| IoanaSanziana a întrebat:

Cine e cea mai tare miley cyrus, selena gomez sau demi lovato?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez. TPUser : chiar a detronat-o sa stii. am si eu revista!

Selena Gomez e draguta si amuzanta. Ea nu se stramba niciodata in poze, cum face Miley de obicei. nu a fost prinsa aproape niciodata de paparazzi. Miley in schimb, de multe ori. In fine, Selena Gomez e mai matura decat Miley. Miley joaca rolul Hannei M., un personaj pentru copii mici. Dar hai sa nu mai vorbim de Miley, care cu siguranta nu e cea mai " cool". Demi Lovato e prietenoasa, amuzanta. Eu as zice ca, cele 2 prietene, sunt la fel de talentate. Selena o intrece la frumusete, Demi la amuzament ca sa zic asa. Deci : miley cu siguranta nu, demi... poate si selena gomez sigur!

130 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maily e cea mai tare.dece credeti ca e o egoista si ca se stramba an poze ia uitati-va lo pozele voastre credeti ca sunteti mai frumoasa decat ia. si n-a fost selena prinsa de paparati finca nu e asa de populara ca maily.eu cred ca mail e mai naturala si ca avrut sa-si puna silicoane na vrut sasi dezamageasca fani. si numai ziceti ca hannah montana e un rol de copii mici ca va anselati. nati vazut macarca hannah montana macar mai da noi nu ca magicieni pe el nul maida da nou. si sa stiti ca maily e cool.mailylove struck.maily e o dulce o draguta canta minunat joaca minunat daca asi intalnio cred ca asi lesina.si ce nu e destul de populara pentru voi ce voi sunteti mai populare si ziceti ca se stramba ar trebui sa luati o poza cu voi ori care si una cu maily sa vedeti care arata mai bine nesimtitilor si nu zic ca selena e urata si de ia imi place si de ia dar mai mult de maily

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena, categoric, miley este nesimtita si cine nu a observat -e de domeniul trecutului, ea a devenit celebra datorita unui serial unde acela era doar un PERSONAJ, nu era ea in realitate. Si notele : Selena - 10, Demi - 9, si Miley - 8 la cantat si 2 la atitudine. Asa ca cine o sustine pe miley e clar ca are pana in 8 ani, pentru ca cei mici nu isi dau seama ca serialele de pe disney sunt doar NISTE SCENARII.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoa
delia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate trei dar mai akles miley e frumoasa draguza canta foarte bine joaca in multe filme cum ar fi hannah montana forever si e faimoasa le depaseste pe toate nu va mai ganditi e mileiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SELENA GOMEZ re foarte multe fata de cele doua e draguta frumoasa desteapa si multe altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare e miley si demy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maili e cea mai tampita pers. din tot globul impreuna cu demi sun proaste de calc-n gropi de ce nu se iau de mana amandoua ca tare lear sta bine si plus de asta selena este cea mai tare daca nu citesti revista bravo draguta nu mai vorbi prostii scia ca selena a detronato pe meili si pe demi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.miley cyrus
2.demi lovato
3.selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca toate sunt de treaba mie imi plac toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ma numesc cristina si eu cred ca selena este ce mai tare contacteazama pe nichita_cristina23@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez fiindca:ea a jucat in multe filme alaturi de prietena ei demi lovato.miley cyrurs e si ea o foarte draguta dar mie una sincer mi se pare increzuta nu stiu acum deci daca ar fi sa dau niste note la selena gomez as da 10 la miley cyrus as da 9 iar la demi lovato un 7...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asi zice selena gomez. zic asta pentru ca selena imi place mie
dar conteaza ca iti place tie mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demy cu siguranta ea este draguta si foarte talentata la cantat, ii ador cantecele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va urez sarbatori fericite si sa aveti pofte de toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus e cea mai tare! Eu daca ar trebui sa le dau note acestea ar fi : Miley Cyrus 10*, Demi Lovato 6, Selena Gomez 6 ( e la fel de varza ca Demi Lovato ).
Nu inteleg cum va poate place de Demi e urata, mai ales zambetul ei, si nici macar nu are voce!
Si cu Selena treaba e la fel : e egoista, si ii fura faima lui Miley Cyrus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Demi Lovato este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare e selena gomez dupa aia miley cyrus si demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus, de sigur! Ea este Regina Adolescentilor. Si comform revistei "POPCORN", la actorii anului Miley este pe locul intai Selena pe al doilea, iar Demi pe ultimul loc. Orcum Miley este mai matura deoarece aproape toate melodiile ei au fost puse pe posturi de muzica.Selena Gomez este copilaroasa rau de tot, cine ar juca intr-un serial despre magicieni. Astai pentru copii mici. Miley is first(prima), Selena este a doua, Demi a treia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus e o drogata deci cade de pe lista.demi lovato canta bine si e draguta dar uneori este prea suie. mie imi place cel mai mult de selena gomez. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca selena gomez, poate si demi dar si miley.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca myley este cia mai buna dintre toate daca ar fi sa aleg este mylei pentru ca e tare coool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez si miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U