| realitatea.net a întrebat:

Gigi Becali nu poate parasi tara. Cum comentati?
(detalii aici http://www.realitatea.net/......42472.html )

67 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Justitia nu se putea dezice de ceea ce succesiv in atatea instante a hotarat, cu atat mai mult cu cat nu au aparut date noi in speta respectiva. Mira

leonardk
| leonardk a răspuns:

Circ ieftin. Curios sunt cine il toaca si de ce.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu stiu daca o astfel de decizi merita sau nu comentata. Nu paraseste tara si gata... Probabil va urma un proces. Dar oricum e o nedreptate zic eu. Multi au votat PRM pentru Gigi asa cred.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu comentam...laughing

auran
| auran a răspuns:

Probabil procurorii asteapta sa-si puna la punct engleza si dupa aceea ii da drumul cu siguranta!

cami
| cami a răspuns:

Nu cred ca este un pericol chiar atat de mare, incat sa nu poate parasi tara...Nu a dat in cap, nu a lua din buzunar. A fost pur si simplu -legitima aparare-
PS: Imi pare rau pentru Gigi Becali.

| hândel a răspuns:

Sa fie sanatos si el si Baseasca, ambii mandria Romaniei.

| selef a răspuns:

Fix problema lui nu ma intereseaza Becali.

| giovana a răspuns:

Foarte bine! Nu cred ca trebuie sa ajunga in Parlamentul European.
Nici nu fusese investit oficial si ameninta cu circul pe care il va face in PE, si alte "mascareli" de-a lui. Chiar avem nevoie de becali acolo? Chiar trebuie sa ne jenam de ce va face si ce se va scrie in ziare? Nu ne ajunge Italia si Spania?

prfml
| prfml a răspuns:

Nu conteaza numele sau persoana, legea este una pentru toti.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Asa.si? Mai bine.nu ne poate face de ras mai departe de granitele romaniei(in direct). dar mai ales ca simte limba engleza prin vine-i curgandlaughing

| greg a răspuns:

Batjocura.

| kh1ss a răspuns:

Nicicum... ce sa comentezi la asta? nu poate parasi tara si punct... pe noi restul populatiei ne afecteaza cu ceva? nu...

| sese a răspuns:

Daca este sentinta definitiva a unei instante nu se discuta se executa.Numai un cretin ca "jiji' poate comenta de genul:"Dumnezeu "m-a facut" liber, sunt europarlamentar plec si ce o sa-mi faca? am imunitate".

| DiMoDi a răspuns:

Uite de ce aveam eu insomnii!
Ajunge că poate EBA ajunge la Bruxelles să ne facă de cacao... se descurcă ea (cu "succesuri") şi fără oierul atomic sad

| Princessee a răspuns:

Nu mi se mare corect.
El este un om, iar daca vrea sa se relaxeze dupa o detentie, nu poti?!
E nedrept.

| dispe a răspuns:

Eu am mers la vot pentru prima data si nu voi mai merge niciodata probabil. Am votat prm pentru gigi becali din cauza lipsei unei justitii corecte. Acum am aflat ca o judecatoare face ceva pe optiunea mea la vot. Ce sa mai zic de justitie?! asa este justitia din Romania.

| tukhey23 a răspuns:

Poi era singurul care facea, ceva pentru. tara asta happy

| dulshe a răspuns:

De acord cu @pinky

| Bianca26bb a răspuns:

Legea... Sunt sigura ca daca ar fi o alta persoana, pedeapsa ar fi mai mare

| cutache a răspuns:

Foarte bine, dar cum ajunge la belgieni?

| nicoleta_7357 a răspuns:

Sincer, ma bucur pentru asta, prntru ca nu mi se pare corect ca un om atat de incult ca el sa poata ajunge reprezentantul Romaniei in Parlamentul european.In plus, nu se impaca prea bine cu legea.

| GreenSky a răspuns:

Mi se pare absurd...

| silvio a răspuns:

Eu zic: Lasati-l, domnilor, sa plece! daca promite ca nu se mai intoarce! rolling on the floor

| LoveForShania a răspuns:

De ce nu o poate parasi? Orice om poate parasi tara, in plus, el e Gigi Becali... dar sa fim seriosi! Poate sa fie si Obama ca tot un om simplu este! Dar de ce nu o poate parasi? E absurd! Eu cred ca ar trebui sa o paraseasca daca vrea.

| eni a răspuns:

Foarte bine.Sunt oameni mult mai destepti care ar trebui sa ne reprezinte ca europarlamentar. Din pacate cei cu relatii si cu bani ocupa functii importante, ca si in alte domenii.Sunt tineri mult mai destepti care ar trebui sa ne reprezinte.Si legea sa fie lege pentru toti, dar din pacate...lasa de dorit.

| eni a răspuns:

Foarte bine. Din pacate multi si-au cumparat locurile cu bani, iar altii cu studii raman in urma.Nu ar trebui sa ne reprezinte ca europarlamentar.Sunt persoane mai destepti care ar trebui sa ocupe aceste functii.

| laurentiu_9029 a răspuns:

Nu este corect asa ceva. Giginho nu a facut nimic rau si nu merita asta.

| anamariah a răspuns:

Sincer, cam merita deoarece este si el un "hot" si sarlatan, ca toti patronii cluburilor sportive si politicienii. dar, nu este un pericol public si intr-un fel ar trebui lasat sa paraseasca tara. oricum.cu oameni ca el si baseaca, ne facem de rahat in toata lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic de comentat. Daca e gigi becali care e problema? Nu are voie sa paraseasca tara si gata.