| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| Ysha a răspuns:

O nominalizez pe Antonia.Pentru ca:
-In fiecare zi da minim 7 raspunsuri
-este foarte activa
-a urcat foarte mult in rank intr-un timp foarte scurt
-ajuta multa lume

| Diiiiiia a răspuns:

Votez NoName big grin
Parerea mea este ca e activ/a, da raspunsuri foarte folositoare, si chiar isi dorestebig grin!

| stefan31 a răspuns:

Eu cred ca tot Brigaela ar trebui sa fie utilizatoarea anului 2010, deoarece dupa parerea mea este cea mai activa in continuare si da cele mai folositoare raspunsuri.

| SCosmin a răspuns:

Eu vreau sa fiu!

| SCosmin a răspuns:

Eu cred ca NOName esete foarte inteligent

| SCosmin a răspuns:

NOName.consider big grin

| Gabi1335 a răspuns:

Regula 1::utilizatorii nu au voie sa mai scrie nimic prescurtat.
regula2;; utilizatorii trebuie sa fie mai expliciti in intrebarile si in raspunsuriile personale

regula3::doar persoanele cu peste 18 ani au vosie sa vizualizeze si sa adauge intrebari in sectiunea,, DRAGOSTE si SEX

regula 4::sa nu se mai accepte raspunsuri de la anonimi

regula 5::vor fi premiati cu,, fundite,, doar utilizatorii care dau cel mai explicit raspuns si sa fie expert TPU la 50-60 de fund

regula 6::persoanele de pe TPU nu au voie sa injure si sa adauge semnele de punctuatie

regula7::nu se permite ajutarea elevilor(studentilor) in scopuri scolare

regula8::intrebarile vor fi sortate in rubrica respectiva

regula9::toti utilizatorii trebuie sa fie logati pentru a vizualiza pagina principala

regula10::utilizatorii nu trebuie sa comenteze despre acest site

regula11::persoanele care utilizeaza acest site nu au voie sa dea diferite adrese sau site

acestea au fost regurile::

| Gabi1335 a răspuns:

Noname pentru ca este foarte activ/a

| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa fie NOname deoarece da raspunsuri folositoare si vb frumos... si mai sunt multe motive

| Lavynya95 a răspuns:

Cred ca NOName, adica este expert TPU, da raspunsuri corecte si care ajuta multi oameni!winking
Asa ca eu sincer asta cred.ne-ai cerut parerea am spus-o, ramane la altitudinea tawinking

| Eclipse_8761 a răspuns:

No Name pentru corectitudine, intelegere, inteligenta, bun simt si dorinta de a ne ajuta prin intermediul cunostintelor ei. Votez No Name:X!

| rapidist a răspuns:

NOname are un vot de la mine

| Beykutza a răspuns:

Buna eu cred ca eluveitie trebuie sa fie userul anului pentru ca ajuta foarte mult oamenii si este foarte draguta cu toti. Oricum mult noroc la toti!

| ElenaMaria a răspuns:

Brigaela.
1 da mereu raspunsuri sigure din punct de vedere medical
2 ne sfaturi bune celor care doresc sa comunice cu dumneaei
3 te face sa intelegi cu usurinta anumite lucruri
4 este activa pe site

| Noaptea a răspuns:

Onutzu. Imi place personajul. Da raspunsuri inteligente si amuzante.

| yulian4k a răspuns:

NoName

| Roby720 a răspuns:

Noname... da mereu raspunsuri bune!

| Roby720 a răspuns:

Noname... logic. Da raspunsuri mult mai bune decat brigaela, si ea este online si la 2 dimineata si da raspunsuri.Deci...Noname

| g00dg1rl a răspuns:

Il aleg pe Bacemi. M-a ajutat cand am avut nevoie, are rabdarea necesara sa asculte omul si la final sa dea un sfat bun.

| BiaSiAtat a răspuns:

O nominalizez pe NOname

| AliceInMordor a răspuns:

Votez NoName are multe raspunsuri folositoare.

| Popcorncubranza a răspuns:

NOName are votul meu.

Răspuns utilizator avertizat
| Elial a răspuns:

Eu soun ca Legiuitoarea sa fie aleasa, deoarece in ultimul timp mi-a atras atentia prin raspunsurile concrete pe care le da si prin modul de convingere intr-o problema...de a face ceva.

| Elial a răspuns:

NOName

| Anonime a răspuns:

NOnamewinkingChiar merita sa castige.

| Anonime a răspuns:

Dupa parerea mea, Noneme ar trebui sa castige, deoarece am stat si am analizat mai multe raspunsuri de-alea sale, si am ajuns la concluzia ca se implica afectiv in problemele utilizatorilor TPU si face tot ce poate pentru a le veni acestora in ajutor...Deci,chiar ar trebui sa fie Utilizatorul Anului 2010!

| andrei95 a răspuns:

Cred ca NOname ar trebui sa fie utilizatorul anului deoarece este foarte activ/activa si da multe raspunsuri folositoare

| deeeeeebora a răspuns:

Oh! sunt atatia oameni valorosi pe acest site si carora ar trebui sa ii fim recunoscatori si sa le dam cate un premiu.
Dar eu o aleg pe Brigaela pentru ca are o meserie prin care ne poate ajuta si ne ajuta pe toti si, valoarea ei ca persoana pe care am dedus-o din raspunsurile pe care le da.Este cu capul pe umeri nu incurajeaza curiozitatile unor adolescenti si nu spune ceea ce ar vrea sa auda unii-doar ca sa primeasca funda, ci ceea ce crede ea.
Cu aceasta ocazie multumesc tuturora pentru raspunsurile pe care le dati si mai ales acelora care chiar doresc sa faca bine si dau o parte din ei(tot ce ii mai bun)in raspunsuri! GBU!

| ChristineW a răspuns:

Noname deoarece :
- raspunde fara prejudecatii
- stie la ce te refereai, nu da raspunsurii total diferite de problema
- se intereseza