| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| Tiamat a răspuns:

Eu il nominalizez pe ''Cretaker'' pentru comic-urile lui si amuzamentul pe care nimeni cu cred ca il poate avea.

| DeyvDavid a răspuns:

O numinalizez ne NOname pentru ca:
-nu face doar copy/paste
-are o caligrafie foarte buna [spre deosebire de amea]
-ajuta si ajuta multe persoane (si pe mine)
-este activa...
Si ce sa mai zic este un ajutor ideal!

| Chrome_1943 a răspuns:

Votez NOName deoarece mi se pare foarte de treaba si a ajutat foarte multi oameni, cu raspunsuri bune, nu la misto big grin

| SaȘha_7030 a răspuns:

NOname

| Deea_2581 a răspuns:

NOname

| Deea_2581 a răspuns:

NOName pentru ca:
1. da sfaturi foarte bune si complete
2.Este prietenoasa
3.Este foarte activa
4.pe deasupra e si ExpertTPU
si multe altele care au fost deja mentionatebig grin

| yopancini a răspuns:

NOName

| yopancini a răspuns:

Pai las vota pe NOname

| JustMeBăi a răspuns:

NOname ar trebui, da sfaturi utile, ii face placere sa ajute si e destul de activa pe site.happy

| Sofffie a răspuns:

Daca toata lumea a zis NOname, cred ca a dat raspunsuri folositoare.

| EllyFMS a răspuns:

Eu o nominalizez pe NoName

Este foarte activa si am observat ca da numai sfaturi bune:d

| Wilder a răspuns:

Eu o votez pe NoName, pentru ca da raspunsuri care chiar ii ajuta pe oameni.

| Shuellen a răspuns:

Alegerea mea este undeva intre : Bacemi si Ioandelasal.

Sunt bucuroasa ca sunt si eu in poza "Voi sunteti TPU".

Imi plac toate vorbele frumoase ale Stelei despre site si despre ceea ce se petrece in interiorul acestuia.Ma bucur ca sunt TPU.

| Rallu a răspuns:

Si eu sunt tot pentru NoName

| ZeDe a răspuns:

Eu l-as alege pe NOName deoarece da mereu raspunsuri care sunt folositoare... e specialist in toate laughingrolling on the floor

| cocosnucifera a răspuns:

Din cate am vazut NOName castiga detasat!

| Diana1417 a răspuns:

NOName

| Dymytros a răspuns:

Dymytros m-a ajutat de multe ori si ajuta pe toata lumea nu-l cunosc personal dar cred ca el ar trebui sa castige laughing serios

| hamham_1461 a răspuns:

Pe NONAME sunt utile mult raspunsurile lui!

| hamham_1461 a răspuns:

NOName

| AGoofi a răspuns:

Ma aleg pe minee laughing, glumeam laughing
Cea mai corecta alegere? m...
NoName deci... NoName happy

| EricaxD a răspuns:

Eu as spune ca ar trebui sa fie NOName pentru ca da niste raspunsuri serioase si de care poti sa asculti big grin happy

| IuliaAlexandra123 a răspuns:

Legiuitoare deoarece ea da mereu raspunsuri bune si de folos chiar daca nu sunt castigatoare te ajuta intr-un fel sau altul.happy

| Atotstiutorul a răspuns:

Il nominalizez pe utilizatorul Noname pentru ca are cele mai bune raspunsuri!

| Mjdolhfi a răspuns:

Foarte greu de ales! Multi utilizatori merita acest titlu. Ii apreciez in mod deosebit pe:Brigaela, Bacemi, NoName, Onutzu, Ursulik, Legiuitoarea, april.Consider ca fiecare ar trebui sa primeasca acest titlu, insa nu este posibil acest lucru. O voi nominaliza pe Brigaela deoarece de un an de cand sunt pe acest site, i-am remarcat raspunsurile utile, cu bun simt, folositoare.Multa bafta tutuor si cel mai bun sa castige!:]

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Noname... deoarece da raspunsri foarte bune, folositoare si inteligente.
Nu cred ca este una dintre persoanele care ajuta alti membrii doar pentru funda sau voturi.
Consider ca ea este cea mai potrivita sa fie Utilizatorul Anului 2010.

| winchesters a răspuns:

Parerea mea e ca NOName ar fi potrivita pentru aceasta functie. Ea chiar da rasunsuri folositoare, uneori demne de urmat. Votez NOName! Pur si simplu.chiar stie ce face.

| DeeaLove08 a răspuns:

Mie mi se pare corect sa fie no name, deoarece intotdeauna da raspunsuri bune, folositoare etc

| xlmpq a răspuns:

Noname

| xlmpq a răspuns:

O votez pe NoName pentru ca e de treaba, ne da sfaturi bune mereu, e mereu pe site