| Ally99 a întrebat:

De ce unele persoane de pe acest site dau raspunsuri urate si care nu au legatura cu intrebarea? Nu vreau raspunsuri rautacioase!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca nu au ce face ...fiindca au un sentiment de superioritate si pentru ca multi dintre ei si-au facut cont pe site doar ca sa faca trolling!
...dar sincer sunt si unele intrebari la care raspunsurile rautacioase sunt meritate

99 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Ca se poate.

| Ally99 explică (pentru Apache):

Ai dreptate cu unele intrebari, dar ieri ma uitam pe site si am vazut niste raspunsuri foarte urate!

| mgtow a răspuns:

Sunt persoane cu un caracter agresiv si nu stiu ce inseamna (respect), asa cum mintea lor e programata sa adreseze injurii si limbaj necorespunzator in loc sa se ocupe de ei/ele pana nu li se face tarziu si apoi le pare rau.

Apache
| Apache a răspuns (pentru Ally99):

Stii care e treaba? atat timp cat nimeni nu stie cine esti ...atunci iti permiti multe

| NoNameJunior a răspuns:

Pentru ca li se pare ca sunt,, buricul pamantului" si ei isi permit sa faca orice.sa dea raspunsuri rautacioase/batjocoritoare. daca vezi persoane de genul asta, raportezi intrebarea si ii ignori.

| Ally99 explică (pentru iEmonel):

Si cu ce te ajuta? Sa ai raspunsuri mai multe? Sa devii membru senior? Sa ai puncte? Nu prea cred ca pentru asta este facut acest site!

| Ally99 explică (pentru Apache):

Pai da, dar acest site este pentru a ajuta persoane!

| iEmonel a răspuns (pentru Ally99):

Ma ajuta sa ma simt eu mai bine. Un raspuns "rautacios" nu e neaparat primul, dar daca se poate sa fie primul e mai bine ca ajung primul in clasament si devin o vedeta, iar voi o sa ma idolatrizati si o sa imi faceti o statuie. Mwahahahaha.

Apache
| Apache a răspuns (pentru Ally99):

Adevarat...dar nimeni nu te plateste ca stai pe el nu?
. normal ca unii nu au ce face si fac si trolling!
pana la urma de ce sa nu o faca? ii trage cineva la raspundere? stie cineva cine sunt?

| Ally99 explică (pentru iEmonel):

Nu prea cred ca apreciaza cineva raspunsurile rautacioase! Mai ales cei care pun intrebarile!

| Ally99 explică (pentru Apache):

Ai drepate...

| SM_9305 a răspuns:

Pentru ca n-au ce face

| iEmonel a răspuns (pentru Ally99):

Nu ma intereseaza sa imi fie apreciate raspunsurile atat timp cat primesc puncte pe ele. Pentru funda nu ma obosesc.

NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că își descarcă frustrările din viața reală pe internet, unde au de a face cu niște necunoscuți și unde nu pot fi trași la răspundere.

| Ally99 explică (pentru iEmonel):

Exact deci faci asta pentru puncte! Aceste puncte nu te ajuta cu nimic decat sa ajungi pe locul "1" in clasament! Pe mine nu ma intereseaza asta! Eu vreau sa ajut persoane!

| Anonymus314 a răspuns:

Pentru ca se cred destepti

| iEmonel a răspuns (pentru Ally99):

Ajung pe primul loc si am scris mai sus ce se intampla apoi.

| Ally99 explică (pentru iEmonel):

Crezi ca o sa ajungi vedeta? Ca lumea o sa te indolatrizeze si o sa iti faca o statuie? Eu nu prea cred!

| BlueOctober a răspuns:

Ally iti dau un sfat si ma rog sa ma asculti, nu ii mai raspunde lui emonel idiotel pentru ca nu stie sa socializeze intru-un mod civilizat, probabil a fost crescut in the jungle.cu legile respective, si acum la intrebarea ta...pentru ca se ascund sub un nick name si nu stii cine e, daca ar fi in fata crede-ma ca nu ar mai vb ca animalele

| iEmonel a răspuns (pentru BlueOctober):

Mielusel, taie-ti degetele ca nu iti folosesc la nimic. Fa o laba. Poate, poate iti revi.

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Ally99):

Are prea multe vise iEmonel laughing

| Ally99 explică (pentru BlueOctober):

Ai drepate, dar eu am fost invatata sa raspund cu aceeasi moneda! Nu aplic asa mereu, dar acum am precizat ca nu vreau raspunsuri rautacioase si el nu inceteaza! Iti multumesc pentru raspuns!

| Ally99 explică (pentru Cosminovici18):

Cred si eulaughing

| Ally99 explică (pentru iEmonel):

Mai am putin si ajung membru senior si apoi te raportez ca am spus clar ca nu vreau raspun suri urate!

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Ally99):

Sa-l lasam in pace sa visese ca niciodata nu o sa se implineasca visul de a ajunge o vedeta si sa aiba statuie laughing

| BlueOctober a răspuns (pentru Cosminovici18):

Lasati-l mai ca e mic si nestiutor pokemonutongue

| iEmonel a răspuns (pentru Ally99):

Si cu ce ma afecteaza pe mine?laughing Trebuie mai multi sa ma raporteze si daca e un abus tot nu patesc nimic.
Eu tot ajung "boss" aici.

| Ally99 explică (pentru BlueOctober):

Cate voturi am de dat! Va multumesc inca o data!

| Ally99 explică (pentru iEmonel):

Da da! Nu vreau sa spun nimic si sa incerc sa ma calmez! Nu cred ca ai mai mult de 10 ani la ce raspunsuri dai!

| BlueOctober a răspuns (pentru Ally99):

Cu placere scumpo:*