| nesuferit a întrebat:

Daca v-as spune ca eu sunt Isus m-ati crede? Adaug faptul ca am puteri supranaturale, adesea dupa ce fumez un joint incep sa vorbesc cu obiectele din jurul meu, si pot vedea viitorul cat si prezentul.
Dumnezeu fie cu voi!

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Isus va veni in toata slava Lui, si de data aceasta va fi judecator.Toti vor ingenunchea in fata Lui, pentru ca este Domnul Domnilor!

| nesuferit explică (pentru EmaS):

Iata-ma, momentan sunt doar in vizita pe pamant

| d33utza003 a răspuns (pentru EmaS):

Sa moori tu?raised eyebrows

| EmaS a răspuns (pentru nesuferit):

O sa faci o vizita si in iad.

| EmaS a răspuns (pentru d33utza003):

Ce expresie demna de o domnisoara!

| d33utza003 a răspuns (pentru EmaS):

Daca nu sunt domnisoara si sunt demonitza sau dracusoara?happy

| EmaS a răspuns (pentru d33utza003):

Asta da, ar fi o explicatie!

| nesuferit explică (pentru EmaS):

Doar cei ce au cu adevarat credinta in dumnezeu pot recunoaste a doua vizita a mea pe pamant. Isus nu va arata nici un gest spectaculos de data asta, nici o minune, doar pentru ca cei, care nu sunt siguri de credinta lor sa creada in cuvantul meu Dumnezeu sa aiba mila de tine ema!

| EmaS a răspuns (pentru nesuferit):

Fugi repede la doctor!

| d33utza003 a răspuns (pentru EmaS):

Draga mea nu mai intra pe astfel de intrebari ca iti faci rau singura daca dai de nebuni ca noi... nu suntem toti obligati sa credem in d-zeu...am facut si eu un pic de religie la scoala(mai mult obligata) si din cate stiu eu poti sa alegi intre bine si rau si nu te obliga nimeni sa iti schimbi parereawinking asa ca daca vrei sa ramai sanatoasa mental tine-te departe de astfel de oameni caci vom scoate ce-i mai rau din tine. crede-ma suntem constienti de ceea ce facem scumpo si ne-am ales calea in viata, cu ceea ce faci mai mult ne inraiesti. chiar daca nu se observa iti respect alegerea si felul pashnic de viata :*
dar daca incerci sa ma aduci la "credinta" nu faci decat sa imi dai motiv de amuzament

| Danutza27 a răspuns (pentru d33utza003):

Ma tu oi fi aia care o ducea tasu la Biserica cu lantul sa ii faca Sf Molifta si ai scapat ca ai rupt la ntul ca era chinezarie? Am inteles ca se mai atirnase si golanul de lant asta nu o fi tocmai autorul postului asta idiot.Luati voi doi separat sunteti,, fara pereche daca va pun impreuna sunteti,, gramada. Bine spunea bunica "maica ce se aseamana se aduna"

| Danutza27 a răspuns (pentru EmaS):

Ema pai tu ai uitat postul cu d-ra pe care o ducea tatal ei tiris ca pe porc la biserica si era legata cu lantul, asta cred ca este domnisoara respectiva, si ala care se atirna de lant este initiatorul topicului.Ce te tot miri atit leacul lor la bunicul in sat Sf Molifta, fezandati inainte de preacuviosii tarani

| Danutza27 a răspuns (pentru d33utza003):

Uite si leacul la narozi ca tine.
Mare belea pe parintii tai sa aiba asa nestemata la usa casei
Ma maninca pielea si povestesc pe forum TPU, cum ii rinduieste in sat la bunicu pe cei indraciti am explicat si ritualul. Povestea incepe de aici :sunt contactata pe privat de multi parinti care ma intreaba daca are Parintele din sat Har de la Domnul sa rezolve si cu draci mai batrini ca uite zice unul "fiica mea este muncita rau de un "dimone" ".Re are satul si Parintele leac pentru toti Pai mai oameni buni sa vedeti necazul ma suna bunicul plin de uimire ca in sat vin parinti cu tot felul de "indraciti " si abia mai face fata Parintele La cazuri mai grave, mai cheama si Episcopul locului. Povestea de unul ca dupa Sf Molifta au iesit din el o ciurda de dracusori, ca fulgii din perna si ii alergau ciinii prin sat si le gaureu cojocul cu coltii.Ba si cotoiul lu bunicu a prins ceva dracusori mai mici dupa puterile lui.O sa zici dar ce treaba au ciinii la Sf Molifta Re pai cind ies dracii din musteriu si o rup de fuga prin sat, slobozesc si taranii ciinii sa ii prinda ca le maninca gainile din batatura

| nesuferit explică (pentru Danutza27):

Ai stricat toata distractia de pe intrabarea mea straight face

| Danutza27 a răspuns (pentru nesuferit):

Intrebarea ta=WC in aer liber nu te supara ca vin mustele ca la,,, uite dau un inteligent sa nu zici ca sunt rea

| d33utza003 a răspuns (pentru Danutza27):

Mai "catzea" si iti zic asa datorita imaginii de la avatarul tau. nu te mai lua de viitoru meu barbat ca iti dau o cruce s-o cari in spinare de ramai lipita de asfalt.fai asta unde scrie aici pe site-ul asta ca trebuie sa ne bagi religia pe gat? eu tin minte ca scria ceva in genul "critici constructive" si raspunsuri care sa ajute.eu nu vad cu ce ajuti tu.te-ai oferit cumva sa dai un joint sau o bee ca sa intri pe intrebarea asta? scuze moi "ingerasu peleului" dar si daca as fi aia care face spume daca intra in biserica cu ce rasa lu mamica ta te deranjeaza pe tine? te-am intrebat eu pe tine ceva? fai obsedato sa vezi ce rad eu de tine cand o sa vezi ca d-zeu nu exista si in schimb vei vedea un mare nimic dupa moartewinkingd-zeu a fost inventat doar ca sa poata sa va f... in c... preotii si sa puteti fi maniPulati si subjugati inteligentilor.hai pisdis intoarce si celalalt obraz cum zice iisus-vezi am scris cu 2i ca sa nu te insult mai rauhappy

| Danutza27 a răspuns (pentru d33utza003):

@d33utza003 "nu te mai lua de viitoru meu barbat"
@danutza27
umflalai

| d33utza003 a răspuns (pentru Danutza27):

Il umflu bitha mea happy daca il desumfli tu mai intaiwinking

| nesuferit explică (pentru Danutza27):

Ce ma amuza crestinii astia, cum nu le convine ceva, imediat ajung la injurii, eu zic sa-ti schimbi religia, La satanisti am citit ceva gen daca te supara cineva DISTRUGE-L,

| Danutza27 a răspuns (pentru d33utza003):

Of Doamne dar tuta esti pai daca veniti amindoi la bunicul in sat ca tot sunteti plini (umflati) de draci Clar ca dupa toata paranghelia care o trageti, o sa fiti desumflati. Deci ca sa inchei cu voi il pui pe tatal tau sa ma contacteze pe privat si ii spun unde sa va duca, Sa ia cu el si un ap de filmat sa puna filmul pe internet sa vada si astia de pe TPU ce trage sufletul vostru.

| nesuferit explică (pentru Danutza27):

S-ar putea sa il transformam pe bunicu in ateu, daca imi iau nevasta si vin la el

| d33utza003 a răspuns (pentru nesuferit):

M-am uitat prin intrebarile tale si tocmai am recitit si eu cele 11 porunci sataniste:))
si sincera sa fiu nu inteleg cu ce drept comenteaza atat...pentru ca la rubrica scrie religie. iar crestinismul nu e singura religie. nu?

mesaj catre catelusa noastra si pentru ema[pe care o respect pentru ca chiar isi respecta religia nu ca catelusa]: http://ro.wikipedia.org/wiki/Religie verificati aici cate religii exista!:))

hai la un joint;)) fac cinste:P

| Danutza27 a răspuns (pentru nesuferit):

Au venit altii mai indraciti ca voi doi au adus si Episcopul locului si sa ii fi vazut ce pupau la Sf Icoane si beau Sf Agheazma cu cana.Garantat si pe nemernicul ala de nargal il cumintesc astia de la tara.Tu nu te mai ratoi atit pe aici ca dupa faza de fezandare (liota de bice pe cur) o sa reciti Tatal nostru fara sa mai fi stimulat.Mai greu o sa fie sa te insemni cu semnul Sf Cruci ca se atirna dracii de mina ta si nu o poti duce la frunte, dar au taranii leac si pentru tine ca de aici intervine Parintele cu cartea Sfinta

| d33utza003 a răspuns (pentru Danutza27):

Pe bune fata? tu esti de aia care pupa icoanele si crucile?

daca asa din intamplare mi-as tatua crucea pe fund ai veni s-o pupi?
sau poate icoanele erau pictate pe corpul tau de inger sidefat si de aia pupau aia icoanele?thinking nu stiu sunt si eu mica si intreb doar(nu m-am gandit la nimic pervers.cred) ca am vazut cuvantul stimulat acolo si nah ce vrei se mai aprind si beculetelehappy.ce pana mea e aghiazma?

| Danutza27 a răspuns (pentru d33utza003):

@d33utza003 "ce pana mea e aghiazma?
Vino la bunicul in sat cu indracitul (sotul) dupa tine si o sa vezi. Plecati si cununati de acolo si o sa pupati la miini ca tot satul va naseste (obiceiul locului sa pupi mina nasului).

| d33utza003 a răspuns (pentru Danutza27):

Deci aghiazma estee... vinu sau painea? bine oricum nu conteaza ca imi plac aman2 si nu trebuie sa merg la biserica sa le mananc.caci acolo au aroma de lumanari arsesad

| Danutza27 a răspuns (pentru d33utza003):

@d33utza003 "nu stiu sunt si eu mica si intreb doar(nu m-am gandit la nimic pervers.cred"
danutza27 ia uite si lupul in blana de miel acum de frica ritualului incepi sa cauti scuze eu zic sa te potolesti sa te faci copil de treaba si sa zici seara Tatal nostru obligat te insemni de 3 ori cu Sf cruce la inceput si usor usor mintea vine la cap ca nu te lasa Cel de sus la necaz ca uite ce zice Mintuitorul "eu sunt cel ce iese si aduce oaia ratacita" "Eu sunt cel ce se apleaca si ridica din noroi banul de arama pe care calca toti" nu te lua tu dupa fraieri ca ajungi asemeni lor

| nesuferit explică (pentru Danutza27):

Sotia e imuna la "agiazma" si la tot ce e divin in lumea asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danutza27):

Se scrie "mana", nu "mina", agramato.

| Danutza27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu scriu pe stil vechi fraierule

| Minks a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici nu ai dreptate, e acceptata si forma asta. Cat despre raspunsurile Danutzei, ca de obicei. Multe, proaste, pe langa subiect, dar amuzante.

| PredatoR a răspuns (pentru EmaS):

Get a life!

| 7alexandru7 a răspuns (pentru d33utza003):

Se zice: sa dai tu-n rai?

| pYluKraSfaTtzaT a răspuns (pentru EmaS):

Amuzantlaughing

166 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Draga mea,am venit de la Biserica,am avut partasie cu familia mea, am servit masa impreuna, iar acum va slujesc voua.Am fost foarte ingaduitoare cu el.Este o blasfemie ceea ce zice el, si daca nu se pocaieste, va merge in iad.Eu doar vreau ca el sa devina constient de ceea ce il asteapta.

| nesuferit explică (pentru EmaS):

Increderea in dumnezeu ti-a fost pusa la incercare, iar tu ai dat dovada de slabiciune, sper ca tatal sa aiba mila de tine La fel ca si in prima mea fizita, aroganta oamenilor, iau orbit si nu au putut vedea slava mea. Isus va iubeste pe toti

| MoonLight a răspuns (pentru EmaS):

Ema draga, dar tu nu ai servici? Esti cam mereu prezenta pe site. Sau ahm...va umple Dumnezeu frigideru si portofelu?

| FucktheSystem a răspuns:

Eu mereu zic că-s sfântă dar fraierii nu cred straight face

| nesuferit explică (pentru FucktheSystem):

Isus e cu tine, nu-ti fie teama de fraieri

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ma crezi ca sunt vampir si am 190 de ani?

| d33utza003 a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Ce super ar fi fost sa fihappy

| nesuferit explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Cred ca esti sf gheorge calare pe un berbec cu un felinar in mana

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru nesuferit):

Si daca am o lanterana in mana si nu un felinar?
N-am cum sa fiu Gheorghe daca sunt fata.
@d33utza003
Da...

| nesuferit explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

O femeie vampir calare pe un berbec cu sabie laser in mana?

| Danutza27 a răspuns (pentru nesuferit):

Da ma dar musai la berbec si la vampir trebuie sa le dai 2 oale de fasole fiarta dar fara sa arunci 2 ape Apoi sa ii vezi pe drum cum piriie ca motoreta Carpati de pe vremuri si berbecul si vampirul, dar vampirul ajunge de ocara ca vad ca nu este de fala pe aici

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru nesuferit):

Misto, mai bine decat vampir.
@Danutza27
Sa inteleg ca stilul vechi e acelasi lucru cu a fi agramat?

| cristi202 a răspuns:

Te-as crede ca ai spune ca esti Isus. Nu as crede ca tu chiar esti. Dar stai linistit, nu e ceva nou asta in lume, au mai zis-o si altii. Unii au auzit-o, dar tot in anonimat au ramas, pentru ca Isus nu e oricine, si nu te poti compara cu El. Daca ar veni ca om pe pamint din nou, L-ai recunoaste imediat, si nu ar trebui sa zica El ca e Isus. Personalitatea Sa, caracterul Lui, ar arata cine e.

| Ecea a răspuns:

Ciudat,eu cand fumez abia vad prezentul, viitorul si trecutul habar nu am.

| gaby37 a răspuns (pentru Ecea):

Imi fumezi ****?

| Danutza27 a răspuns:

As zice asa coane trebuie sa stai la rind ca "balamucul este plin" Uite si un remediu naturist care a dat rezultate. Musai sa ai la indemina 2 irigatoare 1 kg apa calda la 37C.Tu ai nevoie de doua spalturi.1)Pentru creier umpli irigatorul cu apa adaugi o lingurita de boia iute de ardei si mesteci sa se dizolve apoi pui 2 virfuri de cutit de piper mexican si pui sugiucul acolo unde stai pe scaun.2)Umpli irigatorul si pui in el 2 linguri rase cu sare amara bagi sugiucul in gura si continutul va curege singur pe "bereglej " Asta este pentru eliminat toxine din corp. Garantat te vei potoli si vei face suta de m in 12 sec prima data apoi repetind din 3 in trei zile tratamentul vei face suta sub 10 secunde.Da ai citit bine vei putea reprezenta fauna TPU la olimpiada dar o sa iasa scandal ca tu o sa vi cu irigatorul dupa tine sa fugi pe pista Daca vei dori sa depasesti toate recordurile, dublezi cantitatea de ardei iute si de piper mexican. Pentru tine o sa pun mai tirziu si remediul de la bunicul din sat ala te va potoli.O sa zici care Re ala pentru indraciti

| nesuferit explică (pentru Danutza27):

Sunt Indignat De reactia crestinilor, dar sincer sa fiu nici nu ma asteptam la mai mult. La judecata de apoi iti voi arata doar degetul din mijloc.

| costis a răspuns:

Prima data vezi sa nu-ti cada gogosarii. Apoi, daca fumezi un joint, cred ca poti sa razi si sa partzai in acelasi timp. Cam pe aici cred ca sunt "puterile" tale.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Asta nu e nimic, eu dupa joint, incep sa ma cert cu ele, si chiar imi raspund, joi, la ora de fizica vorbeam cu pixu, misto senzatia dar nu e de facut la scoala.nu ca mi-as fi injurat profa sau ceva.nu ca mi-a scazut nota la purtare la 8 sau ceva.dar... daca tu esti iisus.trebuie sa recunosc si eu ca sunt Sfantul Duh.
@Ema, nu te enerva, nu vezi ce nick si ce fata are? App, amuzanta aia cu vizita in iad.
revenind la lucruri serioase, trebuie sa recunosc ca nu mi-a scazut nota mi-a dat un 2. dar...

| DreamAutopsy a răspuns:

Normal că aș crede...
Mai ai un joint? big grin

| nesuferit explică (pentru DreamAutopsy):

Mai am vreo 2g, ce zici mai fac unu sa il fumam in 2?

| DreamAutopsy a răspuns (pentru nesuferit):

Nu, nu-mi place să împart laughing

| EugeNNio a răspuns:

Combina cu bere daca vrei un upgrade la superputeri!

| EugeNNio a răspuns:

Nesuferitule da si tu o funda daca ai happy

| evostyle7 a răspuns:

Baga juma` de g intr-un cui si doar o fasie de tutun, apoi is curios, in afara de panica maxima ce puteri supranaturale mai ai.

Răspuns utilizator avertizat
| ionutzul31 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorEu daca fumez is mai ceva ca tine laughing

| ShyKido a răspuns:

Ma credeti ca va citesc commenturile si lesin de ras? laughing

| nesuferit explică (pentru ShyKido):

Ma simt flatat sa aud asta

| ShyKido a răspuns (pentru nesuferit):

Ma bucur. xD.

| wintage a răspuns:

14,15 ani?
Get a life!

| Cristianne a răspuns:

Să înțeleeg că ești ateu,hă? Uuu *strigă în spate*Mai avem unuul printre noi,oameni CU viitor.

Așa, trecând la subiect, păăăi nu știu dacă te-aș crede sau nu.

| gaby37 a răspuns:

Cine vorbe sclavu sclavilor

| Cezar a răspuns:

Erai spart când ai scris asta? laughing

| d33utza003 a răspuns:

rolling on the floor deci daca iti dau niste frunze de maria o sa imi zici cu cine ma marit?laughing

| nesuferit explică (pentru d33utza003):

Nu, iti raspund si treaz, cu mine smug

| d33utza003 a răspuns (pentru nesuferit):

smug hai sa facem o nunta in cer laughing dar s-ar putea s-a cam fie furtuna pe pamant...stii u, eu sunt demon si tu issusoh go on

rau + bun =?

| nesuferit explică (pentru d33utza003):

Rau + bun = la fel de bun, pentru ca binele din mine, va eclipsa raul din tine smug

| d33utza003 a răspuns (pentru nesuferit):

Sau inverssmug hai mai Jesus e mai bine rau decat bun... uitete u la oamenii buni...au ceva? averi femei faima? uite-te tu acu la oamenii raismug femei avere faima se.x drogurismugsmug
hai la mine in iad e cald bine se asculta rock/rapp in functie de preferinta...in rai e plictiseala, muzica de opera si muzica simfonica? fara tzigari si bautura? fara injuraturi? nu-i bine deloclaughing

| nesuferit explică (pentru d33utza003):

Ambele sunt ale mele atat raiul can si iadul, dar iti zic ca viata adevarata e in rai, avem muzica adevarata, Petru canta la canta la vioara, il avem pe constantin la voce. Jucam poker pe drzbracate in fiecare seara Eu zic sa facem luna de miere in rai sa vezi distractia laughing

| d33utza003 a răspuns (pentru nesuferit):

Ok si daca nu imi place o transformam in secunda de miere si ne intoarcem la caldurica?big grin

| Danutza27 a răspuns (pentru d33utza003):

(25 Septembrie 2011 13:48 )
d33utza003 a răspuns (pentru nesuferit):
smug hai sa facem o nunta in cer laughing dar s-ar putea s-a cam fie furtuna pe pamant...stii u, eu sunt demon si tu issusoh go on

rau + bun =? =doi ratati

| nesuferit explică (pentru Danutza27):

Daca mai continui cu injurii s-ar putea sati arat eu cum se injura, asa ca ia-ti frustrarile si carate de aici.

| Danutza27 a răspuns (pentru nesuferit):

Poti sa raportezi daca vezi tu injurii dar eu am dat inteligent la o intrebare i...a

| nesuferit explică (pentru Danutza27):

Da dc nu crezi ca eu as fi isus? laughing

| Danutza27 a răspuns (pentru nesuferit):

Pai am specificat ma inainte ca sunt prea multi isus si stau la rind la balamuc ca sunt falsi mai este unul si pe aici.eu zic sa faci tu tratamentul naturist ca nu recomand sa ajungi la bunicul in sat sa te remedieze taranii cu Parintele ca vii de acolo ca Molotovul dupa RK de la IRA (Intrep Rep Auto)

| nesuferit explică (pentru Danutza27):

Te cred pe cuvand Isus iti ureaza Pace!

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru nesuferit):

Si bineinteles la chitara il avem pe jimmy hendrix, si la tobe pe John Bonham, nu-mi zice ca nu-i adevarat ca nu iti dau dreptul sa contrazici Sfantul Duh...

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

AAAAAiiiiii sa te chisi in freza!

| Bogdan009 a răspuns (pentru nesuferit):

Da daca tot esti Isus laughing [ hai ca a inceput sa imi placa cluma rolling on the floor] de ce vrei sa vb asa de laughing urat rolling on the floor)))))))))))

| d33utza003 a răspuns:

Cand n-o sa mai am statut de membru junior o sa intru aici si o sa iti votez raspunsul. mai mult de atat nu vad ce ar fi putut spune cineva unui fanatichappy

| d33utza003 a răspuns:

:)) ti-o trimit on-line in 3, 2, 1! :))

http://www.google.ro/......tp?/imgres

ai primit-o?:P

| Marinush123456789 a răspuns:

Mentalitate de ateu, ce sa ii faci

| DomGoe a răspuns:

Sa stii ca e un pare pacat daca faci blasfemie mai ales cu Domnul Nostri IIsus Hristos

| nesuferit explică (pentru DomGoe):

Poate dumnezeu ma va ierta pentru acest pacat, iar daca nu o va face, putin imi pasa.

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Totusi e Tatal Tau si char (cu toate ca nu te cred) esti IIsus te poate distruge

| DomGoe a răspuns:

Sa stii ca e un pare pacat daca faci blasfemie

| DomGoe a răspuns:

Esti nebun nesuferit...te fumeaza jointu pa tine, poate ca nu esti Iisus(sa stii ca Iisus cu un singur i inseamna magar)Doamne iarta-ma!(nu tu)

| Couragebv a răspuns:

Esti un om indispensabil lumii acestea, mai are mama ta ca tine acasa?

| florin08 a răspuns:

Nu tu esti antihristul ca Isus nu fuma iarba...Isus tragea direct pe nas.

| HotChoclate a răspuns:

Nu degeaba ai nikname-ul asta.

| nesuferit explică (pentru HotChoclate):

Vei raspunde in fata domnului pentru aroganta de care dai dovada

| Danutza27 a răspuns (pentru nesuferit):

Ma ai si tu dreptate ca poate fi interpretat si altfel, storc eu mintea si gasesc in Biblie cu magarul care vorbea cu glas omenesc oi fi tu ala pe aici pe TPU, Mare este minunea lui Dumnezeu dar nici chestia asta nu merge ca ma uit la avatarul tau si tu stai in 2 copite ala statea pe 4.

| gaby37 a răspuns (pentru nesuferit):

Du-te ma deaicia ca daca tragi un fum de tigara te ineci

| nesuferit explică (pentru gaby37):

Daca nu raspunzi la intrebare dc faci SPAm aiurea si fara rost?

| gaby37 a răspuns (pentru nesuferit):

Zau
pai vii tu pe aicia ba ratatule si pui o intrebare cretina

| HotChoclate a răspuns (pentru nesuferit):

Ce aroganta?laughing Fii serios.Ai pus o intrebare la misto. Daca tu nu crezi in Dumnezeu respecta-i pe cei care cred.