| IoanaSanziana a întrebat:

Cine e cea mai tare miley cyrus, selena gomez sau demi lovato?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena Gomez. TPUser : chiar a detronat-o sa stii. am si eu revista!

Selena Gomez e draguta si amuzanta. Ea nu se stramba niciodata in poze, cum face Miley de obicei. nu a fost prinsa aproape niciodata de paparazzi. Miley in schimb, de multe ori. In fine, Selena Gomez e mai matura decat Miley. Miley joaca rolul Hannei M., un personaj pentru copii mici. Dar hai sa nu mai vorbim de Miley, care cu siguranta nu e cea mai " cool". Demi Lovato e prietenoasa, amuzanta. Eu as zice ca, cele 2 prietene, sunt la fel de talentate. Selena o intrece la frumusete, Demi la amuzament ca sa zic asa. Deci : miley cu siguranta nu, demi... poate si selena gomez sigur!

130 răspunsuri:
| Madalina_2740 a răspuns:

Toate sunt la fel pentru ca fiecare are ceva special deci eu nu pot sps care mai faina sau cea mai tare pentru ca mi-a placut f mult filmul cu selena gomez o alta cenusareasa, dupa aia filmele alea cu mylei sau cu selana gomez filmul cu printese pentru mine toate sunt la fel da tare pwpw.

| AntiILoveSel a răspuns:

Nu'mi plk niciuna in mod special thinking da cred ca miley sh demi sunt in regula...makar ele nu se prefac "perfect princess" ca selina yawn e draguta sh e o actritza buna da nimic mai mult yawn personal... o aleg pe mileywinking stie sa isi traiasca viata

| carinutza_9306 a răspuns:

Parerea mea este ca inainte sa apara selena gomez miley era cea mai tare cea mai frumoasa cea mai placuta cea mai iubita si acum totul e invers selena este asa dar totusi toate trei sunt talentate dar dupa parerea mea selena este cea mai frumoasa si le intrece pe toate parerea mea.

| ivonik a răspuns:

Parerea mea e ca demi e cea mai tare, apoi urmeaza miley si apoi selena.

| Alexandra_1530 a răspuns:

Voi nici nu stiti sa scrieti corect si va dati cu parerea! Domnisoara TPUser sa stii ca Miley Cyrus(adica Cyrcus)Nu e asa o mare vedeta precum crezi? Oricum nu am nimic cu parerile voastre, dar nu spuneti minciuni! Paparazzi cunosc mai bine decat tine vedetele si stiu ei ce scriu in reviste! Eu zic asa 1.Selena Gomez(are carisma si se comporta perfect pentru varsta ei)2.Demi Lovato(are un caracter dragut si e sociabila)3.Miley Cirus(se crede grozava, dar nu e...acum nu mai are nimic...s-a facut de rusine pozand goala, atunci cand s-a drogat si s-a mai facut de ras cand s-a imbatat).Asa deci:daca ar fi sa facem un clasament dupa popularitate tot asa ar fi! Credeti-ma le cunosc pe toate personal! Mama e manager-ul lui Demi Lovato, dar fiind toate bune prietene am avut ocazi sa le conosc.Domnisoara care a trimis mesajul urmator m-a facut sa rad:Sincer toate sunt grozave, dar cea mai tare e Miley, apoi Demi si ultima Selena fiindca e cu fite.Dar Miley era chiar super cand era mica si nu cu prostii asa ca miley fii din nou Hannah pentru ca atunci viata ta era un vis si acum tot esti grozava dar dai concerte oribile cu dans la bara si cu costume goale.Doar aminteste-ti ca eu Jenifer vreau sa i-ti amintesti cand erai Hannah ce stil aveai a spus fanul ce canta exact ca tine si inca plang in camera ca pierdem un talent ca tine.
Aduti aminte de i miss you sau de rock star sau de best of both worlds sau de multe alte cantece grozave.Eu vreau sa i-ti calc pe urme si da-ti seama ca sunt multe fete care te au ca exemplu pentru cine erai i-ti spun doar fi ca inainte.
Ioana te rog scrie acest mesaj peste tot pe internet si arata lumii cine e Miley. Mesajul meu s-a incheiat dar miley deschide-ti ochi.
Ioana intreaba cine are adresa lui miley si scrie-i ce am spus chiar daca vrei sub numele tau dar faua fiindca nu mai rezist si faua inainte sa se tampeasca.In fine Miley e prima apoi Demi si Selena.
NU UITA CE TI-AM SPUS TE ROG SOARTA LUI MILEY DEPINDE DE TINE.

Ea crede ca o vedeta internationala ar asculta "sfatul" ei? Dca da...slabe sanse! Va pup si va iubesc, cu drag fanul number one al vedetelor de mai sus!

| Alexandra_1530 a răspuns:

Eu le cunosc personal! O sa le fac un clasament dupa frumusete si popularitate! 1.selena gomez 2.demi lovato 3.miley cyrus Asta e parerea mea! Va respect parerile! (ma obliga sa scriu cu litera micalaughing )

| alexandrabibi a răspuns:

Selena gomezzzzzzzzzzzz

| Crysstyna_2419 a răspuns:

Clar Selena Gomez. personal nu-mi plac drogatele sau stelutele verzi.

| ralocotsa a răspuns:

Si selena e draguta dar o prefer pe miley cyruslove struck

| maria_6997 a răspuns:

Selena gomesz