asta cand o sa intri in societate cu adevarat, cand o sa te angajezi si o sa vrei sa ai o familie, angajatorului si femeii nu le pasa ceea ce esti tu in interior la prima vedere, tu poti fi printul de pe luna, dar daca esti imbracat in clovn nimeni nu te va baga in seama!

| madalina2090 a răspuns (pentru Robert2526):

E bine ca nu pune mana sa ne pipaie pe fund, el doar priveste big grin ca altfel isi lua niste palme

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Tratezi oamenii in functie de aparente, asta inseamna ca esti superficial. Tu numesti asta altfel?

Chiar vorbesc serios, ai probleme, cere ajutor, nu tr teme...psihiatrul chiar tr poate ajuta sa te simti mai bine

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

Esti depasit de discutie, sincer chiar imi pare rau ca nu ai invatat nimic din ce am discutat aici, bineinteles e si varsta de vina dar totusi ar fi trebuit sa fi indeajuns de receptiv, te las cu ale tale, vad ca te repeti, sa ai o seara minunata si sa auzim de bine!

| Giulia911 explică:

Se poate sa va calmați, va rog? happy

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Am inteles multe despre tine, le las aici:

-Esti frustrat si te legi de varsta oamenilor, desconsiderand adolescentii si jignindu-i la fiecare pas
-Jignesti in general pe toata lumea
-Nu esti capabil sa iti dai seama cand cineva te lauda si il jignesti si pe el
-Te uiti dupa fundul minorelor, deci esti pedofil
-Acuzi femeile/fetele pentru cum se imbraca
-Esti misogin
-Esti superficial

Am ratat ceva?

| Madaxo97 a răspuns (pentru Giulia911):

Adu niște pop-corn, cred că mai durează laughing

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

Sti ce am observat...cand eram de varsta da eram mult mai inteligent si perspicace ceea ce e foarte trist, crede-ma.

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Ai dat-o pe asta cu varsta de atatea ori incat s-a rasuflat de tot. Habar nu ai ce varsta am dar o tii pe a ta...foarte trist.

Zi...esti atras sau nu de minore?

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

Am vrut sa fac o duma dar la cat esti de prost tare imi e ca iei in serios, vad ca ai ramas la inceputul discutiei noastre, pai vad ca nu esti pustan, am intrat pe profilul tau, deci esti mai prost decat am crezut.
Unde lucrezi ma frate, la carat betoane?

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Sa stii ca oamenii care cara betoane sunt oameni care muncesc. Conform gandirii tale, cineva care munceste la betoane, are o aura negativa. Din nou, demonstreaza problemele pe care le ai. Ai demonstrat intr-o singura seara probleme grave...of...

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

''cineva care munceste la betoane, are o aura negativa.'' Cine are ma frate probleme la mansarda? eh?
Nu trebuie sa fi rusinat ca lucrezi la betoane, e si asta o munca, e important ca iti castigi painea si nu dai in cap, bravo, respect!

| madalina2090 a răspuns:

Eu ma duc la culcare ca e tarziu.
pa!

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Pai tu ai pus intr-o lumina proasta munca la betoane, nu eu. Tu m-ai atacat pe ce muncesc, pe varsta pe care o am, etc.
Eu nu am zis nimic despre ce muncesti, ce varsta ai etc... m-am luat de tine pentru ca esti pedofil, chiar tu ai recunoscut.
Realizezi unde e problema?

| Giulia911 explică (pentru madalina2090):

Noapte buna! happy

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

''m-am luat de tine pentru ca esti pedofil, chiar tu ai recunoscut.'' deja nu mai esti doar prost ci si deluzionat, mai inventezi mult? ce traume te fac sa faci astfel de afirmatii?
Si inainte sa te repeti o observatie nu te face nici un fel, asa ca teoria ta pica din prima.

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Tu ai zis ca te uiti dupa minore, si ca e normal sa te uiti laughing) Si da, asta te face pedofil. Vai de capul tau... hai ca m-ai plictisit

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

Asta afrimri tu, nu am zis asa ceva, am zis ca de aia se uita aia ca se imbraca vulgar, nu imi mai baga cuvinte in gura.
Mama, e vai de capul tau, susti niste aberatii, am stat pana la ora asta expre sa vad ce dai din tine, tot aceeasi parere am ca din prima secunda de cand a inceput discutia noastra.

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Bine hai pa, ca ma bate mama ca stau pana tarziu. Noapte buna si lasa minorele in pace

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

Vai de capul tau, esti barbat in toata firea si esti degeaba!

| Violleta2022 a răspuns:

Reactionez rapid: ori cu un pumn in fata, ori cu un sut de boase.

| Giulia911 explică (pentru Violleta2022):

laughing good job

| Cipi1212 a răspuns:

Ce motive ar avea cineva străin să te sărute?

| LegiuitorulInfractorul a răspuns:

Depinde de situatia mea conjugala. Adesea femeile si barbatii nu se spala pe dinti si probabil i as zice ca ii pute gura.

| J0B0MAT a răspuns (pentru TimberWolf):

Cine a pus întrebarea e mai nebun.

| Giulia911 explică (pentru J0B0MAT):

Mersi laughing