| Ally99 a întrebat:

De ce unele persoane de pe acest site dau raspunsuri urate si care nu au legatura cu intrebarea? Nu vreau raspunsuri rautacioase!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca nu au ce face ...fiindca au un sentiment de superioritate si pentru ca multi dintre ei si-au facut cont pe site doar ca sa faca trolling!
...dar sincer sunt si unele intrebari la care raspunsurile rautacioase sunt meritate

99 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru iEmonel):

E un copil. Tu ar fi trebuit să o îndrumi şi să o faci să înţeleagă că a greşit cu întrebarea, explicându-i. Dacă îţi baţi joc de o persoana mai mică decât tine sau inferioară, nu eşti cu nimic mai interesant sau mai inteligent, ci faci un gest josnic.

| iEmonel a răspuns (pentru anonim_4396):

Are parinti si prieteni; sa o indrume ei. Daca ma iau de ea si intamplarea face sa imi fie inferioara inseamna doar ca viata e dura. Daca m-as lua de aia superiori mie [ daca exista cineva laughing ] as fi rasist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru iEmonel):

În cazul ăla, mai bine nu răspundeai dacă ştii că are cine să o îndrume.
Păi nu e evident? E mică, imatură şi afectată de răspunsurile pe care le-a primit. Tu ştiai asta, şi prin replica aia ''fiindcă se poate'' te-ai dat interesant pe lânga ea.

| iEmonel a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu raspund ca sa ii fac pe altii sa sufere [ psihic ].

| Aleqa a răspuns (pentru iEmonel):

Hmm.Plictiseala nu e un motiv sa iti bati joc de altii, sau sa te implici in erturile lor.Mai bine stai in banca ta si vezi`ti de treburile tale, ca dupa sa nu fi catalogat gresit.^^

| Aleqa a răspuns (pentru Aleqa):

Certurile*blushing.

| iEmonel a răspuns (pentru Aleqa):

Nu ma afecteaza ca ma baga cineva intr-o anumita categorie; eu stiu cine sunt si ce vreau.
Si ba da, plictiseala e un motiv bun. Pentru unii e un motiv sa ucida, pentru altii e un motiv sa faca altceva. Plictiseala e cel mai motivant lucru din viata.

| Aleqa a răspuns (pentru iEmonel):

Okey ma.Nu ma mai bag, e treaba voastra.Am vrut doar sa fiu cinstita si sa`mi spun punctul de vedere. Sper ca nu te-am jignit cu ceva.^^

| iEmonel a răspuns (pentru Aleqa):

Nimeni nu ma poate jigni. laughing