| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| LoveYouR a răspuns:

Pai eu cred ca NOName

| Bot a răspuns:

NOname

| Bot a răspuns:

NOname da cele mai bune rasp, eu consider ca ar trebui sa fie userul anului.

| Minalore a răspuns:

CutZuu - are foarte multe raspunsuri folositoare si va spun pentru ca sunt in clasa cu ea, sa stiti ca e in clasa a IV - a. kawaii - si aceasta fata ar fi o alegere buna... m-a ajutat si pe mine si am vazut ca are raspunsuri foarte folositoare. Singurul defect este ca nu a mai intrat de mult. aℓγήa ツ - are in jur de 40 de raspunsuri castigatoare si este o fata de treaba.Nu am prea vazut-o vorbind urat sau ceva.Sunt o gramada de utilizatori care merita sa fie alesi insa acesti utilizatori mi-au venit prima oara in minte. Stiu ca sunt o gramada care sunt mai buni decat acestia, insa, cum am spus si mai de vreme: utilizatori care i-am mentionat mi-au venit prima oara in minte... Sper sa alegeti utilizatorul potrivit si sa aveti dreptate cand il alegeti pe acela.Pa! happy

| Minalore a răspuns:

Vreau sa adaug ca si NOname merita ales - imediat cand am vazut cati utilizatori voteaza pentru el / ea am vrut sa ii vad profilul si am observat ca are in jur de 1000 de fundite si chiar merita ales can va ganditi ca a facut rost de aceste fundite din Aprilie 2010 pana acum(un timp foarte scurt dupa parerea mea). Prin urmare...Hai NOname! happy

| madagascar a răspuns:

Mie imi place brigaela, pentru ca se vede ca are cunostinte.

| Bishop a răspuns:

Eu sunt de părere că NOname merită acest titlu. Ajută pe toată lumea, e amabilă cu toţi si dă răspunsuri folositoare celor care cer ajutorul. Felicitări NOname.

| Tourniquet a răspuns:

@Bacemi happy

| Tourniquet a răspuns:

Scuzati-mi tampenia de a nu da argumente, ii multumesc lui Bacemi pentru atentionare!

Deci @Bacemi as vrea sa fie Userul Anului 2010 deoarece :
-e activ pe site
-are o vechime pe site
-da raspunsuri inteligente, nu copy-paste de pe net cu 1 raspuns de ti-e lene sa-l citesti.
- si multe altele...

| ahlrh a răspuns:

Sunt unul dintre utilizatorii FOARTE ACTIVI (din data din care am început), nu vreau să mă declar cel mai bun prin "Utilizatorul anului" dar aş dorii să fiu cunoscut ca şi "Expert TPU", eu doresc ca "NoName" Să fie userul anului pentru că Brigaelei, i-a expirat "Funda" De utilizator al anului...NoName îndeplineşte toate funcţiile menţionate în regulament, pe ea o găsim şi la 3 noaptea pe site.(100%).
Detalii despre NoName, chiar dacă nu am vazut-o vreo dată:
Este de treabă,
Are un mare bun simţ
Nu se leagă de noi dintr-o prostie
Pune întrebări şi răspunsuri de gust foarte bun.
Gramatica este foarte bună, faţă de-a mea...
Exprimarea este foarte corectă,
Este de gaşcă
Nu am observat să aibă fiţe sau probleme cu cineva
Este o persoană liniştită...
Ce să zic... IDEALĂ PT ACEST POST!

| Jadis a răspuns:

Buna.de asemenea o nominalizez pe NOname. Nu doar ca mi-a raspuns foarte util si frumos la intrebari, m-a ajutat atat pe mine cat si pe restul lumii, dar e si foarte activa pe TPU si tot timpul dau de raspunsurile ei care sunt extraordinar de utile. Te pup :*

| Saturday a răspuns:

NOname. El/Ea da cele mai bune raspunsurihappy

| pwp a răspuns:

Eu o nominalizez pe NOname pentru ca, dupa parerea mea este utilizatoarea cea mai activa, care stie cand e de gluma, si cand e serios.
care ajuta fara sa ceara fundita.
care si-a castigat ranqul fara sa cerseasca voturi

sper sa castige NOname love struck

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Il propun pe utilizatorul @Bacemi pentru ca mereu a fost impartial si nu a judecat pe nimeni! Este un baiat foarte de treaba si cu mult bun simt! Are toate calitatile necesare!
Plus ca se implica in problemele celorlalti si in afara TPU-ului, ceea ce e de admirat!

| MonicutZZa a răspuns:

Eu o nominalizez pe Brigaela. Raspunsurile ei mi se par cele mai complete si cele mai folositoare. Cel putin pe mine m-a ajutat foarte mult, deci o nominalizez si ii urez succes!

| MusicisMusic a răspuns:

@Bacemi merita...Sociabil,iti deschide ochii si nu da copy-paste de pe Wiki**dia la fel ca NOname, filtreaza raspunsurile si are foarte multi prieteni cu capul pe pamant si pe umeri pe sitetongue

| Jeremy1 a răspuns:

Il votez pe Bacemi pentru ca face parte dintr-un grup restrans al persoanelor ce dau raspunsuri eficiente, fara sa se astepte sa primeasca ceva.

| Ervin a răspuns:

Sunt cel mai tare. pune-mă preşedintele TPU-ului şi nu scad salariile cu 25% laughing

| Ervin a răspuns:

Deci mă nominalizez:

-în mai puţin de un an am reuşit să fac 14978 puncte în ierarhie
-am ajutat mulţi useri cu lucruri utile chiar dacă n-am primit fundă frustrated
-nu am conflicte
-dacă nu anul ăsta, anul viitor OBLIGATORIU! laughing

| Ervin a răspuns:

E clar că NOname va fi useru anului. asta e. pe anul viitor crying

| NeverTheLess a răspuns:

Votez pentru utilizatoru Bacemi pentru ca:
1. Sfaturile sale sunt mereu utile si niciodata nu ia in ras problemele pe care unii dintre noi chiar le au.
2. Mereu este dornic sa ajute fara sa astepte in schimb fundite sau alte recompense.
3. E destul de activ si pasionat de site si ocupa un loc foarte bun in top happy.

| giovana a răspuns:

Consider ca NOname merita acest titlu happy

| giovana a răspuns:

NOname are deja atatea voturi, o felicit din suflet, incat o votez binemeritat pe @april. Este inteligenta, romantica, cu mult bun simt, are cultura vasta, raspunde si la intrebarile "speciale" cu multa delicatete si intelepciune, nu se implica in nici o situatie conflictuala intre useri. Este o femeie deosebita, pe care o respect mult si ii citesc cu mare placere toate raspunsurile. Cred ca merita acest titlu de user al anului, mai mult decat oricare dintre useri. Propunerea mea ar fi, sa se infiinteze pe langa userul anului si o sectiune pentru tineret, de pilda cel mai popular si atunci cred ca ar fi corect.

| giovana a răspuns:

NOname are deja atatea voturi, o felicit din suflet, incat o votez binemeritat pe @april. Este inteligenta, romantica, cu mult bun simt, are cultura vasta, raspunde si la intrebarile "speciale" cu multa delicatete si intelepciune, nu se implica in nici o situatie conflictuala intre useri. Este o femeie deosebita, pe care o respect mult si ii citesc cu mare placere toate raspunsurile. Cred ca merita mai mult decat oricare dintre useri. Propunerea mea ar fi, sa se infiinteze pe langa userul anului si o sectiune pentru tineret, de pilda cel mai popular si atunci cred ca ar fi mai corect.

| Dmonik a răspuns:

Nu exista niciun criteriu? Putem fi oricat de subiectivi?
Psiholoaga, Hep, Cretaker.

| Haydee a răspuns:

Hmm... m-am gandit la 4 utilizatori:
Legiuitoarea...
constantaproca...
Eliana...
NoName...
Motivele sunt evidentewinking

| Nicolelenaa a răspuns:

NoName cred ca ar fi cea mai potrivita ptc. i-am citit majoritatea raspunsurilor si m-au ajutat foarte mult
toate raspunsurile ei sunt foarte folositoare
nu stiu de ce mai incerc sa argumentez
ea ar fi perfecta pentru. titlul acesta
(sau el )

| Nicolelenaa a răspuns:

Cand am scris NoName Vroiam sa scriu NOname.
Ea sa castige. >big grin

| amanda33 a răspuns:

Eu il aleg pe bacemi, este un user cu adevarat folositor siteului, linistit si raspunsurile lui sunt intr-adevar utile

| Roxana_2583 a răspuns:

Eu il votez pe Bacemi pentru ca este cel mai bun, are raspunsuri la subiect, stie sa ajute, sa vorbeasca si sa fie prieten cu toata lumea... mie una mi-a dat cekle mai multe raspunsuri care chiar mi-au fost de ajutor iar el merita sa fie userul 2010 pentru ca E CEL MAI TARE DINTRE TOTI

Bacemi