| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| PastilutzaColorata a răspuns:

puneti-l pe Arthur uitati ce bun este :)http://www.tpu.ro/utilizator/cgki

| Kira9747 a răspuns:

Votez pentru NoName deoarece este un utilizator care isi da interesul, vorbeste din inima si stie ce face.

| Diana_7451 a răspuns:

NOname

| Diana_7451 a răspuns:

Eu o nominalizez pe NOname. (am mai scris asta o data dar nu am argumentat) Este un utilizator de exceptie. Ii ajuta mereu me toti, fara sa astepte ceva in schimb. Mereu dornica sa ajute.

| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

NoNamewinking votul meu merge catre NoName

| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

NOnamewinking
pentru ca : - este foarte activa
-este de treaba
-te poti baza pe ea oricand

ar fi doar cateva motive pentru a o alege pe NOname daca le-am insira pe toate ar dura toata ziuahee hee

| SuperEu a răspuns:

+10 Bacemi

| Th3eo a răspuns:

NOname cred ca ar trebui sa fie user-ul anului pentru ca da multe raspunsuri bune si utilebig grin

| Skylerx a răspuns:

Eu cred că utilizatorul Bacemi ar trebui să fie utilizatorrul anului 2010 deoarece :
- Nu jignește niciodată, vorbesc des cu el pe messenger și este la fel ca pe site;
- Răspunde corect, puteți să vă uitați și în galeria lui;
- Se comportă corect;
- Respectă regulile de la întrebări și răspunsuri.
Sper ca alegerea mea să vă ajute într-un fel sau altul.

| Kanghu a răspuns:

NOName! are trebuii sa fie utilizatorul anului:

- este activ(a)
- ajuta mereu
- nu injura
- etc.

| IlegalSmile a răspuns:

Eu consider ca NOname ar trebui sa fie utilizatorul anului 2010
Deoarece este mai mereu activ(a), raspundurile ei(lui) sunt mereu corecte si incearca sa ii ajute pe toti dupa TPU in continuare happy

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

NOname clar! Ii ador raspunsuriile:X

| Dragosgan a răspuns:

Eu o aleg pe Legiuitoare. O stiu de pe fostul cont cand era nr 1 pe TPU, pacat ca si-a sters acel cont si si-a facut altul, pentru ca cred ca si acum era numarul 1.Deci motive pentru care o nominalizez pe Legiuitoarea:
-foarte activa
-raspunsuri serioase si bune
-prietenoasa
-caracter bun
etc, Legiuitoarea merita locul 1 pe 2010.

| Dragosgan a răspuns:

Propunere:Ca nou venitii sub 3 luni, fara minim 5 intrebari, 50 raspunsuri(poate sunt un pic prea dur, dar asa ar fi mai corect), sa nu li se permita sa voteze.De ce? Eu cred ca multi din cei ce au ales un utilizator s-au luat dupa altii, ca sa primeasca si ei folositor si inteligent, si au votat acel user, in cazul nostru NoName.Nu imi pot da seama ca un user abia venit pe site sa alega NoName din simplu motiv ca e votata de majoritatea.
PS:Nu am nimic cu NoName, nu o cunosc si nu am ce impartii cu ea, dar este o problema de bun simt al alegatorilor.

| Dragosgan a răspuns:

Ce e baiiiii aici? se autonominalizeaza toti necunoscutii, se voteaza de pe toate cele 1000 de conturi..., parca suntem in lumea reala.

| xtina a răspuns:

Eu votez pentru NOname! Si cred ca numai are rost sa spun si de ce! se stie de ce o votez!

| KatherineSparks a răspuns:

Vreau să-l/s-o propun, la fel ca majoritatea de aici, pe @NOname. Înainte de a motiva alegerea făcută, vreau să spun că nu observ multe lucruri în jurul meu. Asta se aplică şi pe internet. Dar, pe acest utilizator l-am observat răspunzând la întrebări care necesită informaţii exacte, la care răspunde folosinduşi cuvintele proprii. Fie o ea, fie un el, este demn sau demnă de a fi numit ori numită utilizatorul anului.

| Andreea_1745 a răspuns:

NoName.

| Gumitsăă a răspuns:

Eu consider ca NOname... da raspunsuri bune si este si expert TPU

| Hibriiiid a răspuns:

NoName.Parerea meaa.Este unul dintre utilizatorii foarte cunoscuti pe site. Da raspunsuri folositoare meeereu.In ea am cea mai mare incredere ca va da cel mai bun raspuns.Parerea mea.Bye Bye.

| OnTheTop a răspuns:

Eu o votez pe: NOName

| ExpertInMuzica a răspuns:

Eu o nominalizez pe NOname... ea da raspunsuri cred ca are 2000 de raspunsi in luna astalaughing sau macar 1000este si foarte activa, da raspunsuri folositoare ajuta oamnii, e de treaba, top 10, expert TPU din vara asta.Nu e clar?

| SmileIsForFree a răspuns:

Eu votez pentru NoName deoarece este activa si inteligenta. In plus, raspunsurile sunt folositoare si stie sa isi faca prieteni!

| CookieMonster_6225 a răspuns:

NOName cu siguranta.Pentru ca da niste sfaturi foarte utile si este foarte activahappy

| BiBILiKaMica a răspuns:

Salut StelaTPUro.
userul anului ar trebui sa fie Brigela.
Deoarece:
- A fost userul anului 2008-2009.
-Are 2287 raspunsuri castigatoare.
-Merita sa isi pastreze titlul de userul anului!

| Teodora_4244 a răspuns:

Nominalizez pe bacemi :X

| keytao a răspuns:

Votez pentru NOname. Se observa cit de mult se implica in tot cea ce face dupa activitatea pe care o desfasoara pe acest site, incercind sa-i ajute pe toti cu raspunsurile concrete si la subiect.
Aceasta este parerea mea si rog pe ceilalti utilizatori care de asemenea au o activitate intensa pe acest site, sa nu-mi poarte pica de alegerea mea. O zi buna tuturor!

| MalinaH a răspuns:

NOname mi-a placut cel mai mult.Merita sa fie utilizatorul anului 2010.

| 인스피릿 a răspuns:

NOname cu siguranță! Este foarte activă, dă numai sfaturi bune, se exprimă în așa fel încât poate fi înțeleasă de toți, este înțeleaptă și e întodeauna aici pentru noi. Merită titlul de utilizator al anului, cu siguranță.

| cosmin2221 a răspuns:

Votez NoName