| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheLegion a răspuns:

Păi e greu de ales dar cred ca ar trebui să fie cel care s-a dedicat cel mai mult site-lui.

| change12 a răspuns:

Cretaker-aduce o raza de llumina in monotonia site-ului daca nu iese va invadez cu chilotii portocalii

| Linda100 a răspuns:

Corect! No name sa fiebig grin! Si mie-mi plac raspunsurile eitongue.

| Trăie a răspuns:

Avand in vedere ca are sustinerea multor utilizatori il voi sustine si eu pe Noname si sper ca ma va ajuta si pe minewinking

| Pufuleteeeee a răspuns:

NOname sa fiebig grin

| Izzaabellaa a răspuns:

NOname vot pentru ea

| ЯάdµСЦ a răspuns:

NOname

| BackInTime a răspuns:

Eu il votez pe NONname are raspunsuri foarte utile si folositoare si mai ales cu intelect el merita acest premiuwinking

| anonymus12345 a răspuns:

Elasexygagica laughing

| ArT_2528 a răspuns:

Eu o nominalizez pe NOName deoarece intotdeaua da raspunsuri bune si incearca sa te ajute si mi se pare cea mai activa utilizatoare TPU>big grin

| ArT_2528 a răspuns:

Frumos ar fi ca si cei nominalizati sa voteze pe cinevabig hug parerea meabig grin

| EckoTM a răspuns:

Il propun pe NOname... a ajutat foarte multi useri; plus ca are undeva pe la 1100 funde

| ExpoLOGO a răspuns:

Ma propun pe mine, deoarece dau raspunsuri bune si precise
ConsultantaSEO

| BriannaJ a răspuns:

Consider ca NOname ar trebui sa fie userul anului

| robert123 a răspuns:

Eu o propun pe Mumoasa este o fire intelegatoare si da raspunsuri bune

| AntoniaFollowill a răspuns:

I'mPerfect(a)! pentru ca da o groaza de raspunsuri utilethinking parerea mea

m.as nominaliza pe minelaughing da nu sunt asa cinicalaughing

| FunkySmile a răspuns:

Eu o propun pe 3ll3nu stiu... intr-un timp a dat multe raspunsuri folositoare, vorbeste deschis si fara inhibitii. tongue

| Sov95 a răspuns:

Din punctul meu de vedere utilizatorul Pacala ar trebui sa fie ales Utilizatorul Anului pentru ca m-a ajutat de mai multe ori si am observat ca fost foarte activ in a da raspunsuri oamenilor...

| Lolittaa a răspuns:

Buna...stiu ca suna cam ciudat dar nominalizez pe @mistikk big grin m-a ajutat sa trec peste ceva foarte important in viata mea...

| Ancutzica_1406 a răspuns:

Noname pentru ca da cele mai bune raspunsuri si este cea mai de treaba

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Eu votez penteru NOname ori pentru bacemi sincer nu stiu dar unul dintre ei sau poate chiar pe mine glumesc NOname sau bacemi

| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Eu consider ca Bloondyna e cea mai potrivita majoritatea intrebarilor pe care le-am pus si am primit raspuns de la ea m-au ajutat mult...

| Andreeiutzav a răspuns:

Cred ca NOName ar trebui sa fie utilizatorul anului 2010 deoarece mi-e mi-a dat unele raspuns foarte bune:*si cred ca nu numai mie mi-a dat raspunsuri bunci ci la majoritatea din asta eu cred ca ea ar trebui sa fie:**

| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ a răspuns:

Votul meu merge la NOname, pentru ca raspunsurile pe care le da sunt bune >big grin

| anaisu a răspuns:

Eu o aleg pe noname deoarece mereu a dat raspunsuri intelepte si nu a gresit nici o data o consider ceea mai potrivita si plus e expert TPU:*

| sonia_3318 a răspuns:

Eu nu ma cred cea mai buna sad. voi trebuie sa credeti asta big grin eu sunt o fata plina de mister sunt sociabila ma bucur de viata dar mai am si zile proaste big grin deci cine ma voteaza pe mine voteaza dreptate si multe party-uri laughing rolling on the floor

| xyzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Noname e cea mai tare!

| Alextpuro a răspuns:

Noname

| Adriana_8922 a răspuns:

NoName deoarece :
-da raspunsuri complete
-raspunsuri inteligente si folositore
-este un membru TPU devotatwinking