| justagirlll a întrebat:

Justin bieber sau sterling knight? care e mai sweet? de ce? ce va place la el?

[ma refer numai la cum arata, nu la voce sau altceva]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber:X logik de ce...pentru ca e mai frumos decat Streling Knight nu ca Streling nu ar fi dragut dar totusi Justin e mai sweet:X

107 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight clar e cel mai frumos din toata lumea nu a fost nu este si nici nu va fi vreunul mai frumos ca el si astea care va place justin vedeti ce ziceti da el ca jar mancati handicapatul ala e cel mai handicapat copil dupa lume ca zice un cuv de 100000000000 de ori si aia e melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul tau itsy las alege pe sterling knight deoarece mie imi plac baietii cu parul blond si ochiii albastri cu mult drag ani mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mei imi place de Sterling Knight pentru ca e mai dragut decat justin bieber.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca sterling knight e mai dragut este super frumos canta super desi na mai cantat pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber, clar...
pentru ca este foarte dragut.
imi place mult cum arata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterlling knigt e mult mai dragut dar acum nu sunt moarta dupa el ca fata aia de la sun photo cu numele de utilizator gargarizzza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin biebar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai logic ca justin al meu e mai sweet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight e muuuuuult mai frumos si are ochii aceia atat de albastri...pentru mine biberon e doar un mucos cu aere de mare star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight e mai dragut. Imi plac mult ochii lui, sunt superbi, arata bine si are o voce de nedescris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ador pe sterling Knight.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un prefacut in realitate ce credeti? ca in realitate e ca in filmul ala? Va zic eu e un star nu o sa se uite la o fata obisnuita niciodata. daca nu ar arata asa bine? v-ati mai uita la el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca sterling knight este mai frumos decat justin bieber. I LOVE YOU VERY MUCH, STERLING KNIGHT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight...are ochi albastri si par blond... ce poate fi mai sweet? il iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight este mai sweet pentru ca arata muult mai bine decat Justin Bieber si imi place la el felul lui de a fi si cum arata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber; un natarau.sterling knight un dulce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca Sterling Knight nici nu va pot spune cat de mult il iubesc. e extraordinar de frumos cum se uita cum zambeste ce ochi are, are un par frumos si blond si e un actor extraordinar dar aloo cei care spun ca are cea mai frumoasa voce se inseala cea mai extraordinara voce din lume a fost a lui Michael Jackson idolul meu si Sterling canta foarte bine si ii ascult in fiecare zi melodiile il iubesc spre deosebire de Justin curu e o panarama de 17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ador pe sterling knight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling e foarte frumos si canta super cool mi-ar place sa vina in Romania dar cu totii stim ca asta ar fi imposibil vreau sa va rog ceva daca gasiti site-uri care sunt si raspunsurile lui tarnsmiteti-i ca il iubesc si intrebati-l cand va veni in Romania sa cante multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sterling knight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight este si frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber.nu stiu exact de ce. dar mie mi se pare mia frumos JB decat SK chiar daca ma topesc dupa baietii blonzi cu ochi albastri.tot JB mi se pare mai sweet pentru ca e talentat si dragut.chiar daca unii sunt invidiosi pe talentul lui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma refer doar la asa ceva despre frumusete este o prostie
dar sterling knight este mai tare deca justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca sterling knight este mai frumos si mai elegant ca justin bieber dar si el este frumos din alte puncte de vedere. daca imi place mai mult sterling knight nu inseamna ca nu imi place si de justin big grin
big grin
:*
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling knight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Looooooooooooooooogic ca JUSTIN BIEBER:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu just0stefana. Si imi place mai mult de sterling knight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterlig e Mult, mult, mult mai sweet! ador zambetul si ochii lui mari si albastrii!