| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Eu il votez pe 59anataS laughing

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Funditele n-aduc fericirea!

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Astia care dau stupid la comentariile celor care il vor pe N0name sunt cei ce au expert TPU si vor ca ei sa fie utilizatorul anului

| SentimenteColorate a răspuns:

Eu vreeu te rog frumos din tot sufletu :X:XX: iubesc saitu asta :X:XX:X:

| SentimenteColorate a răspuns:

Eu consider ca as da reguli mici pe TPU ca cum ar fi 1 nu injurati
2 nu vb urati
3 distrativa :X
mie imi place TPU ma ajutat mereu si sunt alti care vb foarte urat si de aia as vrea niste reguli mici sa le pun si mi-am facut foarte multi pr pe TPU :X doar la TPU apelez la cazuri :X :X:X mereu sunt pe el si imi place mult TPU de cand am descoperit TPU sunt doar pe el imi pierd timpu lucrand pe TPU :X
mereu TPU mi-a dat ajutor :X
succes la alegere Stela :*

| SentimenteColorate a răspuns:

Hey buna big grin as vrea eu consider ca i-as pune reguli mici pentru ca am vazut com urat si chiar nu e frumos succes la alegere :*

| SentimenteColorate a răspuns:

Buna TPU eu as considera ca sunt o persoana buna dar nu vreau sa te oblig sa ma alegi pe mine tu esti TPU dec e alegerea ta succes Stela :* vreau sa te felicit ca e un super saitu TPU de cand sunt pe TPU nu mai am timp de nimica decat de TPU :X

| SentimenteColorate a răspuns:

Buna lome eu cred ca ar trebui sa ma votati as face pe TPU cu ma multa viata:X si de toate tot repectul raspunsuri foarte repede voi votati

| TraficDeMentosane a răspuns:

Sunt o multime de utilizatori TPU care titzi ar merita [ NOname, Bacemi, Legiuitoarea, Elianna, Abh, GânduriAlbe, si desigur euu` smug, glumescbatting eyelashes big grin ]

Eu votez : NOname big grin

| Classiffied a răspuns:

Pai. matrafoxat. este tare tipul.

| SnicK a răspuns:

SnicK big grin e cel mai tare.

| Marynna a răspuns:

Eu propun sa fie @marrr, deoarece consider ca da niste raspunsuri foarte bune pentru varsta ei, mature si folositoare

happy

| ParanoidKidu a răspuns:

Eu o votez pe NoName...de ce? se intelege... da sfaturi extraordinar de bune

| TzaCaNeL a răspuns:

NOName clar... nici nu mai trebuie explicatii!

| AndrikNebunik a răspuns:

Cred ca NOName ar trebui sa castige deoarece:

- da raspunsuri uitile
- e o prietena buna
- raspunde la intrebari din toate domeniile
+ multe alte calitati!

winking

| Apy a răspuns:

Eu consider ca NOname ar trebui sa fie utilizatorul anului deoarece este foarte activa da raspunsuri bune este prietenoasa etc si merita

| Cubulets a răspuns:

NOName pentru ca este foarte explicita in raspunsurile ei si a dat foarte multe raspunsuri anul acesta cred ca pe toti ne-a surpins cu activitatea ei si este perfecta pentru acest post

| narcisa a răspuns:

Eu zic ca brigaela merita sa fie userul anului 2010 pentru ca chiar ajuta oamenii. da raspunsuri foarte bune si nu induce lumea in eroare doar de dragul de a raspunde.pe mine m-a ajutat foarte mult si cred ca merita sa fie userul anului.acest utilizator a fost pe primul loc si anul trecut dovada ca este raspunsurile sunt foarte concrete si ajutatoare.
va rog sa tineti cont si de parerea mea.

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Dupa parerea mea. Noname happy

| pretzel a răspuns:

No name cred ca ar fi cel\cea mai in masura sa isi ia acest "rol" deoarece in ultima perioada mi-a atras atentia prin raspunsurile ei\lui.

| Me_5216 a răspuns:

Votea NoName pentru ca da raspunsuri intregi si asa cum trebuie. Este activa si chair merita

Votez NoName!

| Me_5216 a răspuns:

Ok... deci gata cu certurile si cu barfele. Suntem o comunitate frumoasa si nu trebuie sa o stricam doar pentru ca ala l-a votat pe x si nu pe y... Nu toti meritam sa fim experti.

NOname merita si stiti bine asta. Nu numai raspunsurile ei, dar si seriozitatea cu care ii ajuta pe cei care au nevoie dau dovada ca este chiar implicata.

Cat despre faptul ca se afla de putin timp aici... nu stiu ce sa zic. Mie mi se pare ceva bun ca ea chiar daca nu se afla de foarte mult timp, este totusi expert TPU. Sper sa va deschideti si voi inima ca totusi vine Craciunul. Fiti si voi macar de aceasta data mai buni!

| OMarmotaO a răspuns:

Il nominalizez pe @Noname e foarte activ(a), nu jigneste onameni, nu face sondaje aiurea si nu se implica in conflicte!

| AiEnmaa a răspuns:

NoName

| AiEnmaa a răspuns:

Scuze ca mai las inca un raspun dar consider ca NOname este cel/cea mai potrivita alegere deoarece este expertt TPU si ne ajuta pe toti foarte mult. Daca miai nominalizat raspunsul da-mi un mesaj.

| Biutzuca a răspuns:

Eu votez pentru NOName

| fataroz a răspuns:

Cea mai buna este NOname

| Mike66Danger a răspuns:

Votez NoName[on the phone Motive:
- este printre, poate cel mai altruist utilizator
- este ExpertTpu, ceea ce arata cat de activa, de incredere si poate putin... obsedat(a), dar in sensul bun!
- raspunsurile ei sunt de mare folos
- comunitatea TPU are nevoie de unul/una ca ea
Cu totii ar trebui sa votam pentru acest utilizator bun si altruist. Sper chiar sa se faca o statuie dupa ea! [laughing laughing]
Toti pentru... NoName, NoName a fost pentru noi si inca sa mai fie!

| Deea dYdY a răspuns:

Nu imi traiesc viata in spatele calculatorul ca sa pot primi o statuie din partea TPU, dar cred ca noname is perfect for this!

| noooname a răspuns:

Eu votez pe NOname.