| IoanaSanziana a întrebat:

Cine e cea mai tare miley cyrus, selena gomez sau demi lovato?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez. TPUser : chiar a detronat-o sa stii. am si eu revista!

Selena Gomez e draguta si amuzanta. Ea nu se stramba niciodata in poze, cum face Miley de obicei. nu a fost prinsa aproape niciodata de paparazzi. Miley in schimb, de multe ori. In fine, Selena Gomez e mai matura decat Miley. Miley joaca rolul Hannei M., un personaj pentru copii mici. Dar hai sa nu mai vorbim de Miley, care cu siguranta nu e cea mai " cool". Demi Lovato e prietenoasa, amuzanta. Eu as zice ca, cele 2 prietene, sunt la fel de talentate. Selena o intrece la frumusete, Demi la amuzament ca sa zic asa. Deci : miley cu siguranta nu, demi... poate si selena gomez sigur!

130 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca selena e cea mai tare o ador... ii stiu aproape toate melodiile si ma uit si la magicienii si pe demi o ador e superrr tare nu pot sa aleg intre ele amandoua sunt super si cat despre miley... e cam naspa nu stiu ea canta frumos dar de cand a inceput sa fie asa curva scuze da asa e nu o mai suport acum am citit ca joak in sex city (nu prea stiu cum se scrie):d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez e draguta si canta bine, joaca bine plus...ca e regina disney

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nicicun raspuns dar cred ca amandoua sunt tari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selene gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez este cea mai tare dintre miley cryus si demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrcus e de o mie de ori mai frumoasa mai draguta si mai matura ca si selena gomez care se crede tot timpul in centrul atentiei. oricum miley e si mai intelingenta caselena si in film si in realitate. miley are gusturi la moda, iar selena nu. in noa ei melodie selena are cea mai naspa rochie. deci miley are multe motive sa fie mai tare ca selena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai toate 3 sunt dragute dar selena nu-mi place sa si-a prins fite de demi e draguta rade tot timpul iar miley este frumoasasi imi place mult de tot de ea chiar daca a luat-o pe cai gresite haideti oameni buni ca recunoasteam ca e frumoasa miley cyrus :XXXXXXXX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Binenteles ca selena e cea maidraguta dar si demi. in rest maily e cam ratata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai tare este Demi lovato si exista putin adevar in fiecare comentariu dupa acest site daca ar fi sa le pun pe fiecare dintre cele trei pe cate un loc si as putea sa le dau o nota as spune
1 Demi Lovato 10 cu felicitari si cu urarile mele de bine
2 Miley Cyrus 9. 50(i-as fi dat 10 cu felicitari dar nu prea isi foloseste vocea superba in melodiile potrivite)
3 Selena Gomez 3 (inainte imi placea dar m-a dezamagitcu fitele de diva din ultimele luni)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena este cea mai tare! Este frumoasa, nu se stramba ca Miley, nu se droghiaza ca Miley, este o cantareata minunata. O ador pe Selena Marie Gomez e idolul meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena si demi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tare e selena gomez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca selena e cea mai tare dintre toate si f talentata draguta itodeauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar ca selena e cea mai tare e draguta si are o voce superba, dar si demi lovato dar in nicun caz miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne sunteti toti nebuni sigur ca miley e cea mai tare.adica so'-fi invechit ea dar sa nu uitam ca toti o cunoastem pe miley de cand eram cu toti mici deci cum naiba sa o alegeti pe selena gomez e zapacita asta vrea doar sa detoneze toate vedetele. ea nu iubeste fanii si muzica ci' faima ei. o urasc! e enervanta.deci miley e cea mai tare. daaaa'. eu stiu ca in sufletul vostru o iubiti pe miley.adica ea na-a spus secretul ei la toti ce mai vreti de la ea oameni buni...nu sa detonat! voi v-ati detonat! la cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyurus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez miley cyrus si-a pierdut farmecul demi lovato e si ia buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati gresit aproape toate eu personal cred ca majoritatea fetelor o iubesc pe miley pentru ca ste o vedeto mai veche referitor la note toate au zece
Asa ca nu tr sa le insultati pe nici una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi

| HermioneLove a răspuns:

Selena

| XDarkAngel a răspuns:

Miley are o voce mult mai buna si mai puternica decat toate trei, daca ati auzito live. si demi are o voce buna, trebuie sa recunosc. selena e frumoasa, dar nu are o voce cu care sa poata face note foarte sus, mai usoara si nu prea se pricepe live. ea e singura dintre cele doua care isi modifica vocea. note pentru VOCE:
miley 10;
demi 10;
selena 8.
oricum, raspunsul meu este miley happy.

| summergirl25 a răspuns:

Cu siguranta Selena Gomez!

| ArexuDeea a răspuns:

Demi Lovato pentru ca joaca cel mai credibil e foarte zambareata mereu amuzanta si draguta si a jucat in mai mult de 3 filme are propriul ei serial si canta din inima

| anonim333 a răspuns:

SELENA, SELENA si... o, da, SELENA! Ascult in FIECARE zi cate o melodie de a ei. Imi place foarte mult de ea pentru ca este frumoasa, talentata si o buna actrita si cantareata. Deci raspunsul meu este SELENA GOMEZ.

| simona16 a răspuns:

Selena Gomez.

| simona16 a răspuns:

Selena Gomez e cea mai tare! Nimeni nu o poate intrece!

| Lavinia1998 a răspuns:

Selena gomez apoi Demi apoi miley.miley era disperata ca paparazii no mai paga in seama. uitati clasamentul adevarat Selena 10*cu steluta Demi 9 iar miley 0*cu stelutawinking

| georgianaalexandra a răspuns:

Miley Cyrus

| Ioanakiss66 a răspuns:

Nu ma intereseaza ce ziceti voi Selena Gomez e cea mai atre nu e egoista de unde styity voi ce se intamla in viata ei nimeni numai ea sitie si ai vazut sa fie asa o diva si sa merarga cu samii goi la decernarea premilor gramy hello cauta pe nett poze si daca totusi nu sty sa cauti iti dau eu site holbate:
http://www.acasatv.ro/......-foto.html
mno acum ce mai zici si cu selena ce dovada poti sa--mi dai ca e asa de crazy
eu pe ea o aleg fiecare are decizia lui e ceam mai tare o besk si intotdeanuna as vrea sa o intalnesc deci fiecare cu preferintele lor (hey una dintre fanele lui selena dati-mi id vostru plzz)

| Ioanakiss66 a răspuns:

Nota selena 10 demi 9, 50 si miley 2