| Giulia911 a întrebat:

Dragi useri, cum ați reacționa daca o persoana necunoscuta de sex opus v ar săruta brusc pe strada?

155 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns (pentru Giulia911):

Hai lasa vrajeala ca stiu ca nu ma halesti nici tu! nu e problema, dam inainte!

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

Cati ani ai ma frate?

| madalina2090 a răspuns (pentru Robert2526):

Ti am zis eu, am vazut de astia care se uita pe strada la fundul nostru big grin, si nu sunt deloc tineri de 30 de ani, sunt bosorogi big grin big grin Omul e frustrat rau, da nu e vina mea

| Giulia911 explică (pentru TimberWolf):

Ce mi ai făcut sa nu te "halesc"?

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Ce iti pasa ma cati ani am? Mergi la medic, ai grija de tine, vezi ca te primeste cu talonul de pensie la psihiatrie, fara sa platesti

| madalina2090 a răspuns (pentru TimberWolf):

In ce domeniu? Cand ies cu gasca, cu prietenii, la distractie

| TimberWolf a răspuns (pentru madalina2090):

Si tactu tot 16 are?

| Madaxo97 a răspuns (pentru TimberWolf):

Bineînțeles, e un fel de agresiune mai mult, un abuz, să săruți pe cineva fără voia lui

| TimberWolf a răspuns (pentru Giulia911):

Felul meu de a fi, nu ma halesti, nu iti convine ce zic, tu ai zis-o cu gura ta, acum nu mai sti?
ti-ai facut niste idei preconcepute in cap despre barbati si gata, vi sa le vomiti aici.

| Robert2526 a răspuns (pentru madalina2090):

Lupica asta pare exact genul ala de bosorog angajat la paza. genul ala de baleste dupa minore. Curand il vedem prins de Justitiarul de Berceni laughing))

| madalina2090 a răspuns (pentru TimberWolf):

La mintea ta tata are tot 16 ani?
nu tataie, are 45 dar nu e relevant

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

Da frate, cum ti-ai dat seama? ba esti belea sa mor, sherlock holmes stai dreacu la un loc ca te angajeaza astia la DIICOT.

| madalina2090 a răspuns (pentru Robert2526):

Sa stii ca ai dreptate, o fi paznic la vreun liceu si i se scurg balele dupa noi big grin Daca ii aratam tanga face sigur infarct pe loc ha ha

| TimberWolf a răspuns (pentru madalina2090):

Trist la 45 sa gandesti ca la 16.

| Robert2526 a răspuns (pentru Madaxo97):

Ii explici degeaba, omul e genul ala care se uita dupa fundul minorelor pe strada si le acuza ca e vina lor pentru cum se imbraca laughing)) pedofil. mai periculos decat astia de te saruta pe strada

| madalina2090 a răspuns (pentru TimberWolf):

Acum te iei de gandirea lui taicameu? E openminded tata, nu retrograd ca tine

| Giulia911 explică (pentru TimberWolf):

Eu?! Ti-am spus la inceputul conversației ca te FELICIT. Respect toți oamenii, chiar și pe cei care nu ma respecta. Cred ca ma confunzi. Chiar nu știu sa fi discutat prea mult cu tine. Ahh, mai era una Giulia pe aici, cred ca cu ea ai vorbit.

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Te legi si de tatal ei, ai probleme grave. Fata aia la 16 ani e top ma fraiere! De aia tatal ei are incredere in ea si ii merge bine. Tu tot frustrat ramai si cu idei invechite. Daca ai 80 de ani, e ok. daca ai 30. mergi la psihiatru ca nu e de glumit.

| TimberWolf a răspuns (pentru Giulia911):

Am crezut ca esti sarcastica, bine, iarta-ma, si concluzia ar fi care?

| Madaxo97 a răspuns (pentru Robert2526):

Nu i-am explicat nimic, e de acord cu mine pe subiectul întrebării. Oricum, calmați-vă băieți, ca nu-i bine, nu va mai certați laughing ma apuc să va citesc și eu conversația să văd de la ce v-ați luat? laughing

| Giulia911 explică (pentru TimberWolf):

Somn ușor!

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

Vezi ca e tarziu si maine trebuie sa aprofundezi alba ca zapada!

| Giulia911 explică (pentru Madaxo97):

Spor la citit!

| TimberWolf a răspuns (pentru Giulia911):

Vad ca tu esti singura rationala de aici, felicitari!

| Robert2526 a răspuns (pentru Madaxo97):

Suntem ok, nu ne certam, e tipul asta care jigneste pe toata lumea si mai facem si noi misto de el. In rest, o seara linistita

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Pentru mine e intr-adevar tarziu, tu mai stai, ca la paza aveti program din ala 24 cu 48. Vezi sa nu intre cineva in scoala aia la furat, parca paznic la scoala generala erai nu? si te uitai dupa fundul minorelor

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

Vezi ce inseamna sa fi educat si inteligent, eu am ghicit cati ani ai si ca esti in vacanta, tu despre mine chiar deloc!

| Madaxo97 a răspuns (pentru Giulia911):

Mersi happy

| Robert2526 a răspuns (pentru TimberWolf):

Esti departe de realitate, traiesti in propria perceptie si te crezi educat. In realitate insa esti un frustrat de 30 de ani, atras de minore, fara un rost in viata si care jigneste pe toata lumea. Trist nu?

| TimberWolf a răspuns (pentru Robert2526):

O singura intrebare ma nedumireste maxim, cum ai ajuns la concluzia ca sunt atras de minore?