| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Foarte grea alegere, deci dintre persoanele: Brigaela, Legiuitoarea, Bacemi, Abh, Elianna, NOname, care mi se par cei mai buni, o aleg cu greu pe Elianna, cu greu pentru ca toti cei mentionati sunt extrem de buni.
Deci m-am uitat peste raspunsurile si intrebarile lor si mi-am facut o idee despre fiecare in parte, adevarul este ca toti se aseamana(sunt activi, au dat raspunsuri folositoare, au ajutat etc) dar unul dintre ei trebuie sa iasa utilizator al anului.
Dupa cum am zis, am ales-o pe Elianna.
De ce am ales-o pe Elianna?
-in primul rand este un utilizator foarte activ,
-a dat mereu raspunsuri inteligente, folositoare(nu ma refer la acele voturi), ma refer la raspunsuri care chiar au fost inteligente si ajutatoare.
-are cont pe acest site din 12 Feb 2010, are 6537 raspunsuri, dintre care 674 au primit funda(poate altii au mai multe, dar ea are mai putine dar inteligente si ajutatoare), a devenit expert TPU pe 30aprilie2010, in numai 2 luni jumate de la activarea contului,
-Din cateva raspunsuri date de ea am aflat ca este experta in tot ce tine de pisici.
Este destul de cunoscuta pe acest site din cauza activitatii sale pe acest site precum si pentru faptul ca a dat raspunsuri ajutatoare.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Îl aleg pe Bacemi. Este într-adevăr unul din cei mai utili de pe site. Sfaturile sale sunt pertinente, ajută total necondiționat iar recunoștința primită îi ajunge ca şi recompensă. Asta nu înseamnă că nu merită mai multhappy

| Maximus a răspuns:

Consider ca Bacemi ar trebui sa fie userul anului datorita faptului ca este una din putinele persoane care intr-adevar au avut un sfat bun de dat persoanelor care aveau nevoie de el, chiar daca nu intotdeuna raspunsul sau a fost considerat ca fiind castigator, dar avand in vedere timpul, seriozitatea si de multe ori punctualitatea de care acesta a dat dovada, sunt convins ca el este cel ce trebuie numit a fi Userul Anului 2010!

| piticot a răspuns:

Ciao.
Sincer pana in seara asta nu stiam nimic de chestia asta dar stiu ca nu trebuie sa stau pe ganduri.Nominalizez pe Bacemi pentru ca parerea mea:
-este impartial
-raspunsurile sau intrebarile lui nu jignesc pe nimeni
-nu intreaba si nu raspunde doar de dragul de a o face
-este mai mult decat activ pe TPU.

| Nightfall a răspuns:

Il propun pe Bacemi.
-este activ, cu peste 12. 000 de raspunsuri, din care peste 1300 sunt castigatoare
-raspunsurile lui sunt ample si argumentate, in special cand se cere
-este politicos
-ajuta pe oricine are nevoie, nu face diferenta intre persoane
-cauta sa incurajeze prin raspunsurile sale, chiar daca situatia il defavorizeaza pe cel care are nevoie de ajutor

| elasexygagica a răspuns:

Eu una votez pentru Bacemi pentru ca este bunoc raulove struck si foarte sensibil drooling, il ador love struck, dar las nominaliza si pe Harciog pentru uimitorul sau simt al umorului love struck

| cristina_3322 a răspuns:

Il votez pe Bacemi utilizatorul anului pentru ca a dat multe raspunsuri folositoare, raspunsurile sunt gandite, si eventual se pune in situatia persoanei care a pus intrebarea, astfel incat raspunsul este ca un sfat de la un prieten. Are o activitate pe acest site de apreciat.

| Minty a răspuns:

@onutzu Mi se pare ca s-a implicat mult de cand a intrat pe site.chiar merita.

| Vampă a răspuns:

NoName pentru că ea/el dă cele mai bune și folositoare răspunsuri

Votez NoName[love struck]

| missouri a răspuns:

NoName. Nici nu se pune problema. happy

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Eu consider sunt o persoana foarte de treaba si dau sfaturi utile. Eu cred ca user-ul "Eu" e cel mai bun... adica eu happy

| Isabelamaria21 a răspuns:

Noname eu pe ea o votez

| MysticWayz a răspuns:

Votez pentru NOName deoarece :
1. a ajutat pe foarte multi useri
2. a dat raspunsuri foarte utile, elaborate, nu a dat doar raspunsuri la intamplare
3.este foarte activa

| maria ;x a răspuns:

Eu cred ca uitilizatorul Bacemi ar trebui sa fie userul anului, deoarece este o un baiat cu bun simt si ajuta neconditionat!happy

| andrei a răspuns:

Votez pe NOname happy

da sfaturi utile si e destul de activ/a

| CybeRAthlete a răspuns:

Multumesc tuturor celor ce m'au nominalizat (nimeni) laughing
propun NOname. e mult prea evident.
bafta

| Crisyy a răspuns:

NOName

| Crisyy a răspuns:

Cum am mai spus NOname deoarece da raspunsuri concrete/utile si este activahappy

| Biby a răspuns:

Eu votez NoName!
1.Este foarte prietenoasa cu toata lumea de pe site.
Este foarte unica, ea nu da copy-paste de pe calculator cum fac aproape toti useri.
2. Ea raspunde pentru ca vrea sa ajute! Si niciodata nu a cerut o fundita.
3. Da raspunsuri folositoare si ample pentru toti.
4.Ne-a dovedit ca este activa, prin foarte multe raspunsuri.
5.Este unul dintre cei mai cunoscuti useri de pe site.
Bravo NoName!
5.

| Serena1993 a răspuns:

Noname! cu siguranta...big grin

| TDGMeebu a răspuns:

O nominalizez pe NOname. Este de ajutor, nu da copy-paste de pe google, nu se leaga de noi degeaba etc.

| anca_3211 a răspuns:

Eu as dori ca Bacemi sa fie userul anului deoarece am avut de invatat si din raspunsurile pe care ni le-a dat dar si din intrebarile acestuia.
Va multumesc!

| geoox550 a răspuns:

Hai te rog:X.

NOname!

| SalutTpu a răspuns:

NOname merita sa fie userul anului 2010 pentru ca cel putin luna asta am vazut multe raspunsuri de ale ei folositoare pentru persoanei care i-a raspuns dar si pentru mine(de exemplu). Are simtul umorului iar raspunsurile ei au coerenta. Mai ales daca poate sa ajute, raspunde la orce gen de intrebare chiar daca ai fi una,, stupida''. Tinand cont ca ajuta oamenii 15 Aprilie 2010 si a devenit asa de repede expert, merita tot respectul.

| βσσblėėŝ a răspuns:

Eu zic Noname pentru ca a dat raspunsuri folositoarebig grinsi aste foarte activ/a

| KidOoNh a răspuns:

Ce sa zic NOname si scuze noname pentru ce am zis cu siguranta NOname big grin

| KidOoNh a răspuns:

O aleg pe NOname pentru ca am vazut ca ea chiar merita pentru ca a ajutat foarte multi oameni si este draguta adica ea daca ii spui vorbe urate nu te jigneste inapoi ci iti raspunde in asa fel in care sa nu te supere de clar NOname UTILIZATORUL ANULUI! big grin

| Acvila a răspuns:

Eu o nominalizez pe I'm Perfect(a).
Este rationala, sfaturile pe care le da, le da din inima, incearca sa ajute si nu foloseste tehnica copy-paste Google.tongue

| AndutzaAndu a răspuns:

Mamă ce repede a trecut timpu'...straight face parcă numai ieri alegeam userul anului sadhee hee.
Păi, eu o nominalizez pe NOname big grin. Este un ajutor de nădejde, îmi plac răspunsurile ei de la bun început pentru că le răspunde scurt şi la subiect celor ce pun întrebări şi îmi place simţul ei al umorului. laughing big grin
Şi şi Bacemi ar merita titlu' ăsta din plin pentru că le dă, cred, răspunsuri sincere la toţi şi ce să mai zic, este super de treabă tongue.
Dar o votez pe NOname, totuşi...

| Eღilia62 a răspuns:

Il/O nominalizez pe NOName! Pentru ca este foarte activ(a), da raspunsuri folositoare si corecte din punct de vedere gramatical.Si este si foarte popular(a)!