| Giulia911 a întrebat:

Dragi useri, cum ați reacționa daca o persoana necunoscuta de sex opus v ar săruta brusc pe strada?

155 răspunsuri:
| madalina2090 a răspuns (pentru relian):

Normal, ca eu nu sunt curva sa ies cu barbati de 50 de ani big grin ))), am avut cativa prieteni de varsta mea de la scoala, si oricum nu e deloc ok sa ne faci mucosi de 16-17 ani.

| relian a răspuns (pentru madalina2090):

Curvele ies doar cu barbati de 50 de ani, asa stii tu laughing Curvele is femei maritate care au acasa barbat, dar care mai sare si in patul altui barbat, aia se numeste curva.
Restu care n-au barbati, alea nu-s curve intelesei? O femeie curba cum zici tu iesi si cu unu de 15 ani, nu trebuie sa iasa cu unu de 50.Bine acum depinde si ce cauta femeia, logic ca iese cu barbati mai in varsta sau oricum trecuti dealde 30 pentru ca aia au experienta, ce sa faca femeia cu unu de 16 ani zii si tu laughing ala nici nu stie cei aia.

Mucosi ma refer ca sinteti mici de ani, la asta fac referire, cand spui e mucos, adica e mic, e copil, nu am spus-o cu rautate sau intentie dea jigni.

| madalina2090 a răspuns (pentru relian):

Ok vad ca tu ai o alta teorie despre ce este o curva.
Deci eu daca sunt eleva si nemaritata, pot sa ies in acelasi timp cu mai multi baieti de varsta mea, si nu sunt curva.
Cool big grin dar atunci de ce colegii ne fac curve? Si daca se intampla ca una dintre dintre fete sa faca ceva cu un baiat, asta povesteste la prietenii lui ce i-a facut acelei fete, si gata aia e o curva, asa ii spun ei daca tu nu vrei sa iesi si cu altul. Tipul e frustrat si ne face curve. Nu stiu daca ai inteles

| just4ubr2015 a răspuns:

I-as da un french kiss mai mult

| ALM2000RO a răspuns:

Aș suna la poliție în secunda doi și m-aș duce să mă dezinfectez de urgență!