| IoanaSanziana a întrebat:

Cine e cea mai tare miley cyrus, selena gomez sau demi lovato?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez. TPUser : chiar a detronat-o sa stii. am si eu revista!

Selena Gomez e draguta si amuzanta. Ea nu se stramba niciodata in poze, cum face Miley de obicei. nu a fost prinsa aproape niciodata de paparazzi. Miley in schimb, de multe ori. In fine, Selena Gomez e mai matura decat Miley. Miley joaca rolul Hannei M., un personaj pentru copii mici. Dar hai sa nu mai vorbim de Miley, care cu siguranta nu e cea mai " cool". Demi Lovato e prietenoasa, amuzanta. Eu as zice ca, cele 2 prietene, sunt la fel de talentate. Selena o intrece la frumusete, Demi la amuzament ca sa zic asa. Deci : miley cu siguranta nu, demi... poate si selena gomez sigur!

130 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer toate sunt grozave ,dar cea mai tare e Miley, apoi Demi si ultima Selena fiindca e cu fite .Dar Miley era chiar super cand era mica si nu cu prostii asa ca miley fii dinou Hannah pentru ca atunci viata ta era un vis si acum tot esti grozava dar dai concerte oribile cu dans la bara si cu costume goale.Doar aminteste-ti ca eu Jenifer vreau sa i-ti amintesti cand erai Hannah ce stil aveai a spus fanul ce canta exact ca tine si inca plang in camera ca pierdem un talent ca tine.
Aduti aminte de i miss you sau de rock star sau de best of both worlds sau de multe alte cantece grozave .Eu vreau sa i-ti calc pe urme si da-ti seama ca sunt multe fete care te au ca exemplu pentru cine erai i-ti spun doar fi ca inainte .
Ioana te rog scrie acest mesaj peste tot pe internet si arata lumii cine e Miley. Mesajul meu s-a incheiat dar miley deschide-ti ochi.
Ioana intreaba cine are adresa lui miley si scriei ce am spus chiar daca vrei sub numele tau dar faua fiindca nu mai rezist si faua inainte sa se tampeasca .In fine Miley e prima apoi Demi si Selena.
NU UITA CE TI-AM SPUS TE ROG SOARTA LUI MILEY DEPINDE DE TINE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer toate sunt grozave ,dar cea mai tare e Miley, apoi Demi si ultima Selena fiindca e cu fite .Dar Miley era chiar super cand era mica si nu cu prostii asa ca miley fii dinou Hannah pentru ca atunci viata ta era un vis si acum tot esti grozava dar dai concerte oribile cu dans la bara si cu costume goale.Doar aminteste-ti ca eu Jenifer vreau sa i-ti amintesti cand erai Hannah ce stil aveai a spus fanul ce canta exact ca tine si inca plang in camera ca pierdem un talent ca tine.
Aduti aminte de i miss you sau de rock star sau de best of both worlds sau de multe alte cantece grozave .Eu vreau sa i-ti calc pe urme si da-ti seama ca sunt multe fete care te au ca exemplu pentru cine erai i-ti spun doar fi ca inainte .
Ioana te rog scrie acest mesaj peste tot pe internet si arata lumii cine e Miley. Mesajul meu s-a incheiat dar miley deschide-ti ochi.
Ioana intreaba cine are adresa lui miley si scriei ce am spus chiar daca vrei sub numele tau dar faua fiindca nu mai rezist si faua inainte sa se tampeasca .In fine Miley e prima apoi Demi si Selena.
NU UITA CE TI-AM SPUS TE ROG SOARTA LUI MILEY DEPINDE DE TINE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca miley e cea mai draguta nu pot renunta la ea o iubesc cu adevarat si nu cred ca selena a detronat-o pe miley si oricum daca a facut-o tot miley ramane ea are miliane de fani dar eu sunt nr1 am platit aproape toti bani pentru ea ca sa o vad nu pot sa spun ca selena si demi nu sunt dragute dar mai nu face asa lucrurile cum o suce capul ea isi urmeaza inima o iubesc si tot deauna o voi iubi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o aleg pe miley cyrus nu ma simt bine pnt ca si selena gomez este frumoasa da demi ma cam enerveaza cate o data mereu cand rade scoate dinti aia in fata daca ar fi sa dau note as da asa miley 9 selena 8 si demi 6 daca as fi sa le cunosc in realitate nu ar fi asa cum am zis eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus e tare, o iubesc si pe ea si pe selena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus, desigur selena e o exipirata nu se compara cu miley deloc voi sunteti ratati daca tineti cu selena, ea joaca intr-un serial pentru copii ce dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena dupa aia Miley si dupa aia Demi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez pentru ca e draguta frumoasa sincera...miley e prea prefacuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi Lovato si Selena Gomez sunt cele mai tari decat Mileymulga. Ele sunt mult mai destepte si mai frumoase decat miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley e inregula. e draguta si canta foarte bine. de selena nu prea imi place pentru ca e increzuta. demi elte frumoasa amuzanta si prietenoasa si pedeasupra canta ffffffffoarte bine. daca ar fi sa dau note:demi10 miley9 iar selena 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca miley este amuzanta selena frumoasa iar demi inteligenta si draguta daca ar fi sa le dau note ar fi demi 10 selena10 iar miley 6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate 3 dar SeLeNa GoMeZ pe primul loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomenz si demi lovato sunt cele mai tari ele sunt cele mai bune prietene i love you selena si demi sunt frumoase amandoaua si ies foarte bine in boze amandoua dar de miley ce sa zic e o egoista cum ia vrea sa faca fileme... astai fata? nu cred cele mai tari sunt selena si demi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomenz si demi lovato sunt cele mai tari ele sunt cele mai bune prietene i love you selena si demi sunt frumoase amandoaua si ies foarte bine in boze amandoua dar de miley ce sa zic e o egoista cum ia vrea sa faca fileme ... astai fata ? nu cred cele mai tari sunt selena si demi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1miley cyrus, 2selena gomez, 3demi lovato. eu asa cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte mi-a placut foarte mult de selena gomez dar de can am inceput sa ma uit la Sony si steluta ei norocoasa a inceput sa-mi placa mai mult de demi de maily nu stiu ce sa zic nu prea imi place de ea in fine are o voce frumoasa daca ar fi sa dau niste note ar fi asa demi lovato 10 selena gomez9 iar miley cyrus6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez este cea mai tare. miley ma enerveaza rau de tot.
demi este draguta si talentata dar mie imi place cel mai mult selena gomez.
miley este demodata rau de tot. adica si mie mi-a placut miley dar are prea multe fite in ia. prima este selena, demi si ultima miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez si demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o ador pe selena, un vot pentru ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca selena gomez este mai tare. Dupa aceea vine demi lovato si miley cirus. Dac vrei poti sa cauti pe internet si o sa vezi ca este un top cu cele mai tari vedete disney chenel.selena gomez a fost votata cea mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Selena, Miley, Demi, sunt frumoase in felul lor, canta fiecare in felul ei, si multe altele in felul lor...Deci nu pot alege nici una, toate sunt faimoase in felul lor. Si pe Miley au prins-o o data paparazzi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cea mai tare este Demi Lovato.Pentru ca ea este:frumoasa, desteapta, talentata, creativa.Are o voce foarte frumoasa si joaca foarte bine in filme.Stie sa danseze foarte bine.Si mai stie sa cante la multe instrumente. Ce a ce dovedeste ca este talentata si desteapta.Are o familie minunata care fiecare dintre ei au ajuns niste oameni minunati la fel ca ea. Sper ca m-am facut destul de clara despre tot ce am zis de Demi Lovato. Ea este o fata bine crescuta de niste parinti care au stiut sa o educa.Asa ca nu mai vreau sa se mai vorbeasca urat despr ea.Demi Lovato este cea mai tare dintre:Miley si Selena.eu nu asi putea sa spun lucruri urate despre cele doua pentru ca daca asi face in seamna caasi minti. dar mie mi-a placut cel mai mult de Demi.Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena pentru ca am auzit ca dupa ce se termina sezonul "Hannah Montana Forever" selena o sa joace rolul lui miley cyrus. si demi e superdraguta dar selena e cea mai tare