| Ally99 a întrebat:

De ce unele persoane de pe acest site dau raspunsuri urate si care nu au legatura cu intrebarea? Nu vreau raspunsuri rautacioase!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca nu au ce face ...fiindca au un sentiment de superioritate si pentru ca multi dintre ei si-au facut cont pe site doar ca sa faca trolling!
...dar sincer sunt si unele intrebari la care raspunsurile rautacioase sunt meritate

99 răspunsuri:
| Ally99 explică (pentru Cosminovici18):

Il lasam il lasam! E un copil fara educatie si lipsa de ocupatie!laughing

| Cosminovici18 a răspuns (pentru BlueOctober):

Da nu cred ca are mai mult de 12 ani!

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Ally99):

Exact nu cred ca are mai mult de 12 ani si asa e fara educatie si lipsa de ocupatie laughing

| Ally99 explică (pentru Cosminovici18):

Nici eu nu ii dau mai mult!

| BlueOctober a răspuns (pentru Cosminovici18):

Si chiar daca are mai mult tot pokemon elaughingnu vezi ce exprimare de cocalar de dorobanti are "bossu"rolling on the floor

| iEmonel a răspuns (pentru Ally99):

Ahahahaha. La 10 ani ma jucam cu masinutele.
Nu spune nimic, dar nici nu tasta. tongue

| Ally99 explică (pentru BlueOctober):

Asa este!

| BlueOctober a răspuns (pentru Cosminovici18):

Am o intrebare, scumpilor fetele isi pot face laba? ca emonica putulica m-a trimis sa imi fac labarolling on the floor

| Ally99 explică (pentru iEmonel):

In ziua de azi nimeni la 10 ani nu se mai joaca cu masinutele! Si daca nu ai zece ai 12!

| Ally99 explică (pentru BlueOctober):

Nu ai observat ca nu gandeste?

| iEmonel a răspuns (pentru Ally99):

La 12 ani colectionam "banuti" cu femei dezbracate.

| Cosminovici18 a răspuns (pentru BlueOctober):

Da am observat! laughing

| Ally99 explică (pentru iEmonel):

Atunci cati ai? Nu imi spune acum ca ai vreo 16 ca nu te cred!

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Ally99):

Dupa el ar spune ca are 20 laughing dar cine il crede?

| iEmonel a răspuns (pentru Ally99):

La 16 nici nu stiu ce faceam. Am mai multi...
Apropo, tot ai mai raspuns. laughing
Ce-mi place viata asta virtuala. Sunt cel mai mare smecher.;>

| BlueOctober a răspuns (pentru Ally99):

Lasati-l ca se supara si nu mai vorbeste cu noi! ar fi un dezastru pentru toti utilizatoruu TPU

| iEmonel a răspuns (pentru BlueOctober):

Ahahaha, ce glumest esti tu azi. Probabil ai baut o sticla de cola si ti s-a urcat acidul la cap. Nu scapa TPU de mine.

| Ally99 explică (pentru BlueOctober):

Eu recunosc ca am 12 ani, dar macar eu gandesc logic si stiu ce vorbesc nu ca el!

| Ally99 explică (pentru iEmonel):

Atunci cati?

| BlueOctober a răspuns (pentru iEmonel):

Scumpu meu ciumat, nici nu vrem asta nu-i asa lume? ce urata ar fi lumea daca nu am avea de cine sa radem

| Ally99 explică (pentru iEmonel):

Hahaha...nici 14 nu ai asa ca nu te mai da tu smecher!

| iEmonel a răspuns (pentru Ally99):

Nu conteaza cati am. happy

| iEmonel a răspuns (pentru BlueOctober):

Tu invata limba romana sa nu rada altii de tine. Daca promiti ca o inveti te las sa razi de mine o zi.

| BlueOctober a răspuns (pentru Ally99):

Eu am muuuult mai mult,am un respect deosebit pentru parintii care isi educa copii asa cum esti tu, probabil ca nu toti au aceeasi situatie in familie ca tine, de aceea trebuie sa fim draguti si sa ii lasam sa zaca in propria prostie

| Ally99 explică (pentru iEmonel):

Cum ai zis tu iti place viata virtuala, de unde stii ca eu nu rad de tine acum?

| BlueOctober a răspuns (pentru iEmonel):

Promit ca rad de tine, bebe mic si dragalas

| Ally99 explică (pentru BlueOctober):

Asa e! Sunt foarte multi needucati in lumea asta! Eu asa am fost educata si asa o sa fiu pana cand oi muri!

| iEmonel a răspuns (pentru Ally99):

Razi draga in fata monitorului cat vrei. laughing
@puritybloom, asa sa faci. Da' sa fie si mama ta langa tine sa te intrebe de ce razi ca prostul in fata calculatorului.
[ probabil va aparea "mama ta", dar am folosit termenul ala de la tara ]

| Ally99 explică (pentru iEmonel):

Pentru mine da pentru ca te dai "smecher"!

| Ally99 explică (pentru iEmonel):

Deci esti de la tara! Deci ce sa iti cer?