| Giulia911 a întrebat:

Dragi useri, cum ați reacționa daca o persoana necunoscuta de sex opus v ar săruta brusc pe strada?

155 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Din felul in care comentezi pe aici, este deductia logica, toate comentariile tale, arata ca ai grave probleme de comportament

| madalina2090 a răspuns (pentru TimberWolf):

Ei uite ca stim mai multe decat crezi tu. na, sa iti fie ciuda
Si de ce te uiti pe strada la fete de 16 ani? big grin
Si tu cati ani ai? 50? big grin

| madalina2090 a răspuns (pentru Robert2526):

Cred ca e frustrat ca nu i se mai scoala la batranete big grin ))

| Giulia911 explică (pentru TimberWolf):

Vorba lui Robert, chiar ești nebun, eu te laud și tu ma jignești. Felicitări!

| Robert2526 a răspuns (pentru madalina2090):

Posibil sa fie si asta cauza. Sta toata ziua pe TPU ca un trist si jigneste pe toata lumea. Trebuie sa aiba o viata extrem de trista ca sa faca asta laughing) e un personaj dubios care trebuie ignorat

| TimberWolf a răspuns (pentru madalina2090):

Cum ai ajuns la concluzia asta ca ma uit pe strada la fete de 16 ani si ca am 50 de ani? ba voi ce visati noaptea vorbiti ziua, sa mor.

| TimberWolf a răspuns (pentru madalina2090):

''Cred ca e frustrat ca nu i se mai scoala la batranete''
Nu are cum sa ma supere astfel de replici pentru ca si eu am fost ca voi si nu, nu sunt batran dar stiu ca asa eram si eu, prost si aveam impresia ca le stiu pe toate.

| Robert2526 a răspuns (pentru Giulia911):

Nu a inteles ce ai zis, e in lumea lui omul

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

Deci, pana la urma ai mai mult de 16 sau esti in stare sa ai o discutie inteligenta?

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Se pare ca nu te-ai schimbat prea mult laughing))

| TimberWolf a răspuns (pentru Madaxo97):

Iti dai seama ca nu e normal.

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

Noroc ca esti un nimeni si nu ma enervez pentru tine.

| madalina2090 a răspuns (pentru TimberWolf):

Simplu. Am vazut barbati mai batrani care se uita pe strada dupa mine si prietenele mele. Unii mai magari fac si comentarii porcoase, ca deh ar vrea si ei ceva. big grin )) lol

| TimberWolf a răspuns (pentru J0B0MAT):

Alt nebun laughing

| TimberWolf a răspuns (pentru madalina2090):

Pai cred si eu daca va imbracati vulgar cu bucile goale, umblati blugii aia taiati tip chiloti tanga, daca un barbat ar umbla in maciuca goala voi nu v-ati uita?

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Omule, ai probleme grave. Mergi si fa un consult ceva, o spun cat se poate de serios. Fata aia a fost de acord cu tine si tu o jignesti.

Apoi o arzi cu varsta, de parca daca cineva are 16 ani sau 25 sau 60 e relevant. Tu stsi toata ziua si jignesti, pe toata lumea, imprastii rahat peste tot. NU esti capabil sa duci o conversatie fara sa jignesti, esti misogin si badaran.
Daca mai adaugam ca pui o groaza de intrebari tampite, pline de jigniri si pareri preconcepute si alea, se contureaza exact profilul unui bolnav psihic.

Poti sa apesi pe ignore daca nu iti convine ce zic, toti bolnavii de pe acest site ma ignora, niciunul nu a fost capabil sa poarte o discutie.

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Si daca te enervai, ce faceai? Vai de capul tau bro, mergi la medic, ti-o zic prieteneste! Poate te rezolva cu pastile totusi

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

De cand a inceput discutia noastra ma jignesti continuu si eu nici macar o singura data, asta spune multe despre cine are dreptate.

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Inseamna ca nu stii sa apreciezi ce este o jignire. Am zis ca esti bolnav. Asta e o jignire? ti-am ecomandat un consul psihiatric, spre binele tau, asta e jignire?

Reciteste mesajele tale, tu esti singurul care jigneste

| madalina2090 a răspuns (pentru TimberWolf):

Tataie suntem in secolul 21, umblu pe strada cum vreau eu, si daca nu iti place nu te uita, dar mai bine zis te excita big grin big grin
Si daca vrem iesim si fara tanga, na vezi sa nu faci un AVC lol

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

Ba copile vezi de minecraft ca dupa te cearta mama ta ca nu esti in pat la ora de cuclare si te cearta si dimineata ca nu ai mancat cerealele dreacu.

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

"Pai cred si eu daca va imbracati vulgar cu bucile goale, umblati blugii aia taiati tip chiloti tanga, daca un barbat ar umbla in maciuca goala voi nu v-ati uita?"

Compari pe unu in dicky gol cu fetele imbracate mai sumar. Ai probleme de comportament.
Consideri ca e normal, tu ca barbat in toata firea, sa balesti ca un scsrbos la niste copile pentru ca sunt imbracate mai sexy. din nou, probleme grave de comportament.

Mergi la psihiatru bro. cu cat mai rapid, cu atat mai bine

| Giulia911 explică (pentru TimberWolf):

Dar ne spui totuși ce vârstă ai?

| TimberWolf a răspuns (pentru madalina2090):

Raspunsul tau este oglinda educatiei primita de la parintii tai si ca sa stii am 30 de ani si nici eu nu am primit o educatie prea buna dar m-am autoeducat, pacat, imi pare chiar rau sa vad cum gandesti si nu doar tu, majoritatea din generatia ta, nu au primit o educatie buna din cauza unor parinti idioti.

| TimberWolf a răspuns (pentru Giulia911):

30, si ce se schimba?

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

M-ai dat gata cu replica asta cu minecraft... vai de steaua ta laughing) Fata aia madalina are 10 clase peste tine la 16 ani ai ei.

| madalina2090 a răspuns (pentru TimberWolf):

Cred ca ai 30 de ani pe o buca doar.
Si nu ii face idioti pe parintii mei ca nu sunt asa de retrograzi la minte ca tine.
Tata are incredere in mine

| Giulia911 explică (pentru TimberWolf):

Eram doar curioasa happyMulți înainte!

| Robert2526 a răspuns (pentru Giulia911):

Te ajut eu. Dupa gandire, are vreo 90. Dupa inteligenta, vreo 5 ani, dupa frustrare, ura si scarbosenie, are vreo 75, e genul ala de batranel pervers de baleste uitandu-se duoa copile

| TimberWolf a răspuns (pentru madalina2090):

Tata are incredere in mine
In ce domeniu?